Smazat

Žárlivost která mi zničila vztah? ? ?

Žárlivost která má zničila vztah? Nebo jen přítel, který se prostě nedokáže změnit a nebude mohl mít nikdy jednu holku? Jen plno ostatních, a furu kamaradu, kteri budou vzdy vice nez ja?

Ahoj dámy,

měla jsem přítele o kterém jsem tady už pár deníčků založila. Po půl roce jsme se k sobe vrátili. Netrvalo to ani týden a už se opakovalo to samé, co kdysi. Opět semnou nechtěl jít ven, věčné výmluvy...Na facebooku mi dával samé podměty k tomu, abych danou situaci řešila - měl tam netaktní narážky s plno holkama, komentoval jim fotky, mě tvrdil že o víkendu nikam nejde se bavit a potom sem se dozvěděla že celý víkend doma nebyl a pařil celé noci. Samozřejmě jsem mu to vyčetla a řekla že kdyby mi nelhal, a řekl mi normálně že jde pryč že neřeknu ani slovo ale takhle že mě jen trápí apodobně. Vždy odpověděl jen ať se uklidním nebo strohé njn.
Zeptala jsem se jej, zda mu mám přestat psát úplně, a on mi na to odpověděl, že jak chci já, ale taková odpověď mi nestačila a řekla jsem ať mi to řekne on jak chce, v tom mi řekl že se chovám jak žárlivá pi*a, že nikam nemůže se pomalu ani hnout, že si může dělat co chce že není můj manžel apodobně. Přitom mi vůbec nevadilo že jde s kamarády jen ven pokecat na pivko nebo tak, ale dělat mi takové nascvhály a lhát mi...už jsem z toho vyčerpaná, chtěla jsem být jen sním, a to jsme se domlouvali i týden dopředu a stejně se neozval a šel raději s kámošema...
Myslíte, že jsem opravdu tak hrozná a žárlivá? Je chyba ve mě nebo v něm? že se prostě nedokáže změnit, co dělám špatně? Nechci aby mě takhle bral a chci aby si konečně uvědomil, že i on chce být se mnou...
Děkuji za rady
 
arrow
profile_image
PetusQa
od 18. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj
Podľa mňa nie si žiarlivá. Veď na tom, že chceš byť s ním nie je predsa nič zlé. Myslím si, že takýto typ človeka sa už nezmení takže buď to budeš naďalej trpieť alebo budeš hľadať šťastie niekde inde.

arrow
profile_image
girlime
od 14. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejsi žárlivá, chyba není v tobě, ale v tvým příteli... To tě těší být s někým, kdo si tě vůbec neváží? S někým, kdo je totální ignorant? Holka, najdi svou hrdost...

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak samozřejmě by bylo zajímavé vidět i jeho pohled, protože tys to teď nějak subjektivně podala a třeba je ta pravda někde trochu jinde, zkus se sama zamyslet nad tím, kolik času pro sebe jsi mu dávala, jestli jsi ho náhodou nechtěla okupovat každý večer a celé víkendy pro sebe a podobně, taky si sama polož otázku, zda ten problém byl třeba opravdu v tom, že ti neřekl, že někam jde…jestli kdyby ti řekl, že v sobotu večer s tebou být nechce, že má své plány s kamarády a s kamarádkami, tak bys to brala v pohodě, nevyčetla bys mu, že jde raději s nimi než s tebou? nebo že tě nevezme s sebou? ono taky dost možná ví, jak by ses zachovala a proto ti nic neřekl…jaké jsou třeba tvé představy o tom, jak byste měli trávit týden a víkendy?
ale to říkám spíš na zamyšlení než že bych to myslela nějak proti tobě…

pokud je to opravdu, tak jak jsi napsala, tak ten kluk asi není ještě připravený na pořádný vážný vztah, jak sis jej představovala ty, a to nezměníš, dokud se on sám nebude chtít změnit…bohužel…možná se změní časem, možná ho změní nějaká holka, která ho opravdu chytne za srdce, těžko říct, já bych se o něj už znovu nesnažila a nečekala bych na to, že se mu najednou rozsvítí a o 180 supňů otočí, když píšeš, že už tohle vlastně byla další šance, kterou jste si dali…kdo chtěl, abyste se k sobě vrátili?
já bych se na něj vykašlala, podle mě na tebe někde čeká lepší kluk, který bude mít podobné představy a názory jako ty...

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

tak podle toho co píšeš nejsi žárlivá .. zamysli se nad tím, co od vztahu očekáváš, protože tenhle kluk ti to rozhodně nedává ... moc dobře chápu, že když někoho miluješ tak chceš s ním ztrávit co nejvíce času ... nezlob se na mě, ale kluk, co by mi napsal, že je doma a pak bych se dozvěděla, že byl celý víkend pryč .. že šel na celý víkend pryč aniž by šel za mnou ... tak o takovýho bych zájem teda neměla ... u mě je moje láska na první místě ať už mám nebo nemám kamarády .... neříkám že nemůže nikam chodit, jednou za čas proč ne, ale rozhodně od vztahu očekávám, že budem svůj volný čas trávit spolu ...

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

"Je chyba ve mě nebo v něm?"
Chyba je jednoznačně v tobě. Protože se sebou necháš zametat a po každé jeho urážce nebo podpásovce přilezeš jako zpráskanej pes. Promiň, ale jinak se to ani napsat nedá...

arrow
profile_image
Audrey1
od 15. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že tě vcelku chápu. Když ho miluješ, je jasné, že s ním chceš být co nejvíc. Na tvém místě bych ale raději zkusila strategii "nedolézat". Chceš se mnou být ok, nechceš se mnou být, taky ok. Chlapi jsou podle mojí zkušenosti takoví, že čím víc je "nutíš", aby s tebou byli, tím méně s tebou budou chtít být. Měj vlastní hrdost, vlastní program, občas dělej nedostupnou nebo řekni, že nemáš čas a pak si tě podle mě bude vážit víc a bude vděčný za čas strávený s tebou.

arrow
profile_image
petra-ari
od 22. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kuk, přijde mi z toho popisu, že jsi na něj až příliš upnutá, zatímco on si jede svoje. Zdá se, že mu na tobě nezáleží tak, jak by sis přála. Má to na háku! Nejde si vynucovat něčí pozornost a čas, když o to ten druhý až tak moc nestojí. Jestli chodí opakovaně radši s kámošema než s tebou a ještě má potřebu takhle lhát, tak zřejmě od vztahu čeká něco jiného než ty. Já jen doufám, opravdu doufám, že tu "žárlivou p***" jsi nemyslela doslovně, že ti takhle neřekl?!

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Chudobka: Chyba je jednoznačně v tobě. Protože se sebou necháš zametat a po každé jeho urážce nebo podpásovce přilezeš jako zpráskanej pes.

Lépe bych to snad nenapsala

mám podobnou zkušenost, teda s holkama si (pokud vím) nepsal, ale s těma kamarádama a tak. zpočátku našeho vztahu mi taky párkrát lhal, o tom, že byl doma a při tom seděl na pivu, jednou mě nechal stát dlouho v zimě venku a já se neměla kam schovat,on pil a ztratil pojem o čase, ale milovala jsem ho a odpouštěla. po čase, když mě začal opravdu milovat i on, mi přestal lhát, ale hospoda zůstala a kamarádi zůstali.. nebyl to žádný ochlasta to ne, ale prostě je pátek já jdu na pivo a ty pojď buď se mnou nebo zůstaň doma - často jsme se kvůli tomu hádali, nakonec jsem vztah ukončila já i z důvodu stereotypu atd. mám ho ráda, milovala jsem ho a to ve vás prostě zůstane, často na něj myslím, jak se asi má, je šťastný, má nějakou slečnu a tak, ale nikdy by nám to neklapalo...
a v psychologii jsme si dělali test jmenoval se mýty a pravda o vztazích nebo tak nějak a jedna otázka zněla: myslíte si, že ve vztahu by jste měli s partnerem trávit VĚTŠINU (znamená ne všechen ) volného času? správná odpověď ano ..

arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nechápu, že nemáš hrdost... Lhaní je tak hnusný. Navíc, že seš p-ča? Kde to jsme? To se na mě nezlob, ale to není normální. Já bych si to líbit nenechala ani minutu.

Promiň, ale tvé chování. Žádné sebevědomí jen se před ním ponižuješ. V tvém příspěvku bylo tolik vět, které to kazí. Bojíš se jeho názoru, záleží ti jen na tom, co řekne on a podle toho se zařídíš. Absolutně nemáš vlastní úctu. Jen tě to štve, ale neumíš si to vyřešit..

arrow
profile_image
Elis71
od 4. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Seber svojí hrdost a vykašli se na něj. Už jen po slově pi** bych to ihned ukončila. A pokuď lže jednou, bude s největší pravděpodobností lhát i potom, někteří kluci prostě tací jsou.

 

Váš příspěvek

Žárlivost která mi zničila vztah? ? ?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené