Hobitka
marcci
holky držím Vám pěsti taky jsem měla problém a už je vyřešený chce to opravdu chtít ,musíte mít motivaci..púak stačí změnit životsprácu začít pravidelně jíst tročku omezit příjem,hodně pít a hlavně se hýbat....pak jde všechno samo...tak hodně štěstí

zvoneček
i při pomalém zhubnutí ti kůže zůstane pokud nemáš dobrou elasticitu....hubnout se má 0,5 -1 kilo týdně aby nenastal jojo efekt....drastické to není vůbec

najana
není to rychlý a žádný zdravotní problémy nemám naopak všech jsem se zbavila i když nebyla tak hrozné....

arrow
profile_image
najana
od 16. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mikuldinka: Jsem ráda, že Ti to nezpůsobilo žádné problémy a že ses zbavila těch předchozích!!!
Přesto si myslím, že je to přílišné tempo. Já znám, že se má hubnout 0,5 kg týdně.

arrow
profile_image
najana
od 16. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mikuldinka: V každým případě GRATULUJI! Hlavně ať Ti to vydrží!!!

najana
dieta milion let superpřísná a neděje se nic.
To je hovadina. Pokud je člověk zdravý (zdravá štítná žláza i to ostatní), tak příjem energie musí být menší než výdej energie a to prostě platí, a jak říká Madonna: Triky jsou nanic, funguje jen disciplína. Má pravdu. To ostatní jsou jen kecy. Buď chci a nebo ne. Nic napůl. Ajá neplkám jen tak, sama to moc dobře znám. Ne sice s tak těžkou nadváhou, já shazuji jen pár kg, ale principielně je to to samé. Přiznat si, že to uďobávání je strašný a špatný!!! A co je to hlavní - je to v hlavě !!!

Holky - držím palce. Je to hrozně těžké, ale s podporou to dokážete.

Lenička
No to je právě ono, pokud je člověk zdravý. jenže u nás pořád doktoři radši tvrdí, že si za to člověk může sám, než by hledali zdravotní problém, který za tím stojí. Jeden takový případ jsem tu už psala. Kdyby ta holka nebyla sestřička a nebyla přesvědčená, že s tou štítnou žlázou všechno v pořádku není, tak uvěřila obvoďákovi (jako by to udělala většina z nás laiků), nešla by za specialistou a trápila by se nadváhou doteď.

Však to bylo první, co jsem se ptala, zda jsou v pořádku. Stačí dojít za obvoďákem a nechat si udělat testy - radši komplet, ať mají jistotu. Nikdo nemá hezkou postavu zadarmo, je to věčné odříkání a takový ty kecy modelek, jím co chci.... To možná jo, ale jedno sousto za týden. Četla jsem rozhovor s Jarkou Rytychovou a ta říkala, že když byla na vrcholu, měla na den jedno jablko a jeden bílý jogurt. Hmmm, tak tohle asi není můj šálek kávy - to bych zkolabovala za pár dní. A hlavně - nejedení není řešení, pouze se zmírnit a nežrat po nocích, začít procházkama a jakoukoli lehkou aktivitou a hlavně - mít se rád. I baculky jsou krásné, ale nesmí se stydět. Ale fakt je, že když člověk ovládne své chutě a srovná si tělo, tak si srovná i duši a ta cílevědomost se ukáže i v praktickém životě.

Pro Marcci
Ahoj, tak to je prima, že jsi se ozvala - byla bys pro se tak nějak vzájemně držet? Mě to hubnutí docela jde, teď za poslední 2 měsíce 7 kg, ale je to odříkání a dřina v posilovně. A protože je to běh na dlouhou trať, tak přivítám podporu, aspoň virtuální.

Pro Mikuldinku
Ahoj, díky za reakci. 50 kg za rok - to je úžasné. Nechceš napsat víc, jak se ti to povedlo? Mě občas deptá kolísání váhy - kolem menstruace a i když " ulítnu" tak to jde šíleně nahoru a špatně zase dolů - ale to se mi už naštěstí moc nestává, režim už mám docela nastavený. Posilovna je minimálně 3x týdně, teď ještě přidám 2x týdně plavání.Nicméně se bojím, jak zvládnu, až se to hubnutí zastaví, a s tím se dá počítat, že bude i stagnace. Jakou zkušenost máš s tímto?

pro Miluši
Ahoj, díky za dlouhé povídání, a také moc gratuluju. To bříško vylepšit mě také čeká, mohla bys o tom napsat víc? A také - jaká úskalí jsi musela překonávat při tom hubnutí, jistě nešlo vše jako po másle a byly i krize - těch se bojím nejvíc, moje nadváha je do jisté míry v důsledku emočních problémů. Díky za odpověď.

arrow
profile_image
marcci
od 29. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, díky moc za odezvu. Rozhodla jsem se, že s tím začnu něco dělat. Asi nejdřív zajdu za doktorem kvůli té štítné žláze. V pubertě jsem s ní měla problémy. Před pár lety mě obvoďačka brala krev, ale říkala, že mám štítnou žlázu v pořádku, ale přesto mi na ni dala léky, což jsem nepochopila. Občas se mi povede nějaké kilo shodit, ale většinou je to v době, kdy se o hubnutí ani moc nesnažím. Ale když chci vědomě zhubnout ( jím málo, cvičím), tak se kila ani nehnou.
Ale te´d jsem se rozhodla,že začínám znovu. Proto bych ráda našla někoho,kdo by se přidal.

Ahoj všichni, koho téma zaujalo. Já tč. hubnu v průměru 0,8 kg týdně ( - od dubna 7,9) držím se rozpisu, který je tuším na Merrylince, jen jsem si to trochu upravila. Za den si hlídám 5000kJ, v neděli si dopřávám 6000 kJ. A cvičím. Kdo by měl o rozpis zájem, ráda pošlu.
Budu ráda, když nás bojujících bude víc. Já jsem z Prahy.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
To je moc fajn, vzala jsi to za správný konec.Držím palce, abys vydržela ne jen co nejdýl, ale stále. A hlavně nic si nedělej z toho, když to občas ujede. Nikdo není dokonalý a občasná krize přijde. Hoď krizi za hlavu, nic se neděje. Další den je v poho.
Počítej s tím, že to máš na celý život, tak si do diety zařaď občas to, co máš ráda. A nebo ještě líp - přímo si to zhřešení naplánuj.
Mně se to radí, ale taky se to všechno teprve učím.

Miluše
Ahoj, děkuju, ano, vzala, a vím, že to je už na celý život. Ale čím víc se to hýbe, tím lepší pocit mám, snad až takový zvláštní pocit štěstí, že je možné se z toho vymanit .......až teď si uvědomuju, jak hluboce mě to trápilo, ovlivňovalo, vyčleňovalo...................jako každá jiná závislost. Věřím, že když nás bude víc, tak do toho nespadnem tak snadno zpátky. Hezký večer!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené