Smazat

Zajímavý žertík na apríla

Nevím kam toto téma vůbec zařadit, tak jsem ho dala sem.
Potřebuju poradit, chtěla bych napálit nějak přítele na apríla ale vůbec nic mě nenapadá...nějaké nápady?...kdyžtak napište nějaké vlastní zkušenosti Děkujuu))
 

to už zde bylo ) takže něci jíného ale díky za tip

jéé můj pejsek bude mít 6 narozky,děkuji za připomenutí

arrow
profile_image
LuUcy
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Udělej mu kanadskou noc

Reaguji na LuUcy: můžeš mi to víc specifikovat,,?
Reaguji na Mašterka: Nz .-)

arrow
profile_image
anafara
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já viděla jednou jedno fakt vtipný video,kde děti dali asi spíš o velikonocích,ale to je jedno tátovy vajíčko na budík,takže když začal zvonit tak ho rozmázl,pak si naštvanej obouval bačkory a v každý botě rozšláp další vajíčko a když otevřel dveře tak mu další spadlo na hlavu.Ale přítel asi bačkory nenosí co?! Jinak asi to ani není moc jakože aprílový,to je že někoho o něčem spíš přesvědčíš a pak mu řekneš apríl ha ha-no trapný.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Helena:
Ale ona jej asi chce jenom tak škádlivě natáhnout a ne mu přivodit infarkt myokardu ....

Mne také nic nenapadá, akorát taková ta klasika : celé pracovné prostředí oblepené lepícími lístečkami nebo omotané fólii, živé kuře na stole ( zažila jsem ... ) , prázdná sklenička, která vypadá plně a různé atrapy kdečeho nechutného nebo obsprostlého z obchůdků se srandičkami, apod.

Koukni sem http://www.youtube.com/user/PrankvsPrank , myslím že si určitě vybereš

děkuju holky .-)))

 

Váš příspěvek

Zajímavý žertík na apríla

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené