Smazat

Závislost na sexu s novým partnerem

Zajímalo by mne, jak se projevu závislost na sexu a jak se jí zbavit ? Jsem se svým přítelem krátce, ale už teď prostě mám problémy se ovládat a když není po mém, tak si připadám neschopná a urážím se .. :(

Ahoj holky,
asi blbí dotaz ale nevím si rady ... s přítelem jsme spolu krátce, ale vždycky když jsme spolu (4x týdně) tak chci s ním mít furt sex ..... Prostě pořád, moc se mi to s ním líbí, jenže problém je, že on nemůže furt ... nebo někdy třeba nechce, nemá náladu a já se kvůli tomu nafouknu, protože si připadám, že mě prostě nechce .. pak se urážím a to se zase nelíbí mu .. nechci se s ním kvůli tomu hádat a ani se nechci kvůli tomu urážet ... Jak se mám krotit ? Jak ho mám přestat chtít ? Myslíte, že je chyba ve mě ? že si třeba musím zvedat sebevědomí nebo něco takového ? U bývalýho přítele se mi to nikdy nestalo, s ním se mi sex moc nelíbil, takže jsme spolu spali třeba jednou za měsíc .... Nevím, proč to teď tak mám .. má někdo podobné zkušenosti ? Hlavně nechci, aby si o mě myslel, že jsem nějaká nymfomanka nebo že ho mám jen na sex ..
 
arrow
profile_image
Marcela89
od 8. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ti nevím, říká se, že by si partneři měli vyjít vstříc, pokud mají odlišnou potřebu sexu... Když jsi to ty, kdo ho chce častěji, musíš ho respektovat, když on nechce. Taky bys nechtěla, aby tě do něčeho nutil.

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marcela89:
Já vím ... Jenže blbí je, že si pak připadám nepřitažlivá, neschopná, říkám si proč nechce atd ... prostě samé takové špatné myšlenky ... samozřejmě že když nechce, tak ho nenutím, jen pak mám ty špatné myšlenky .. Nevím jak se toho zbavit ..

Každý má jinou potřebu. Já patřím mezi ty ženské, které to chtějí častěji než partner, ale abych se kvůli tomu urážela?

Cituji Majklik: Nevím jak se toho zbavit .


Kočko tvoje diskuze a příspěvky to je jedno velké nízké sebevědomí. Možná by jsi toho sexu dosáhla rychleji, kdyby jsi nad tím vůbec nepřemýšlela a nesnažila se pokud nic nechce..

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Majklik: Jenže blbí je, že si pak připadám nepřitažlivá, neschopná, říkám si proč nechce atd ...

To je problém ve Tvé hlavě.
Přestaň myslet sobecky jen na své potřeby a respektuj svého přítele.

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky myslím, že je to tvůj problém. To, že to bereš osobně, je známka nízkého sebevědomí, takže na něm zapracuj pro svůj klid . Jinak vyšší potřeba sexu v počátku vztahu je podle mě normální, nymfomanka bys byla i dřív, bez ohledu na partnera /aspon kamarádka je/

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: Kočko tvoje diskuze a příspěvky to je jedno velké nízké sebevědomí.

Cituji moony: známka nízkého sebevědomí

Přesně tak. Zakladatelko, evidentně máš problém především sama se sebou - od toho se pak odvíjí vše ostatní.Všechny tvé "problémy" , které tady na Omlazení prezentuješ ve skutečnosti ani problémy nejsou - většina je způsobená jen tvým postojem. Viz. tento deníček - přítel holt nemá momentálně takovou potřebu sexu jako ty - žádná katastrofa. Ale ty to nafoukneš, urazíš se, hledáš v tom to nejhorší, zbytečně...

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jak mám zapracovat na svém sebevědomí ? neříkám že nemáte pravdu, jen bych teda uvítala nějaké rady ....

Za jedno to není závislost a za druhé, pokud máš větší potřebu sexu než partner, jediná věc, která se dá dělat, je přizpůsobit se partnerovi a k ničemu ho nenutit/nenaléhat.

A na sebevědomí je nejlepší být takovou osobou, jakou bys chtěla být. Napadá mě - jak by vypadalo tvé ideální já? Jaké je tvé současné já? Kde jsou rozdíly a proč?

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Majklik:

Nymfomanka určitě nejsi , sex 4x do týdně není zas tak moc.Nevidím nic divného či nenormálního na tom, že když máš nového nabíječe máš na něj chuť neustále a nejradši bys trávila většinu společného času sexem. To, že se urážíš a nafukuješ kvůli takovým prkotinám je bohužel ukázkou tvé nevyzrálosti a nevyrovnanosti.

Cituji LucieVip: Přestaň myslet sobecky jen na své potřeby a respektuj svého přítele.

Uspokojit své touhy není přeci sobeckost.

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj taky mám nového přítele, jsme spolu skoro každý den a taky spolu každý den spíme, někdy třeba i třikrát za den. Většinou je pak taky hodně odrovnanej,ale kdyby nechtěl rozhodně se kvůli tomu neurážím, to by ho možná odradilo ještě víc, když na něm vidím že už mu to třeba stačilo a já bych ještě snesla tak mu ho třeba vezmu do pusy a zachvíli na něm vidím jak je zas celej nesvůj a nadrženej ale kdyby nechtěl rozhodně mu nevyčítám že se tady snažím zbytečně a on nic, taky se můžu dodělat rukou žejo

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak nějak si myslím, že si tím vztahem nejsi jistá, podvědomě se bojíš, že o to co teď máš přijdeš. To, že se Ti líbí sex s partnerem je bezva, ale Tvá nevyrovnaná reakce už ne. Měla bys zapracovat na svém seběvědomí.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Uspokojit své touhy není přeci sobeckost.

Sobeckost je naléhat a vydupávat si to a pokud není po jejím, tak se nafouknout a urazit se.

 

Téma Závislost na sexu s novým partnerem je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené