arrow
profile_image
Kety
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dana1
Kopretinová louka je nádherná. V jedné části zahrady - v malém sadu jsem chtěla takovou louku. Sbírala jsem semínka kopretin, sila je do stávající trávy, dlouho nesekala, ale nic se mi neuchytilo. Kopretinovou louku si asi musí příroda udělat sama ?
Kety

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21
Avi
tak ještě jednou to zkusím-http://forum.living.cz/read.php?154,1011839 ,page=1
Ten odkaz nebude funkční pokud ho bez mezery namáčknete na jiný text, ve vašem případě na pomlčku. Nebudu vás zatěžovat proč ale mě to taky takhle nejde:

-http://forum.living.cz/read.php?154,1011839 ,page=1

a takhle jde

http://forum.living.cz/read.php?154,1011839 ,page=1

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21

v odkazu nemůže být mezera, takto to nemohlo původně být...
9MEZERA,page=1

Kety
Ono to ze semínek na louce asi nevyroste.Sousedka zkoušela přesadit krokusy co nám tam sami rostou a také ji to nerostlo.Ještě to tam míváme poseté petrklíči.Kopretiny jsou tam na jedné části bílé a na druhé žluté.Je to nádhera.Je to jak koberec květů.Potom to nafotím a dám to sem.

Avi
To je krásné,že už to raší.Snad to nezmrzne a to jaro už přijde.Nám tam rostou krokusy někdy v srpnu.Chtěla jsem 1 vydolovat,že ho zkusím přesadit,ale je to tak nějak hrozně hluboko,že jsem cibulku nenašla.Petrklíč jsem přesadila a ten se ujal,tedy aspon loni rostl nevím jestli vyroste letos,ale to je jedno je to krásné jak tam sami rostou i pod modřínem.

Petrůů
Kde ta Černá louka je kam jezdíš na výstavu?

Avi
Tak jsem si na snídani dala stehno co jsem včera dělala-nejlepší na ozdravování duše a těla.Děcka měli dojet,ale nejede jim auto tak se ted budeme cpát stehnama sami,ale vůbec mi to nedělá potíže,protože jsu masová a mohu to jíst pořád a bez chleba nebo příloh.Mladí nakupovali v Makru tak mi dovezli krabici 10kg stehen a 5kg vepřového plecka a 3 kg kuřecích spodních řízků bez kosti tak hladem neumřeme,máme mrazák našlapaný.Děcka o svátcích udili tak jsem měla 8kg uzeného a to bylo dobroučké.Také na chatě plánujeme udělat krb s udírnou.Zatím griluji jen na takovém malém soudku.

Kety
Že je to krásné. I dcera se mě ptala co to tam mám za krásný park.

arrow
profile_image
Kety
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dana1
co to tam mám za krásný park
Když jsme tuto část zahrady založili a byla z cesty dost vidět.
Zastavovaly občas autobusy s důchodci, kteří byli na výletě a chtěli se projít a podívat. Byla jsem ze začátku "pyšná" (....!...) na to, co jsme dokázali, ale když se co chvíli u branky ozval zvonek a i další lidi, kteří projížděli kolem na kole se chtěli podívat. Začalo to vadit. Teď už je to trochu lepší, keře u cesty porostly, takže dovnitř na zahradu už není tak moc vidět.
To mě těší, že naši psíci bezdomovci se dostali do světa.

To místo u rybníčku mám moc ráda. Sedávám tam nejraději večer a sama. To je krása - zurčící vodička, občas kuňkne nějaká žába, žbluňkne ryba - a psi se tulí. Manžel ví, že jsem tam ráda sama, tak jen občas přijde dolít skleničku bílého vínka a odejde na svoje oblíbené místo. (blízko ke světlu , aby mohl číst)- jsou to ty nejkrásnější chvíle. Ahoj. Kety

Kety
Člověk se tak pěkně odreaguje od starostí.Také by mi bylo nepřijemné,kdyby mi tam pořád někdo nakukoval.Od spodní cesty k nám vidět neni,ale od lesa také když někdo jde na procházku tak stojí u naší branky a kouká jak jsme to tam osázeli a také mi to neni příjemné.Dala jsem kolem plotu tujky,aby tam tak nebylo vidět,ale chvilku potrvá než to vyroste.U toho rybníčku musí být krásné posezení.Kam dáváš rybičky na zimu?Asi tam nemohou být v zimě.Taky jsem se chtěla zeptat kam jezdíš do toho Polska a jestli je to někde hned za hranicí.Moc se mi líbí jak se prodávají zahradní sošky zvířátka a mám ráda i trpaslíčky.Malá mi loni jednoho dovezla tak si ho přes léto nechávám na mojí malé skalečce.Malá mu říká děda.Slyšela jsem,že právě v Polsku se tyto zvířátka dají koupit levně.Dala by jsem si je ke stříbrným smrčkům a borovičkám.Dala jsem si tam i z lesa kapradí a je to moc pěkné,daří se tam tomu.

Lukáš Vodička
Děkuji,už jsem zase chytřejší

Dana1
Taky jsem masová--s tím uzeným si mě úplně navnadila
I když držím dietu,jak se domů přinese uzené,už odkrojuji a dieta jde do háje,no co vždyť je to libové masíčko

Já mám ráda letní grilování,miluji kuřátko když je krásně do křupava-a první grilování většinou zahajuji úplně černým špekáčkem--vím že to není zdravé,ale já to mám už od dětství děsně ráda

Kety
Až teď u Dana1na ploše jsem si všimla jakou to máš nádheru--teda to je paráda,je vidět,že máš pro to cit,smakám před tebou

Avi
Já říkám co je zdravé neni dobré a po masíčku se nijak nepřibírá.Horší jsou sladkosti,ale to moc mít nemusím jen občas si dám čokoládu s oříšky.To odkrojování je nejhorší.Já taky říkám vždycky jen kousek na chuť,ale pak nejde přestat krájet.Taky mi chutná pěkně opálený špekáček a nejvíce přímo z ohně.Udělali jsme za chatou veliké ohniště tak tam si na dlouhé vidličky napícháme buřtíky a to voní i pes se může zbláznit a strká hlavu do ohně.Jednou mu i ocas doutnal,ale nevadilo mu to hlavně že dostal buřtíka.

Dana1
Přesně tak přímo z ohýnku je černoušek nejlepší
Já jsem teď akorát dodělala kuřecí řízečky v lupínkách co si poručili dětičky k bramborovému salátu a v troubě se peče vepřové pro manžílka

Ani mi nemluv o tom odkrajování--nakrojím uzené s tím,že si vezmu fakt jen kousek a za chvilku chodím pořád dokola krájet

Avi
Tak přeji dobrou chuť.Jedeme na chatu okoknout jak to tam vypadá.Venku svítí sluníčko tak je hned lepší nálada.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené