1. . .3456789. . .2223

Já mám lifting revital,taky se musí dát na obličej gel a tím přístrojem se jezdí po obličeji.Má to předepsané tahy,musí klouzat,dá se zvýšit intenzita .No,a gel si kupuji v lékárně,stojí 60 korun,je to gel,co se používá na sono,taky sem tam vlhčím vodou,příjemně to brní,a výsledky jsou taky viditelné.Je tu jen potřeba pravidelnost.Asi ta žehlička je vyrobená na stejný způsob,jen je v novém kabátku a za nové ceny.Já za ten revital dala 3 tisíce.Už jsem ho dlouho nevytáhla,ale tímto jste mi ho připoměly,takže ho opráším a budu žehlitDíky..
Tak uvažuji,že kdybych si koupila ten nový gel,tak by to bylo ještě lepší.

No tak jsem se konečně rozhoupala a objednala se na to slavné žehlení příští úterý na jednu kosmetiku v Brně. Tak uvidíme, jak se na to budu tvářit -- dám vědět .

arrow
profile_image
emko
od 22. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

helena_vildova
dej potom vedět jak jsi byla spokojená

Libi
proč by ženy chodily na botox, výplně, liftingy ??, a hlavně naše celebrity
Jistě!!
A navíc - ještě dokupovat spec. báze na zlepení účinků... Opět jeden výrobek - co nalákává na iluzi MLÁDÍ.

Konzultovala jsem to s jednou dermatoložkou a ta má "zkušenost" s paní, která to přepískla a léčila ji 4 měsíce.

Je to zase jen o reklamě....
Holky, pamatujete na SUPER výrobky doktora Středy? Ta rlzná světélka atd? Tak to bylo nějak po revoluci a já neodolala...))
No a už je to v propadlišti dějin a skládky... ))

Ale neberu iliuze.

Iva

Ahoj, takže tady je můj status ze včerejšího zkoušení žehličky.

Na začátek pár reálií pro připomenutí : je mi 29, mám mastnou pleť s mírným sklonem k pupínkům. Vrásek mám málo, něco hlavně kolem očí -- muří nožky ve vnějších koutcích a pod levým okem pár malých vrásek a trochu pytlík. Tonus pleti by potřeboval trochu zlepšit, začínají mi vylézat nosolabiálky.

Byla jsem na žehlení včera ráno. Paní kosmetička mě žehlila necelou hodinu, nejdřív jednu půlku obličeje a pak druhou. Žehlení bylo příjemné, ale výsledný dojem nijak převratný.
Těsně po pleť asi byla povzbuzenější a je pravda, že jakoby trochu vytažená vzhůru (měla jsem možnost srovnat nevyžehlenou a vyžehlenou půlku). Ale např. můj "salámek" pod levým okem nijak výrazněji nezmizel (mám pod levým okem trochu pytlík, pod pravým skoro nic) a nosolabiální propadlinky se vypnuly jen trochu. Vliv na na těch pár malých vrásek kolem očí byl pouze mírné vyhlazení.

Během dne jsem pozorovala vylezení několika malých běďárů -- na to mě ale paní kosmetička předem upozornila, že pokud je něco pod kůží, může se to žehlením vytáhnout ven.

Druhý den (tedy dnes) měl být účinek znatelnější -- a takto to vnímám: Výsledek dnes je opravdu lepší než včera, nicméně taky ne nějak převratný. Salámek pod levým okem je menší a nosolabiálky jsou taky menší, poznatelné zlepšení dokonce i na omak. Vrásky stejné jako kdykoliv jindy, na ty to vliv dnes nemá.

Shrnutí: Žehlení mě nijak zvlášť nepřesvědčilo, ale ani neodradilo. Nějaké výsledky to opravdu má, ale při jednom použití nejsou výrazné. Je možné, že při dlouhodobějším používání by se výsledky zviditelnily víc. Otázka je, jestli do této možnosti investovat tolik peněz .

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

helena_vildova
Otázka je, jestli do této možnosti investovat tolik peněz
Můžu se zeptat, kolik jsi investovala? A používala paní jen 2 gely nebo i kosmetiku NuSkin? Díky

džína
Ahoj, to jedno žehlení mě stálo 560,- Kč. Celá kúra "až do vyhlazení" spočívá tuším ve dvou týdnech, v nichž jdeš vždy dva- až třikrát a pak další tuším čtyři týdny, v nichž jdeš jednou. Jak dlouho pak má výsledek trvat a jaký je výsledek těsně po ale nevím.

Tím mým "jestli do toho investovat tolik peněz" jsem spíš myslela, jestli má cenu si tu žehličku kupovat domů (MC je asi 9000,- plus ještě gely za něco přes 1000,-, které je potřeba dokupovat každých cca 8 použití -- celkem palba ).

Paní kosmetička používala myslím jenom ty dva gely, kosmetika byla nějaká jiná než NuSkin.

arrow
profile_image
elen83
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, mně je 25, pleť mám smíšenou, sem tam se objeví pupínek. Žehličku jsem si kupovala v akci cca před půl rokem a snažím se používat pravidelně - tady moje zkušenosti:
Po použití byla pleť "oživená". Na vrásky těžko říct, jelikož zatím nemám. Jak říkala Helenka, taky se mi v prvních dnech vyklubalo několik vřídků, ale to po asi 3 týdnech ustalo. Na lehkou celulitidu jsem subjektivně vnímala zlepšení. Nevýhodou je nutnost pravidelného ošetřování, kdy je to stejné jako např. se cvičením. Za důležité považují upozornění, že ty speciální gely nekupuji. Pro zajištění vodivosti mi stačí pleťové oleje, kdy cítím působení galvanického proudu. Je sice možné, že ty gely mohou zvýšit kladný účinek, ale při pohledu na jejich složení se mi vybavily laboratorní práce na gymplu.
Je to jako se vším - musíte zkusit "na vlastní kůži", pak si vytvoříte nezkreslenou představu.

arrow
profile_image
Kakula
od 18. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

emko
ahoj, ty seš z jakýho sokolova?

arrow
profile_image
Kakula
od 18. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

emko
já jen že tenhle pátek se na to jdem s tchyní podívat k naší škubačce-chodíme spolu k holce co nám orvává to co se pod kalhotkama skrývá takovou medovou kejdou.. a minulej týden se nám zmínila o tomhle, dělá to její kamarádka, nějaká zdravotní sestra-jméno bylo tušim Jitka, tetuje k tomu permanent a masíruje celu a tak.. a je ze sokolova tak jen že by to byla náhodička, mít spřízněnou dušu kousek od sebe.. u mě je to teda sice víkendová záležitost, pač ke tchánům jezdíme z prahy víkend co víkend, ale i tak..

arrow
profile_image
elen83
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo a nejsem ani distributorka, ani kosmetička

elen83
Ahoj, díky za info -- a když to používáš už takhle déle, má to nějaké výraznější účinky na pleť? Nebo je pak prostě "jen" oživená na den, dva a nic víc? Vypíná to aspoň?

arrow
profile_image
emko
od 22. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kakula
ahoj,no já jsem ze Sokolova u karlových Varů,myslím,že ani jiný Sokolov neníty jo a ta škubačka je kde prosím tě?

arrow
profile_image
elen83
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

helena_vildova
má to nějaké výraznější účinky na pleť? Nebo je pak prostě "jen" oživená na den, dva a nic víc? Vypíná to aspoň?
Vím, že na mamčiných vráskách to bylo znát tak 2 - 3 dny po použití, ale ona bohužel nepatří mezi ty, co by si potrpěli na pravidelnost. Já přímo vrásky zatím nemám, stoprocentně však nyní mám lepší pleť(i vlasy). Galvanická žehlička je pro mě přístroj, který prokrví kůži a ta potom lépe přijímá i kosmetiku. Ale rovnou říkám - za 9 tisíc bych ji nekoupila a pokud se podívate do některých internetových obchodů, je tam řada přístrojů také fungujících na bázi galvanického proudu.

arrow
profile_image
Mijina
od 21. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, zehlicku mohu jen doporucit! Máma si ji před dvěmi měsíci koupila a nyní žehlíme celou rodinu od babiček po tety. Vzala jsem ji i holkám do práce a výsledky jsou prostě znatelné!!! Nechápu, že ostatní se nežehlí, ale i já jsem byla vůči žehličce velmi nedůvěřivá a kdyby máma ji nekoupila, asi vživotě bych neriskla ztrátu 8000 Kč, ale ztráta to fakt není, jestli nad tím váháte, neváhejte!!! máte-li dotazy, klidně se na mě obraťte: Všem Vám ráda odpovím!!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené