arrow
profile_image
marcci
od 29. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, tak jsem včera začala s dietou a musím říct, že mi bylo fajn. Malé porce po 3 hodinách a vůbec jsem neměla hlad. I jsem měla víc energie. Večer jsem se projela na kole, sice jen kousek, ale aspoň nějaký pohyb. Tak snad ta kila půjdou dolů. Dřív jsem vydržela třeba celé dopoledne nejíst a pak mě chytnul takový hlad, že jsem nevěděla, co dřív sníst. Pěkná blbost!!!
Hrozně ráda čtu vaše příspěvky, je to velká podpora. Tak jen pište dál....

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

marcci
No právě, to nesmyslné dopolední hladovění je děsnej průšvih. Já jsem si taky myslela, že když vynechám jídlo, tak automaticky sním míň, ale není to pravda.
Já jsem začala zase tvrdě dneska. A když se tady občas objevíme a pochlubíme s výsledky, tak to snad půjde. Jsem 5 týdnů po abdo a tak musím s pohybem pomalu. Dneska jsem si dala prvně půl hoďky na rotopedu a malé uvolnění zad a zatím to cítím. Ještě nemám odvahu vyjet na kole ven, že bych se taky nemusela vrátit. A tak to natrénuji na rotopedu. Už budu potřebovat zpevňovat břicho a to půjde těžce.
Právě že jsem na marodce, tak musím trochu víc ubrat jídlo, tak asi budu chvilku tápat, kolik kalorií dát. Bez pohybu to chce málo, ale zase mít hlad taky nejde.
Tak se drž a dej vědět jak pokračuješ.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
To ti závidím, že už to držíš dýl. Tak už vydrž. Já myslím, že nejhorší jsou tak ty první 2 -3 týdny, kdy toho ještě není moc vidět. Nevím jak tebe, ale mě potom rozhodí každá blbost. Já jsem taky právě tvor, kterej tloustne hlavou. Prostě jak říká manžel, občas bych potřebovala po palici, abych se vzpamatovala. A stejně tak mě dráždí hormonální výkyvy a to holt u ženské neovlivníme. Teď začne útočit přechod a to teprve bude nalejvárna. A tak taky musím zase pracovat na stravě a na pohybu. Jsem po abdo, a protože to bylo spojené s hysterekt. tak toho vzal málo a jsem dost znechucená - hlavně sama sebou. A oprava by zas byla dost drahá, tak to musím ubrat dietou. Snad se mi to tady s váma povede.
Atanera slíbila cvičení pro posílení, tak uvidíme. A zdá se mi taky dobrá knížka Pryč s bříchem. Už jsem podle ní cvičila, než jsem se odvážila do tělocvičny a teď jsem si jí půjčila zas. Tak snad to půjde.
Tak se tady hezky chlub s výsledkama, ať nám to jde taky.
To vůbec neznamená, že když už jsem zhubla, mohu vše hodit za hlavu. Musíme makat pořád.

Holky, které jste zhubly desítky kg - co na to říká kůže? Visí vám někde nebo se srovnala s menším objemem těla?

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sebastiana
Po prvním zhubnutí hodně kil, jsem byla mladá a kůže se zase smrskla. Ale já jsem jí dávala zabrat s hubnutím a tloustnutím a párkrát jsem to vystřídala, a teď po celkově 65 kilech do mínusu je na mě kůže ještě pro dalšího člověka. Ale mně už bude 50, tak ta elasticita je v háji.
Visí to na mě v závojích úplně všude. Část břicha jsem nechala ukrojit, ale zbytek je ohavnej. A korunky na pořádné odkrájení nejsou. A posilovna, do které bych mezi chlapy nevlezla, už to nevyřeší.
Tak pozor, zhubnout, ale už se zpátky nespravovat.

Sebastiana

Já zakoupila 2 lufy a každý den se pořádně promasírovávám + se sprchuju střídavě studenou a teplou vodou. Tak uvidím, už to není jako zamlada, když tak holt nastoupí i skalpel...

holky moc vás zdravím, sice nepatřím do této kategorie, ale ráda vám všem řeknu, že to jezení po 3 hodinách opravdu zabírá. Já si takto začala jídlo hlídat před měsícem a shodila jsem 2,5 kilo. Jsem moc ráda za to, že ty kila dolů šly, jezdím taky k tomu denně 21km na kole Chce to hodně pít a to jen vodu a jíst

Miluše
Ano, ty věci související s věkem ( přechod a hormony, ztráta elasticity) - je to běs, dřív se s tím nemuselo počítat. Beru to tak, že hubnu především pro svoje zdraví a až na druhém místě pro krásu.

Mě se tou změnou životosprávy upravila spousta chorob - časté infekce, částečná inkontinence - měla jdsem jít dokonce na operaci, záněty močového měchýře a gynekologické výtoky, záněty dásní, neskutečná únava.....Cukrovku 2. typu jsem si bez prášků upravila na vzorných 5,6. A taky psychicky jsem na tom o moc líp.

Hlavně bych nechtěla bych jednou zůstat na krku dceři jako neforemná a nemocema prolezlá baba, co se jen cpe a funí, je otravná a nespokojená a je tak akorát kandidát na nějakou chorobu spojenou s imobilitou a celodenní péčí.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
Ani mi nemluv o nemocech. My jsme to tu s kamarádkou probíraly a zrovna jsme narazily taky na to, jak bych dneska vypadala, kdybych se do hubnutí nedala. Jestli bych ještě vůbec chodila. A proto mě teď tak zloběj ženský, který na to prděj,a neuvědomují si, že těm dětem na tom krku zůstanou. Před operací jsem mluvila s interní doktorkou a ta mi právě říkala, že už po těch hodně silných lidech nechtějí, aby zhubli do štíhlosti, ale stačí 10 procent a upraví se strašně moc problémů. A většinou to pak ty lidi i chytne a chtějí dokázat víc. Sama vím, jak je to těžké.
A teď si představ, že si ten můj pitomec mladej nabalil holku, která je ještě tlustší, než jsem byla kdy já. A chce mít děti a PRÝ jí nevadí, že je jak bečka. Ptala jsem se ho, kam dal oči, když ne rozum, ale není s ním řeč a rozešli jsme se ve zlém. Takže jsem bez dítěte, ale v 25 letech ať se o sebe stará sám. až na to příjde, tak bude pozdě, ale u toho já být nechci. Měla jsem z toho akorát nerv. Jsem macecha, ale chráním sebe, já už byla pomalu nemocná, jen když jsem se na ní měla podívat. Já tak obrovskou prdel a vůbec tak morbidní obezitu u holky 22 let staré neviděla. U starších jo, ale tohle jsem nepřekousla. A mohou mě tady všichni odsoudit.

Miluše
Chápu. Já, ač tlouštík, tak tlouštíky také vlastně nemám moc ráda.Nemám je ráda, protože mi připomínají, jak nevzhledná a neforemná jsem já sama. Mám na ně, chudáky, stejný pohled jako má 99% procent populace - můžou si za to nejspíš sami. Jenže ono to není tak jednoduché a pravda to je jen do jisté míry. Podle mě je těžká obezita hlavně nemoc duše, nějaké volání o pomoc, má to nějaký skrytý důvod, proč se člověk tak ničí, proč došlo k tak hrozné formě sebedestrukce. Je to to samé jako být alkoholik nebo kdokoliv závislý - a z toho je fakt strašně těžké se vymanit bez pomoci a pochopení. Často začarovaný kruh.
Vždycky když někoho hodně kulatého potkám , tak mi ho je nesmírně líto - že si , vlastně zbytečně, kazí život. Tak jako se to stalo mě.
Možná, kdybys tu slečnu nějak vtipně zainteresovala, věnovala se jí a předala jí svoje zkušenosti, tak bys měla jednou vděčnýho mladýho člověka a třeba v budoucnu štíhlou nevěstu

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
Víš já jsem to zkoušela, dokonce mě ze začátku mladej o to požádal, ale cna mi tak strašně odsekla v tom smyslu, že její matka taky žádný problémy nemá apd. Ona to popsula spíš svým chováním. Tak namyšlenýho člověka, neskromnýho a nesoudnýho člověka jsem nepotkala.
Já bych chtěla mít aspoń čtvrtinu jejího seběvědomí. Já jsem strašně citlivá na to, když někdo se mnou jedná povýšeně. Dělám manuálně a nedávám na obdiv nějaké vzdělání, a nestydím se za to, co dělám, ale i mladej se příšerně změnil. Chápu, že se skromnost nenosí, ale ještě ani jeden nic nedokázal na to, aby byli tak namyšlení.
A to mě vadí. mladej byl vychovanej v úctě k lidem, ale co z něj je, vedle ní, to mě děsí. Jen peníze a peníze.
Já bych ráda všem tlustejm třeba pomohla, ale můj způsob diety to neumožňuje. A tak aspoň poradím, co vím, co mám nastudovaný a co se mi dřív osvědčilo. Ale dneska jsem jinde a jím jinak.

Miluše
No, ono lidi se chovaj divně a povýšeně, když se s nimi něco divného děje, většinou je za tím nějaký mindrák, který tím chováním kompenzují. Ale je jisté, že si na to každý musí přijít sám a chtít se změnit sám, a to někdy, bohužel, trvá roky.

Chtěla jsem se zeptat na tvou zkušenost s tou abdo - na co by si měl dát člověk pozor, když to konzultuje s doktorem?

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
Podle toho, jak jsem dopadla, se radši zeptej na bříškách, všechny ti rádi poradí. Já to měla tak trošku jako přívěšek k té gyndě a vlastně jsem byla na konzultaci než jsem to tady objevila. Tak jsem ani nevěděla, na co se mám ptát.
Kdyby mě do toho nepostrčil gynekolog, tak mě ani nenapadlo, že by s mojím pupkem - viz galerie, šlo vůbec něco udělat.
Hrozně jsem se bála a stále bojím narkozy a myslela jsem, že jsem ještě moc tlustá. Tak by ode mne nebylo fér ti něco radit, abych ti nějak neublížila. Fakt se zeptej na bříškách.
Ukazoval mi hezkou práci, ale u mě se prostě bál zánětu z břišní dutiny a tak toho udělal moc málo. Rozhoduji se o opravě a liposukci horního břicha a boků, ale je to další hromada peněz.
Určitě by poradila Mikuldinka, Atanera, Esterka, Jiřina, SSS , abych na nějakou nezapomněla.Fakt to zkus tam.

Miluše
Dobře, i tak díky. A kde a kdo Ti to dělal? Zdá se tedy, že ještě chceš hubnout - o kolik? Já bych ráda skončila na 75 kg, k čemuž se tady veřejně zavazuju!

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
Já bych taky chtěla skončit někde pod 75 kily a těch 75 aby byl takovej vrchol, přes kterej už nechci. Právě že se učím si hlídat přírůstek tak, abych to vždy zase zvládla dát dolů. Když jsem se zakousla do hubnutí, vždy jsem to dala dolů, ale nikdy jsem nepodchytila včas ten zpětnej nárůst. pak když to uteče o víc, než 5 -6 kilo, je to těžší. Tak bych chtěla umět hlídat tak ty 2 .
Já mám problémy se zadržováním vody a to na mě najede během 2 - 3 dnů třeba 4 kila , která ale po j prášku hned vyčůrám. Nějak nejsem schopná se dokopat k doktorce to řešit. Vadí mi ty 3 hodiny v čekárně, ale budu muset něco podniknout.
Tak se budem podporovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené