Smazat

Žárlivost šéfové manželky

Svého šéfa znám už pár let, rozumíme si pouze po pracovní stránce. V jeho přítomnosti se vůbec necítím dobře. Považuji ho za silnou osobnost, která ze mě vyčerpává veškerou sílu, proto pokud zrovna neřešíme nějaký pracovní problém, snažím se mu vyhýbat co to jde. Nedávno jsem se však dozvěděla pro mně dost překvapující zprávu, že mně jeho manželka nesnáší kvůli mému výzoru. Osobně ji neznám, ale pár krát jsme se potkali o to víc mě překvapilo, jaký si o mně vytvořila úsudek. Navíc s tím obtěžuje mé externí kolegy, které si mě vychutnávají. Ráda bych ale věci uvedla na správnou míru... Přiznávám, že to šéf s manželkou nemá nejjednoduchší, na druhé straně asi paní manželka ví co má doma, protože její manžel nenechá na pokoji žádnou sukni, ale proč mám zrovna já doplácet na to, jak vypadám, když se od šéfa držím nejdál? Myslíte, že to má cenu řešit nebo to mám nechat plavat... Nejraději bych to šéfovi všechno vykřičela....ať manželka nehledá problém tam kde není....
 
arrow
profile_image
Barbra007
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím,že s tím nic neuděláš...Asi bych mu nic neříkala,mohl by ti dělat zle .Radši se mu dál vyhýbej..Ono jí to snad časem přejdem,když uvidím,že k žárlení nemá důvod..

Na tvém místě bych se nejvíc obávala toho, aby tě šéf nevyhodil. Takovéhle manželky jsou urputné,mají na muže ledajaký bič a bála bych se že manželka dá ultimátum - ona nebo já. Snad to tak nedopadne, ale tohle by mě zlobilo víc než to jak reagují kolegové.

A rada ? Vyhýbat se mu dál, pokud se s manželkou uvidíš, ignorovat i jí.

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi nejlíp neřešit, ty máš svědomí čistý, tak se nemusíš nikde obhajovat. Akorát by se to třeba mohlo obrátit proti tobě.

arrow
profile_image
goldladys
od 6. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Šéfik je asi pěknej blbec , který dává svý ženě důvod proč být v pozoru ,takže se jí ani nedivím, že už vymýšlí teorie o každé která se v jeho blízkosti vyskytne. Já jsem třeba takové povahy , že bych to vykřičela né šéfovi , ale jeho paní

Cituji goldladys: Já jsem třeba takové povahy , že bych to vykřičela né šéfovi , ale jeho paní

já taky, ale asi to není návod....

Zeptala bych se externích kolegů o co přesně jde a pak se sešla s ní a vyříkaly si to. Že Tě její manžel jako muž nezajímá. Ale pokud jsi jí od pohledu nesympatická, tak o to nebude asi ani stát....

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych to být tebou vůbec neřešila, protože to není tvá věc. Jak píšeš, se svým šéfem komunikuješ pouze po pracovní stránce a jestli tě jeho žena snáší nebo nesnáší, ti může být úplně ukradené. Nějakým řešením bys to jen zbytečně přiživovala.

 

Váš příspěvek

Žárlivost šéfové manželky

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené