Avi
Ahá na to musím dávat pozor.Dík za radu.Kdyby jsem ho dala k bazénu tak by jsem se asi divila,kdyby byl ráno bazén prázdný a uprostřed by mi vyrostl bambus.Kety si asi ze žalu nad kameny omlazuje duši a naložila se do lihu.To jsou prevíti.Něco jí slíbí a nedodrží to.Toto nemám ráda.Taky se vždycky na něco tak hrozně těším a pak jsu hrozně neštastná když to nevyjde.

Bambusů je několk druhů,ale většina se opravdu takhle šíleně rozrůstá--to by opravdu byla v bazénu díra

Myslím,že na té fotce 2001 je v levé části to v zadu vyšší taky bymbus

Petrůů
Já se musím kouknout po okrasných trávách moc se mi líbí.Když si s manželem spravit oko tak se jedeme kouknout do Hornbachu a Bauhausu a tam to mají sice drahé,ale napíšu si jak co se jmenuje a pak kupuji jinde kde je levněji.Dcera jezdí na výstavu do Olomouce a tam se také dá prý dobře nakoupit.

Avi
Vypadá to na bambus a i na té 2004.

Dana1
Jo,jasně,nejspíš ho do 2004nevykopali--jen je na té 2001lépe vidět

Holky mě málem kleplo--ten náš malý čtyřletý lotr vzal před chvilkou velký magnet od ryb z akvária co je tam na čištění a přejel s ním celou obrazovku u telky-pak se mi přišel pochlubit,jak to udělal krásně barevný úplně rozházel barvy,obraz je duhový
Sem to vypla a doufám,že s tím půjde něco udělat,že to nezmagnetizoval celé

Avi
Ten je šikovný a nápaditý.Hned umí udělat krásné barvy na TV.Měla by jsi být na něj hrdá jaký je šikula.To doma nikdo nemá duhovou TV.Dej to do Receptáře určitě vyhrajete.

Dana1
si nedělej srandu,že jste grilovali--děláš chutě!

Jo,šikovný to on je--když mu byli 3 tak nám přenastavil počítač tak,že nezapínáme počítač čudlem dole na bedně,ale klikneme 2x na myš-ani chlapík co se tímto žíví nepřišel na to jak to udělal--musel na něco klikat při načítání počítače.
Neumí číst,ale na internetu si najde vše-vše si zapne,otevře,dá do oblíbených,mění ikonku na účtu na PC,ovládá počítač i bez myši-já to neumím,manžel mu vzal myš,aby nešmejdil po netu a on bravurně prstíčkama jezdil po klávesnici a stejnak si otevřel co potřeboval. Umí toho daleko víc--minule jsem koukala jak blázen--otevřel anglický slovník,chvilku v něm listoval a pak povídá-hm,tady jsou samá anglická slova,to nechci-a zavřel ho--nevíme vůbec kde na tom byl

arrow
profile_image
beranci
od 4. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dana1 Mám ráda kopretiny. To tam u vás musí vyoadat super.
Ten náš trávník je založený v létě 07 a to bylo šílené horko. zavlažovali jsem o 106. On není tak hezký jak vypoadá na fotkách, ale doufám, že se to letos spraví.
Kety Jasně, že se těším

arrow
profile_image
beranci
od 4. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kety
Asi tu flajdu, kterou jsem chlapům kameňákům vezla - vypiju sama.

Petrůů
Díky-teď už je to zase úplně jinéa až odstraní pan doktor nadbytečnou kůži a kýlu tak to bude terve super

Avi
Moc pěkný kluk a kouká mu čertovina z kukadel.Je to šikula.Je to dobře,že ho baví počítač,dnes jsou počítače důležité.Naše malá je také posedlá počítačem.Prstíky jí na klávesnici jedou tak rychle že mi také pomačká vše a já někdy nevím co s tím a musím volat manželovi do práce co s tím mám dělat co tak asi mohla zmáčknout.Jestli chodí do školky tak tam se děcka naučí tolik,až to neni hezké.S tou anglinou je to zajímavé.Třeba bude dobrý na jazyky taky je to dnes důležité.Děcka si poradí se vším.Dospělého by to nenapadlo a dítě si ví rady hned.Jen kolikrát co by měli tak to dělají že nechápou.

Dana1
Díky
Do školky chodí,ale tam počítač nemají.Má 2starší sestry,tak má učitelky
Aspoň bude vše umět,těm dětem opravdu stačí něco vidět nebo zaslechnout a už si to pamatují a hlavně to umí použít

beranci
Až pokvetou tak je sem dám jsou nádherné.

Tak vkládám slíbená fota

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené