Smazat

Zadaný muž a jeho nefungující vztah

Stýkám se už několik měsíců s mužem,který je bohužel zadaný,vztah s přítelkyní má snad rok a půl a tvrdí,že to není tak jak by mělo být mezi nimi atak dál..

Tak jak jsem už uvedla,stýkám se s mužem,který je bohužel zadaný.Je rozvedený a z předchozího manželství už má dospívající dítě.S přítelkyní žije a nežije necelé dva roky a potom co mi řekl,jim to nějak ve vztahu poslední dobou nefunguje.Když jsme se spolu seznámili jsem nic od něho nečekala a ani se s ním nechtěla vídat tak nějak osobně,jenže každý den mi volal,psal,byl ke mě hodný a postupem času jsme spolu chodili den co den na kávu.Nic jsme spolu neměli,ani na nic nenaléhal.Sex jsme spolu měli cca po třech měsících.Po té noci se ke mě choval nadále hezky,každé ráno mě budil esemeskou,volal mi jak se mám,zajímal se.Na vánoce mi dál dárek,já jemu a dokonce chtěl i večer jít na půlnoční,tak jsme šli.Silvestr,ale trávil se svou přítelkyní a dítětem několik dní pryč.Z tama mi volal a psal neustále.Jak přijel,jeli jsme spolu přes noc pryč a prožili hezký večer a i druhý den.Na to jsem mu pak napsala esemesku ať si udělá pořádek s kým chce být,že se nechci trápit a někomu ubližovat a že se netajím tím,že k němu něco cítím.Pak chtěl zase na kávu a řekl mi,že ať to tak nevypadá,že si pořádek dělá,ale,že je to všechno moc těžký.Vůbec nevím co dělat,zamilovala jsem se,na sex vím,že mě nechce.Chce mi se vším pomáhat,každý den mi volá,píše..jenže nechci být s ním,když má ještě přítelkyni..poraďte mi prosím zda se s ním stýkat dál,nebo mu říct na rovinu,že až si vyřeší svůj osobní vztah,že teprve pak se mužem vídat,nechci být za kravku..
 

Řekla bych mu, ať se ozve, až vyřeší svůj předchozí vztah.

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na True: jenomže,teď mi chce pomáhat s rekonstrukcí bytu,sám se mi nabídl.ach jo..

Reaguji na daisy01: To se vylučuje mu říct ať si to vyřeší a pomoc s rekonstrukcí? O to víc se bude snažit si to vyřešit, když Ti chce mermomocí pomoci s rekonstrukcí....
Hele..zažila jsem to samé..dokud nebude single, nemá to cenu. NE NE NE prostě nemá..tak jestli má o Tebe takový zájem...odejde od ní..když ne..neodejde...tak to je prostě..

arrow
profile_image
Pidižvíík
od 27. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Achjo, ženský, vždyť je to furt dokola to stejný Úžasnej/skvělej/dokonalej chlap. Pomáhá s tím a tím/píše/volá/tráví čas. ALE má přítelkyn/manželku. Která s ním nespí/je na něj zlá/je to mrcha/se kterou spolu v podstatě nežijí ale bydlí. Odejít od ní nemůže, protože je to složitý/by to neunesla/je nemocná/proto a taky proto....

potom co mi řekl,jim to nějak ve vztahu poslední dobou nefunguje

Klasika

Pak chtěl zase na kávu a řekl mi,že ať to tak nevypadá,že si pořádek dělá,ale,že je to všechno moc těžký.

No jasně, to ti bude tvrdit, ale jak to tak bývá.. partnerku neopustí a tebe má na povyražení

Takže máš tři možnosti:
1) nechat ho být
2) říct mu, že dokud si to s ní nevyřeší, tak se neuvidíte a ani nebudete v kontaktu
3) trp to dál

arrow
Neprodává v Bazaru

ach jo, některé ženské se nikdy nepoučí
S přítelkyní nejsou svoji, děti nemají, tak by mě sakra zajímalo, co je tak složité na tom ji nechat, když jim to neklape a on miluje tebe. Kecy, kecy a kecy.
Dotyčnému bych dala na výběr - já nebo přítelkyně. Takhle mu to maximálně vyhovuje a pokud s tím něco neuděláš, bude se to tahat donekonečna.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji eM.X: S přítelkyní nejsou svoji, děti nemají, tak by mě sakra zajímalo, co je tak složité na tom ji nechat, když jim to neklape a on miluje tebe.

Viď, že? Napadlo mě to samé.
Pravděpodobně vás tahá obě dvě za nos.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A mimochodem, kámoška se také stýkala s takovým hodným, milým, úžasným, který jí neustále volal, někam zval, pomáhal se vším možným atd. ... No, asi po dvou letech zjistila, že nebyla jediná.

Ach jo…
Je mi tě líto, protože mi je jasné, co pravděpodobně přijde. Sama jsem si to prožila.
Můžu ti jen držet palce, ať to ustojíš, ať se nezhroutíš a nebo ať to vyhraješ, ale:

Že mu to nefunguje? V 90% případů lžou. I když se ho natvrdo zeptáš, jestli s přítelkyní spí a on ti řekne že ne. Lže tobě a ty lžeš sama sobě, že tomu věříš.

Že si dělá pořádek? Jistě, oni to pořád "řeší" a "dělají pořádek". Tedy alespoň o tom pořád mluví. Ale většinou zůstane jen u mluvení…

To co říkáš zní úplně identicky, jako to, co jsem zažila já. Proto pokud jsi dostatečně silná, nebuď za kravku a uteč!!

Cituji eM.X: S přítelkyní nejsou svoji, děti nemají, tak by mě sakra zajímalo, co je tak složité na tom ji nechat, když jim to neklape a on miluje tebe. Kecy, kecy a kecy.

Přesně!! To mi hlodalo v hlavě dva roky!! A odpovědí jen kopa výmluv!

No snad na něj nehodláš čekat, až si to promyslí. Nic není těžký. Kdyby chtěl ukončit vztah a začít jiný, tak to tak udělá. Když v tom budeš pokračovat, tak tě čeká to, co každou hloupou milenku. Čekání roky na to, až se rozhoupe a po letech zjistíš, že jsi ztratila roky života s člověkem, který rozchod s manželkou/přítelkyní neměl vůbec v úmyslu. Takového bys chtěla? Co jsi očekávala? Že s tebou bude chodit jen jako kamarád na kávu?

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Daisy, možná se mýlím, ale moje paměť mi říká, že ty už jsi tu kdysi dávno a opakovaně řešila vztah se zadaným mužem..
Jestli je to tak, pak by tě před tím měly varovat především tvoje vlastní zkušenosti, které jsou nepřenositelné
Buď silná a dej mu ultimátum: až budeš definitivně a nade vší pochybnost svobodný, tak přijď, jinak máš smůlu !
Pokud to neuděláš, budeš se zase jenom trápit

Prolítla sem její deníčky a působí to na mě tak, že slečna daisy je spíš zoufalá a mermomocí chce prostě nějakýho chlapa mít, i kdyby to byl úplnej ******...

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

I já si slečnu zakladatelku docela pamatuju, často řeší chlapi....Za chlapa mluví hlavně činy, nakecat ti může cokoliv. Nech ho být

 

Váš příspěvek

Zadaný muž a jeho nefungující vztah

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené