Smazat

Zamilovaná do lékaře

Jsem mladá a naivní holka, co se zabouchla do svého doktora, je v tom až po uši a netuší, co s tím má dělat. Budu ráda za každý váš názor a za to, pokud mě neodsoudíte a pokusíte se mě pochopit :-)

Nejdříve bych chtěla pozdravit všechny ženy, které se rozhodly můj deníček přečíst a poděkovat jim, pokud přispějí svým názorem. A také je poprosit, aby mě hned neodsoudily, kdybych mohla uvažovat hlavou, nikdy bych to nedopustila.

Je mi 20 let a poslední dobou mám pocit, že jsem se zbláznila. Nebudu chodit kolem horké kaše, zamilovala jsem se do svého lékaře. Je to nejsilnější, nejkrásnější a zároveň asi nejméně vhodný cit, jaký jsem kdy cítila. Abyste rozumněli, je asi o 35 starší než já. Vypadá a působí mladší, ale to na vašem asi právě zděšeném výrazu v obličeji nic nezmění. Vím, že je to nepochopitelné, pro mnohé z vás i odporné, ale já jsem z něj celá paf Je to neskutečně vnímavý muž (já vím, je doktor, tak své pacienty musí vnímat), je citlivý, příjemný, přívětivý.. Často mi lichotí (já vím, řeknete si, prostě gentleman, není na tom nic zvláštního), občas se mě ptá i na soukromnější věci, které si myslím, že s léčbou nesouvisejí. Vždycky se na mě krásně dívá a mě se v tu chvíli podlamují kolena.

I přes všechno vím, že on ke mně asi nic necítí (ale hluboko v srdci mi přijde, že i on mě vnímá trošku víc, než jen jako řadovou pacientku), ale na druhou stranu si říkám, že z pozice lékaře ani nemůže dát najevo nějaké city vůči pacientce. Navíc, mám jednu strašnou vlastnost - jakmile mám o někoho zájem, stane se ze mě ledová královna a i kdyby mě řezali, nedám najevo žádný cit. I když k úsměvu už jsem se odhodlala.

Poslední dobou se moje zamilovanost ještě zvýšila, myslím na něj v průměru 10 hodin denně, představuju si, jak se při příští návštěvě konečně začnu chovat jinak a políbíme se.. Chtěla bych se vás zeptat, zkusily byste na něj něco? Svůdný pohled, dotek, co by něco naznačil..? Nejsem na známosti na jednu noc ani na vztahy založené na sexu, ale po něm toužím tak, že bych dala cokoli za noc s ním strávenou, i byť za jeden polibek..
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Já bych se toho nebála. Sebrala bych odvahu, trochu si naplánovala situaci a pozvala ho na kafe. Co se stane? Buď půjde a bude to terno nebo nepůjde. A co. Nemyslím, že by si o tobě začal myslet, že jsi kdovíjaký deviant, co balí starší chlápky. Myslím, že chlapi to berou jinak. Spíš tipuju, že ačkoliv pozvání případně nepřijme, zalichotí mu, že je o něj zájem i mezi mladšími ročníky. A kdyby ses přes to nepřenesla a dále by ti stud nedovolil k němu chodit, najdeš si jiného doktora. Vzhledem k tomu, jak silný cit popisuješ, jeho případným odmítnutím ztratíš rozhodně míň, než bys získala tím, kdyby šel .

 

Téma Zamilovaná do lékaře je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené