Smazat

Zamilovaná do podivína

Je mi 27 let, mému Mamánkovi také. Je to vystudovaný, inteligentní muž. EQ už horší. Neví moc, jak se chovat. Je to panic, zkušenosti s holkama žádné. Toto pro mě není překážka. Překážkou jsou pro mě věci, které se s tím pojí. Jeho podivnosti.

Bydlíme od sebe daleko. On za mnou jezdit nechce, protože se o něj mamka bojí a on samozřejmě neudělá nic, co by jí mohlo jakkoliv rozrušit, ublížit.

Takže jsem navrhla, že teda přijedu já s tím, že tentokrát přespím v hotelu a půjdeme na večeři do jedné hezké restaurace v jeho městě. Těšila jsem se. Je to podivín, ale jak říkám, jsem zamilovaná a hrozně mi chybí. Pojedu vlakem a můj hotel a ta restaurace je přes celé město. Tak jsem ho poprosila, zda by mě mohl vyzvednout před hotelem a že bychom jeli autem. A on, že tam není žádné normální placené hlídané parkoviště, jenom jedno parkoviště před hypermarketem a tam to auto nenechá, že by mu ho mohl někdo odřít nebo nabourat. Má tři auta, na svá auta je vysazený a prý prostě ne, že půjdeme pěšky. Jenže já budu po cestě unavená a je to fakt přes celý město. Navrhla jsem MHD, to nechce. Jasně, mohli bychom si vzít taxíka, ale holky, jde tu o princip, rozumíte mi určitě.

Říkám mu, že ta restaurace do které jdeme je s výhledem na to parkoviště (což skutečně je) a měl by to tam "pod kontrolou". Navíc bychom se jen najedli, což by bylo tak na hodinku, maximálně hodinku a půl a pak se jeli třeba někam projet nebo ke mně do hotelu.

A on mi opáčil že je na auta vysazený a že to vím a doufá, že to pochopím. A jak už jsem psala, jde tu o ten princip. Já za ním pojedu dlouhou dobu vlakem, zaplatím si ubytování, což taky není levná záležitost...a on není schopnej pro mě udělat ani tuhle věc?

Je to podivín. Podivín v mnoha věcech, ale tím, že jsem byla dosud ve všem tak chápavá, akceptovala jsem, že kvůli mamince nechce přijet atd. ...tak už mi přetekla trpělivost a už jsem řekla, vyber si. Vybral si. Vybral si auto, takže jsme se rozloučili.

Asi jen potřebuju znát něčí názor.
 
arrow
profile_image
danielka111
od 29. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tento unikát "chlapa" opravdu existuje?? No tě pic.
Dobře si udělala s ním bys měla hodně težký život

arrow
profile_image
Sirrion
od 19. 8. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na danielka111:

Já vím. Láska je slepá. V normálním případě bych se s takovým chlapem rozloučila hned po tom, co by mi řekl, že ke mně nepřijede, protože je to daleko a mohlo by to rozrušit maminku.

Ono toho bylo víc. Nenormálního. Ale tímhle fakt přetekl pohár trpělivosti.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A š... aspoň dobře? Jinak není důvod s tímhle nedospělým jedincem ztrácet čas. A i kdyby to dobře dělal, tak jen jako chvilkové povyražení, z toho nic rozumného nebude.

arrow
profile_image
piper alpha
od 27. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kikulina: A š... aspoň dobře?

O tom výrazně pochybuji. Absolutně se nedivím, že je sám a nejspíš i hezkou řádku dalších let bude. Myslím, že problém není v tom, že neví, jak se má chovat. I ten největší mamánek se dokáže překonat, pokud je zamilovaný. Tenhleten sice zamilovaný je, ale akorát do sebe a do svých aut.

arrow
profile_image
Vejvodka
od 17. 9. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A tohle co byl za případ? Buď ráda, že jsi bez něj...

 

Váš příspěvek

Zamilovaná do podivína

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené