Dana1
Tak to musí být nádhera
Za zády les,ve výhledu řeku--úplný ráj
Já bych tak chtěla domeček,abych se mohla rýpat v zemi a budovat a budovat

Avi
Já tomu říkám můj maličký domeček.V takovém prostředí tak blízko města by domek stál pěkných pár milionů.Musíme počkat na tu sportku,protože když tam manžel jezdí za mnou až o víkendu tak je mi tam i smutno.Někdy dojede i v týdnu,ale hrozně málo,protože chodí pozdě z práce a zatím tam neni ještě sprcha,aby se mohl hodit do gala,když jede do práce.

sisa
Dole pod rámečkem máš přidat obrázky,ale musíš mít malé rozlišení jen mám pocit 250kB.

Petrůů
A co bazén zapustit částečně do svahu-to by vlastně mohla mít iDana1a tu pohledovou stranu obložit kameny

Fotečky sem vložíš tak že dole nad odeslat příspěvek máš teď nově odhlásit a ještě nad tím přidat obrázek-na to klikneš,dáš procházet,otevře se ti galerie tvých obrázků které máš uložené v PC-najeď si na vybraný obrázek myškou--musí být menší než 100Kb-jestli není zmenši ho v malování.Pak dáš použít,nebo co tam máš a odeslat a je to tady

Avi
Chtěli jsme dát bazen do země,ale tam to nejde je pod tím skala.Plánujeme ho dokola nějak obložit protože takto je to ošklivé,ale zatím bazén musí také počkat.Hlavně že je funkční,loni v těch vedrech jsem vylezla jen na WC a na jídlo a byla tam celý den.Na stolek jsem si dala termosku s pitím a ledem tedy nealko, popelník a bylo mi lépe než u moře.

Dana1
No jo vínečko je vhodné tak při západu slunce v těch vederech by to nebylo nic moc
Popelník já nepotřebuji-jak se znám tak bych furt na děti volala,přineste mi někdo zmrzku,jablíčko,broskev,melouna....
A kafe-to i přes vedra musím mít

Avi
Kávičku to já také.Do léta nám malá ještě povyroste tak nám bude nosit vše k bazénu.Lednici už otevřít umí tak nám i tu zmrzku do bazénu přinese.Malá je tam také hrozně spokojená.Pořád říká na chatu koupat a nechce pochopit,že je venku zima a že by tam zmrznula.Je ještě maličká a pamatuje si jen chatu se sluníčkem a bazénem.

Dana1
jééé tak to je stejný jako s tím raubířem co mám doma-jsou mu 4 a sotva vyleze sluníčko tak smlouvá,že by se mohl dát dolů na zahradu bazén---ale teploměř přitom ukazuje 5stupňů

Byla jsem na zahradě--tak zatím kvete opravdu jen ta sněženka za oknem,ale vše je napučené,fotila jsem tak to sem pak večer dám

Petrůů
Máme to 1100m2 a chata má 6x5 m.Chatu máme dřevěnou,ale zateplenou a krásně se to vytopí i v mrazech,ale když je zima a brzy tma tak je tam smutno.Loni jsem tam jezdila na 2_3 dny vždy i v zimě,ale letos po operaci nemohu.

Ještě jsem nepsala,že nám v lese za plotem chodí divočáci.Pes vždycky šílel u plotu a já byla vyděšená,že mi tam z lesa někdo leze a soused říkal,že jsou to divočáci a taky je to tam od nich v lese pěkně rozryté.

Avi
Ty děcka jsou stejní.Malá se s náma koupala v bazénu když jí bylo 7 měsíců.To jsme zrovna chatu koupili.Smála se a vůbec se nebála.Dali jsme jí skládací postýlku před chatu,vyndala jsem matraci a dala jí tam maličky bazének a ta řádila.Večer už byla ledová,ale řvala že jsem jí bazén vyndali.

Dana1
Tak náš malej do vody nejdřív nechtěl,musela jsem ho přesvědčit
poprvé byl u moře ve 4měsících,teď už je s vodou velkej kamarád

Jednu technickou-moje jméno,nebo kohokoliv komu odpovídáš nemusíš opisovat do příspěvku-stačí když na jméno toho dotyčného klepneš myší u jeho příspěvku,jak je tam tučně nad obrázkem-objeví se ti v textu mezi závorkama,jen odklikneš entr,posune se ti řádek dolů a můžeš psát dál.Po odeslání to jméno bude napsané tučně.

arrow
profile_image
Kety
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petrůů
jsem naštvaná, kameny nemám. Tedy ještě je nemám. Ti chlapi tam nebyli.(pravda, ráno u nás trochu poprchávalo,..) ALe kameny jsou připravené na svém místě. (Sisi, neřeknu kde . Uvidím v pondělí.
Jsem pořád naivka, - věřím v to , že pokud se někdo na něčem domluví, že to platí. Asi tu flajdu, kterou jsem chlapům kameňákům vezla - vypiju sama.

Jo a dneska ráno jsem procházela zahradu - nic nekvete, jsem celá nabručená. bru bru bru
K

Petrůů
Taky jsem viděla bazén obložený bambusem a vypadalo to super,okolo solitéry kameny a velké trávy-to byla nádhera-zkus jen zvlnit kolem něho okolí-nech kolem něho místo na projití,ale zbytek ve vlnách zvedni,sem tam kámen,pak "potok" z oblázků od jednoho velkého kamene ke druhému,mezi to ty vysoké trávy,a saklničky--bude to paráda--nic moc velkého kvetoucího tam nedávej,byla by to samá včela a vosa

tady se můžete mrknout,co vše všude kvete http://forum.living.cz/read.php?154,2268869

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené