Smazat

Zapomenout na starou lásku?

Hezký večer, už delší dobu mám problém s jedním klukem. Známe se už pět let, tudíž od puberty a nějakou dobu jsme spolu chodili. Rozešel se se mnou, protože nějak ''nevěděl, co ke mně cítí'', bylo mu 17 a nebyl na vážný vztah připravený. Nějakou dobu jsme se nekontaktovali, náhodou jsme se potkali na jedné akce a tam mě sotva pozdravil. Pak jsem si našla nového přítele, se kterým to bylo super skoro rok a půl, než mi začal vykládat, že si chce dát pauzu. Byla jsem nešt'astná a ve slabé chvilce kontaktovala bývalého přítele a sešla se s ním. Řekl mi, že mě pořád miluje. Když se se mnou současný přítel rozešel, s bývalým jsme se opět několikrát viděli, ale najednou jsem cítila odstup z jeho strany, choval se ke mně jako ke kamarádce, povídal mi o holkách, s kterými něco měl.

Hezký večer, už delší dobu mám problém s jedním klukem. Známe se už pět let, tudíž od puberty a nějakou dobu jsme spolu chodili. Rozešel se se mnou, protože nějak ''nevěděl, co ke mně cítí'', bylo mu 17 a nebyl na vážný vztah připravený. Nějakou dobu jsme se nekontaktovali, náhodou jsme se potkali na jedné akce a tam mě sotva pozdravil. Pak jsem si našla nového přítele, se kterým to bylo super skoro rok a půl, než mi začal vykládat, že si chce dát pauzu. Byla jsem nešt'astná a ve slabé chvilce kontaktovala bývalého přítele a sešla se s ním. Řekl mi, že mě pořád miluje. Když se se mnou současný přítel rozešel, s bývalým jsme se opět několikrát viděli, ale najednou jsem cítila odstup z jeho strany, choval se ke mně jako ke kamarádce, povídal mi o holkách, s kterými něco měl. Mně řekl, že se mnou vážný vztah nechce. Ví, že ho miluju, řekla jsem mu to. Už jsme se párkrát sešli, já pořád zoufale doufám, že se v něm něco zlomí a uvědomí si, že jsem pro něj ta pravá a zase se mnou bude chtít chodit, ale nic takového se neděje. Když se s ním sejdu, uvědomuju si, jak je mi s ním dobře a jemu se mnou taky, ale z něčeho vážnějšího se vykrucuje, přitom vidím, že mě má rád. Vím, že bych se měla kousnout a nescházet se s ním, ale nedokážu to. Taky mě zaráží, že on ví, že ho miluju, ale klidně přede mnou mluví o jiných holkách. Klidně se do mě pust'te, potřebuju slyšet, jak jsem pitomá, potřebuju se sebou něco dělat, potřebuju se nějak hnout. Mám se vzdát naděje, že se ke mně zase vrátí? Děkuji všem.
 

Taky mě zaráží, že on ví, že ho miluju, ale klidně přede mnou mluví o jiných holkách.
A nenapadlo tě, že to dělá schválně aby si ho nechala být? aby se ti zhnusil?...

já pořád zoufale doufám, že se v něm něco zlomí a uvědomí si, že jsem pro něj ta pravá a zase se mnou bude chtít chodit, ale nic takového se neděje.
Evidentně nejsi.

A být tebou bych se nevnucovala někomu, kdo nemá zájem... Nechceš? Nech být. Najde se někdo jiný

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem nešt'astná a ve slabé chvilce kontaktovala bývalého přítele a sešla se s ním[/u]

No jo zoufalý lidé dělají ve slabých chvilkách opravdu hloupé věci.

já pořád zoufale doufám, že se v něm něco zlomí a uvědomí si, že jsem pro něj ta pravá a zase se mnou bude chtít chodit,[u]
A co ti dává ten pocit , že jsi pro něj ta pravá , když je evidentní , že tě má zcela na háku.

potřebuju slyšet, jak jsem pitomá
[u][/u],
A proč to potřebuješ slyšet od ostatních , když to sama víš?

Nic ve zlém děvčátka, ale to každá co se rozejde s přítelem musí hned zakládat deníček? Každý se s někým někdy rozešel , ale snad nikdy to nikdo tak neřešil. To je pro Vás těžký to přijmout jako holý fakt a jít dál? Rozchod přeci není konec světa , nebo ano? Nač takové zbytečné drama?

pro jedno kvítí slunce nesvítí.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vůbec nechápu tohle babrání v bývalých láskách. Místo kontaktování bývalého máš po rozchodu vyrazit někam s kámoškou nebo to ze sebe jít vytřískat nějakým sportem, ale tohle mi hlava nebere. Ženská se nemá chlapovi co vnucovat! Nedělej ze sebe husu a jdi si po svém. Že jsi pro něj ta pravá je jen tvá zoufalá představa, kdybys totiž byla, tak se chová jinak, ale to si právě šetří pro jinou (tu pravou)

arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Johanita: Nedělej ze sebe husu a jdi si po svém. Že jsi pro něj ta pravá je jen tvá zoufalá představa, kdybys totiž byla, tak se chová jinak, ale to si právě šetří pro jinou (tu pravou)

přesně tak

 

Váš příspěvek

Zapomenout na starou lásku?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené