Miluše
Super, tak to jsou stejné cíle! A mohu se zeptat, kolik máš teď?
Já mívala potíže s otokama - porucha lymfatického systému. Hodně se mi to spravilo cvičením v posilce ( kolo, posilování nohou). Ale stále ještě mě to občas trápí, pokud tam delší dobu nejdu. Myslím, že je fakt třeba včas řešit všechny další fyzické obtíže, i to je starání se o sebe sama , a my v tom máme resty Mě čekají křečové žíly jako první věc k dotažení.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
Tak jsem zase tady
Těžko říct, kolik mám teď - dneska 80,5kilo, včera před odvodněním 84,3 kilo. Byla jsem příšerně oteklá. Nějak nato trpím čím dál víc a asi budu muset mazat k doktorce. Vzala jsem si 2 tbl na odvodnění a 4 kila dole. Ale teď po té operaci se tak kolem motám. Vím, že už mi moc nezbývá dát dolů, pod těch 75 to bude akorát. Vážila jsem v 15 letech 76 - 78 kilo, tak ani míň chtít nemohu. No a o křečákách ani nemluvím. Mám už před 10 lety sklerotizaci, objevila se vedle a to přes celou nohu až do stehna. Na sonu zjištěná chronická žilní nedostatečnost, takže nosím pouze punčochy - bandáže a 2 x do roka Detralex na posílení a baštím marmeládu z aronie - černý jeřáb - nejlepší na žíly -hodně rutinu.
Takže žíly asi těžko vyřeším, musím něco s tou vodou. Když to bylo 1 - 2 kilča, tak to šlo, ale ty 4 mě dneska úplně odrovnaly. Nevím proč se mi to děje.

arrow
profile_image
marcci
od 29. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Miluše
Těch Tvých 80 kg bych brala všema deseti. Mě stačilo před 4 lety ze 106 zhubnout na 88 kg a připadala jsem si krásně hubená. Jenže během let jsem zas vše přibrala a ještě skoro 10 kg navíc. Zdravotní problémy zatím nemám žádné, naopak bych řekla, že když jsem měla míň kilo, tak jsem měla vyšší tlak ( 140/85), teď mám tlak ukázkový (120/80). Mám spíš strach, že pokud zhubnu, tak se to nejdříve projeví na prsou. Mám nejvíce tuku od pasu dolů a tam to jde zhubnout těžko. Prsa nemám na svou váhu moc velká (85C), tak mám strach, že mi z nich nic nezůstane. Tak by mě zajímaly vaše zkušenosti.
Jinak ráda bych se prozatím dostala aspoň na 90kg, tak mi držte palce. Vykládala jsem si zrovna včera karty a vyšlo mi, že jsem si dala vysoké cíle, ale pokud vydržím, bude to inspirace i pro mé okolí. Tak uvidíme....

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

marcci
Víš tak si napřed dávej ty cíle malé. Jdi do toho pomalejc, ať nejsi zklamaná. Tady platí to obrácené heslo - Rychle pozbyl, rychleji nabyl. Tak pozor, pak je člověk akorát v depresi.
Jinak počítej s tím, že stoprocentně to půjde napřed z obličeje, krku PRSOU, možná ruce a nohy a teprve nakonec prdel a břicho.
Atanera na bříškách mi poradila Skořicový gel, mazat s tím stehna, zadek, já mažu i břicho a ruce, pořádně vmasírovat a dát si do těla. Teda potím se jako prase, ale svaly nebolí!!!
Dej si úkol 5 kilo, odměň se hezkým hadříkem a zase 5 kilo a zase něco nového. Leze to do peněz, ale aspoň to nebudeš šidit.
Palce ti budu držet všechny. Já se totiž řídím heslem, přej a bude ti přáno. Tak si myslím, že když každýmu přeji opravdu jen to dobré, tak se mi to maličko vrátí. Buď pozitivně naladěná a fakt je každé kilčo úplně paráda. Vrhni se na zeleninové saláty a krůtí a kuřecí masínko a uvidíš, že to půjde. Omez a nebo vůbec nepoužívej přílohy. A pozor na ovoce. To omez a když už, tak jíst jen dopoledne.

arrow
profile_image
marcci
od 29. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Miluše
Hrozně moc děkuju za podporu. Dnes jsem ze zvědavosti vlezla na váhu a mám o kilo míň než v pondělí. Přitom jím docela dost, každé 3 hodiny, ale oproti jindy jím pravidelně a o hodně víc zeleniny.
Taky by mě zajímaly zkušenosti vás všech o tom, že spousta žen, co jsem viděla, poté co zhubly o dost kil, vypadají ve skutečnosti starší než předtím. Předtím měly vyhlazené obličeje a poté plné vrásek. Postava byla po zhubnutí pěkná, ale v obličeji hodně zestárly. Tohle bych také nerada.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

marcci
Tak i na to se budeš muset připravit. Všechny ženský třeba po bandáži žaludku, příšerně zestárly. Ono se říká, co kilo dolů, to vráska.
Já mám výhodu s mojí stravou, mastím zevnitř,ale je to dril. Nechci se tu moc rozepisovat - je to Optimální dieta, je to na celý život. A protože nevím, co by to mohlo s kýmkoliv udělat, nepíšu o tom.
Jestli chceš pro zajímavos www.doktorka.cz a Kwasniewski dieta. Tam si počteš, ale asi se do toho nehrň.

Spíš to bude chtít kvalitní kosmetiku.

arrow
profile_image
marcci
od 29. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Miluše
Na ty stránky se pak kouknu, ale nějaké speciální diety, to asi není nic pro mě. S těmi vráskami v obličeji to snad u mě nebude tak horký. Jak jsem už psala, mám většinu sádla od pasu dolů a v obličeji jsem skoro nic nepřibrala. Ale to se uvidí časem. A určitě je lepší mít o pár desítek kil míň a nějaké vrásky než být METRÁČEK bez vrásek.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

marcci
No to je to co já říkám taky. Proto ti tu dietu , co mám já nedoporučuji.
Zkus tu klasiku - nízkotučnou, omezení sacharidů na minimum, pravidelné jídlo, dostatek vody a hlavně cvičení. Každý den, bych se přimlouvala. Ale ne pořád stejné. Já jsem ve vysoké váze začala s procházkama. Než jsem si troufla sednout na rotoped, abych ho nerozsedla, to taky trvalo. A než jsem dostala odvahu jít do tělocvičny, taky trvalo.
Láká mě posilovna,jsou tady, ale nejsem zvědavá na ty blbý namakaný chlapy. Kdyby byly lekce pro ženský, šla bych hned. I dopoledne. Potřebuji se zpevnit.
Vrásky - tím, že zhubneš, posílíš sebevědomí, budeš sama se sebou spokojenější, budeš se víc usmívat a tím vlastně omládneš. Vráska nevráska.

Miluše
Kdyby byly lekce pro ženský, šla bych hned.
V Praze je mám dojem fitko jen pro ženy , třeba by se v místě Tvého bydliště našlo něco podobného.

Miluše
Ahoj, já začala chodit do fitka v době, kdy jsem měla asi 102. Chodila jsem ráno, o víkendu kolem poledního - snažila jsem se vyhýbat se době, kdy je tam nejvíc lidí = těch svaloušů a krasavic
Teď chodím kdykoliv, lidi tam jsou vesměs příjemní, nikdo mě nesleduje, odcvičím si, co potřebuju a je mi dobře. Chodím aspoň 3 x týdně, ale cvičím si svou sestavu i doma, také 2x týdně plavání. Strašně mi to pomáhá a tak to moc doporučuju. Je to bezva pocit, když člověk cítí, že má svaly, že se mu špičatí koleno a nebolí ho záda. A také mě pak nehoní mlsná a mám mnohem víc energie.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Leo
Když já bydlím na malé prdelce a tady je otevřené fitko jen večer pro ty namakance. Ani nevím, jestli tam nějaký ženský chodí. Ale už jsem si dala závazek, že to zkusím do září vykoumat. Přes leto je tu zavřené všechnoAle určitě by to pomohlo.

Miluše
Prosím Tě, kde se dá koupit ten skořicový gel a co to je za výrobce? A ještě - kolik sacharidlů tak denně sníš? Já max. 3 knackebroty denně, ani přílohy skoro nejím, ale nevím, jestli to není špatně

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
No a hlavně potřebuje člověk ze začátku trenéra, aby ho naučil cvičit. A já ani nevím, jak se na takové stroje leze. Ale všimla jsem si, že něco připravují na naší poliklinice u rehabilitace, tak jsem zvědavá, co z toho vyleze. Mám dělenou směnu a od 10 do 15 volno, tak bych mohla právě dopoledne. Ale jak bude otevřeno nevím. A večer dělám do 19 a to jsem ráda, že se 2 x týdnu dokopu od 20 -21 do tělocvičny. Dělám 31 dní v měsíci, tak to nemám až tak jednoduché. Taky si potřebuji oddechnout. Není to výmluva, je to fakt. Někdy padám na hubu.

Miluše
Aha, no já cvičím bez trenéra, něco jsem okoukala, půjčila si knížky v knihovně a občas si kupuju časopis Fitness - jsou tam dobré návody na cvičení a také soutěž "Postava snů" - některé účastnice na sobě úžasně zamakaly - takže dobrá motivace a inspirace
Třeba by ti obvoďák napsal cvičení na té rehabilitaci oficiálně???

Je pravda, že najít čas na to všechno je problém - a ty jsi na tom ještě hůř....fakt smekám!

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
Ahojky.
Skořicový gel jsem koupila normálně u nás v lékárně.
Ale Atanera mi dávala odkaz a já jdu kouknout, jestli je to na Různém nebo to mám v SZ.
Výrobce -Dr. J. Pantůček. a má tu .www.topvet.cz
A nebo jsem si dala www.Lekarna.cz a tam to taky nabízejí. Upozorňují na to, že skořice může být alergen. Já si koupila 250ml za 74 Kč, mají menší a větší. Reakci nemám a super to prohřívá. Atanera to moc chválí a já už taky.
A nesmekej, já jsem líná potvora na cvičení. To že mě to břicho už něco stálo a ještě bude, tak to chci mít taky hezké jako holky.
Jo a sacharidy. Ta moje dieta je také o sníženém množství sacharidů. Denně musíš sníst do 50 g sacharidů. jestli jíš 3 knackebr, je to 21 g a k tomu nějaká zelenina, taky má, ovoce taky má, mléčné výrobky taky mají. Tak bych řekla že jsi v poho. Jestli nemáš potíže s vyprazdňováním tak stačí.
Já potíže mám, tak beru denně psyllium, abych doplnila vlákninu.
Dej vědět, jak se držíš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené