Smazat

Zamilování? !

Zamilování do celebrity? Nebo jen blouznění ? Nebo je to vážné? Kdo s tím má zkušenosti a byl by ochotný, ať mi napíše, chtěla bych si o tom promluvit s někým, kdo to chápe a pomůže mi :)

Ahoj!
Chtěla jsem se zeptat, jestli je možné se zamilovat do celebrity, kterou jste nikdy v životě neviděli. Je mi 19, takže nejsem žádná 13ti letá holčička tak mě prosím berte vážně. V horoskopu jsem četla, že typ kluka přímo pro mne je nějaký zpěvák, co hraje na hudební nástroj a že jiný typ se ke mne ani tak nehodí. No a už předtím jsem sledovala a stále sleduji jednoho zpěváka, hraje i na kytaru.Vždy, když poslouchám jeho písničku, tak se mi úplně rozbuší srdce a je to takové zvláštní. Není to jako bych byla nějaká jeho velká fanynka, toto je jiné. Prosím pochopení. On není tak slavný jako třeba Justin Bieber. Je teda dá se říct hodně slavný, ale né až tak, koukala jsem na youtube na videa z jeho koncertů a až tak tolik lidí, jako to je u hodně slavných celebrit, tam nebylo. No. Bydlí tedy v USA, což je na tom asi to "nejvtipnější", ale já za nedlouho do USA poletím, takže toho chci využít Jen teda fakt nevím. Mám takovej pocit, že není nemožné se seznámit s celebritou, ale na druhou stranu mne taky může brát jen jako fanynku, tak tedy nechápu, jak se celebrity seznamují. To se jako celebrity baví jen s ostatními celebritami a přáteli z dětství, kdy ještě vůbec slavní nebyli? Jako já fakt nevím. Proto právě netuším, jak bych se s ním asi seznámila, protože pro celebrity jsou takový lidi jen fanoušci. A proč by se měl seznámit zrovna se mnou, když má tolik fanoušků, co by se s nim také chtěli seznámit? Bylo by asi také hloupé, kdyby se se mnou seznámil, protože to by pak měl pocit, že se má seznámit se všemi jeho fanoušky, když se seznámil se mnou. Ale já nechci být jeho fanynka, co u něj nemá šanci ani omylem. Já nevím, jak to vysvětlit. Je tu někdo, kdo tohle naprosto chápe a může si o tom se mnou více popovídat? Prosím pište na email Naty789@post.cz , byla bych ráda, kdyby se našel někdo s kým bych si o tom mohla popovídat a porozuměl mi! Děkuji
 
arrow
profile_image
EvikUSA
od 22. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

arrow
profile_image
EvikUSA
od 22. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Z toho vyroste ,má 17

arrow
profile_image
ArizonskáPěniceTornádoLou
od 29. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na petulajz:

Také se v jednom případě o žádného Vojtu Dyka nejedná, jde o úspěšnou zahraniční kapelu, jinak bych nereagovala, kdy by se jednalo o někoho z horní dolní...

 

Váš příspěvek

Zamilování? !

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené