Smazat

Zamilovala jsem se do kolegy

Zamilovala jsem se do kolegy v práci.. není můj nadřízený.. je svobodný, bezdětný, je mu přes 40.. nevyznám se v něm.. myslím, že mu podle všeho nejsem volná a snad mu jsem i docela sympatická? nevyjádřil se, přesto to někdy docela dost jiskří..

Ahoj,

zamilovala jsem se do kolegy, kterého znám již několik let. Dříve mě nepřitahoval, ani sem si neuměla představit, že by se mi mohl vůbec líbit.. Jenže poznala jsem ho více a zjistila sem, že mi je jeho přítomnost více než příjemná.. Kolega je svobodný, bezdětný a je mu přes 40 let, mně je 30.. společenských akcí se také moc neúčastní.. kolegové o něm říkali, že má možná vysoké nároky na ženy. Bohužel se stalo, že jsem mu po pár skleničkách vína napsala pracovní mail, ve kterém jsem mu dala najevo, že se mi líbí, přestože je plešatý, myslím na něj, v dalším mailu jsem se mu pak omlouvala, že jsem nebyla taktní, protože jsem nebyla střízliva, tak ať mě bere s rezervou a hlavně na mě není naštvaný.. Odepsal, že děkuje za mail, je to ode mě milé.. Pokaždé když mě potká, tak pozvedne obočí a usměje se.. Pokud kolem nikdo není, tak si vyměníme i dlouhé pohledy a zahlížíme na sebe.. Před kolegy po sobě tak nepokukujeme, ale i tak je milý.. Přistihla jsem ho také, jak na mě upřeně kouká a usmívá se, začala jsem po ně koukat také, ale bohužel jsem neudržela tak dlouho oční kontakt, jak mě to znervóznilo.. Kolikrát je to hodně vypjaté v pozitivním smyslu, jiskří to.. Ani jeden z nás spolu moc nekomunikujeme, pokud se nejedná o pracovní záležitosti.. po tom mailu je mi přeci jen trochu trapně.. Napadlo mě také, že by mohl být gay, ale zase jak se na mě dívá a zřejmě by takto netajil.. I přes to, co jsem mu napsala, tak je milý a chová se takto.. Možná si třeba zvyšuje jen ego, když se k ničemu nemá? Určitě na mě ale není naštvaný nebo si nemyslí nic špatného, to bych poznala.. Nedivila bych se také, že nic nepodniká kvůli tomu, že jsme kolegové nebo prostě má rád svůj klid? Děkuji za vaše názory
 
 

Váš příspěvek

Zamilovala jsem se do kolegy

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené