Smazat

Zamilovala jsem se do kolegy

Zamilovala jsem se do kolegy v práci.. není můj nadřízený.. je svobodný, bezdětný přestože mu je přes 40.. nevyznám se v něm.. myslím, že mu podle všeho nejsem volná a snad mu jsem i docela sympatická? nevyjádřil se, přesto to někdy docela dost jiskří..

Ahoj,

zamilovala jsem se do kolegy, kterého znám již několik let. Dříve mě nepřitahoval, ani sem si neuměla představit, že by se mi mohl vůbec líbit.. Jenže poznala jsem ho více a zjistila sem, že mi je jeho přítomnost více než příjemná.. Kolega je svobodný, bezdětný a je mu přes 40 let, mně je 30.. společenských akcí se také moc neúčastní.. kolegové o něm říkali, že má možná vysoké nároky na ženy. Bohužel se stalo, že jsem mu po pár skleničkách vína napsala pracovní mail, ve kterém jsem mu dala najevo, že se mi líbí, přestože je plešatý, myslím na něj, v dalším mailu jsem se mu pak omlouvala, že jsem nebyla taktní, protože jsem nebyla střízliva, tak ať mě bere s rezervou a hlavně na mě není naštvaný.. Odepsal, že děkuje za mail, je to ode mě milé.. Pokaždé když mě potká, tak pozvedne obočí a usměje se.. Pokud kolem nikdo není, tak si vyměníme i dlouhé pohledy a zahlížíme na sebe.. Před kolegy po sobě tak nepokukujeme, ale i tak je milý.. Přistihla jsem ho také, jak na mě upřeně kouká a usmívá se, začala jsem po ně koukat také, ale bohužel jsem neudržela tak dlouho oční kontakt, jak mě to znervóznilo.. Kolikrát je to hodně vypjaté v pozitivním smyslu, jiskří to.. Ani jeden z nás spolu moc nekomunikujeme, pokud se nejedná o pracovní záležitosti.. po tom mailu je mi přeci jen trochu trapně.. Napadlo mě také, že by mohl být gay, ale zase jak se na mě dívá a zřejmě by takto netajil.. I přes to, co jsem mu napsala, tak je milý a chová se takto.. Možná si třeba zvyšuje jen ego, když se k ničemu nemá? Určitě na mě ale není naštvaný nebo si nemyslí nic špatného, to bych poznala.. Nedivila bych se také, že nic nepodniká kvůli tomu, že jsme kolegové nebo prostě má rád svůj klid? Děkuji za vaše názory
 
 

Téma Zamilovala jsem se do kolegy je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené