arrow
profile_image
veruna
od 14. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chaplinka

no přesně moje řeč.

Cituji Chaplinka: některé takto omlouvají svou vlastní neschopnost

Neomlouvám si neschopnost - jsem schopná až dost a nemusím to dokazovat výchovou dětí. Naopak se bez těchto "běžných katastrof" mileráda obejdu

hanuliska
Tak tebe se to určitě netýkalo, jelikož žádné děti nemáš ...To bylo spíš myšleno na ty matky, které nic nestíhají, ptž musí obléknout dítě a naložit ho do kočáru a to je přeci děsná dřina

arrow
profile_image
veruna
od 14. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chlop

tvé názory ti neberu, ba naopak..... skvěle se s tebou bavím

Cituji Chaplinka: bylo spíš myšleno na ty matky, které nic nestíhají, ptž musí obléknout dítě a naložit ho do kočáru

bylo napsáno zimní vycházka......musíš obléknou sebe nejdřív,abys neměla spocené dítě čekající navlečené v kožešinovém pytli.Tím pádem jsi krásně spocená,když nabalená oblékáš dítě........no a když už jsi na odchodu a dítko si blinkne začíná to od začátku.
Pokud tohle považuješ ty a tobě podobné za štěstí,tak je to OK.Mě to teda moc nebavilo.
To je jen jeden z mnoha případů,kdy jsem se zrovna nerozplývala nad dítkem.

arrow
profile_image
veruna
od 14. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

...... bylo spíš myšleno na ty matky, které nic nestíhají, ptž musí obléknout dítě a naložit ho do kočáru a to je přeci děsná dřina

....a když se jim náhodou poblinká nebo pokaká, tak se z toho musíme nutně zbláznit.

Cituji evchen: Takové pitvání, co chci, co cítím, zda jsem dost zralá, vhodná pro matřeství - to jsou prostě jen sobecké výmluvy - nechcete dospět, nechcete převzít odpovědnost za dítě, nechcete si odříkat, uskrovnit se - a tak to je.

Člověk by měl vědet, co chce, co nechce a podle toho se řídit.Tohle nejsou sobecké výmluvy, ale zodpovědný přístup. Člověk má žít život, jak se líbí jemu, ne tak, jak by se to líbílo ostatním.

Cituji veruna: a když se jim náhodou poblinká nebo pokaká, tak se z toho musíme nutně zbláznit.

Zato ty se z toho rozplyneš samým štěstím

arrow
profile_image
veruna
od 14. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: ylo napsáno zimní vycházka......musíš obléknou sebe nejdřív,abys neměla spocené dítě čekající navlečené v kožešinovém pytli.Tím pádem jsi krásně spocená,když nabalená oblékáš dítě........no a když už jsi na odchodu a dítko si blinkne začíná to od začátku.Pokud tohle považuješ ty a tobě podobné za štěstí,tak je to OK.Mě to teda moc nebavilo.To je jen jeden z mnoha případů,kdy jsem se zrovna nerozplývala nad dítkem

já musela obléknout jedno mimino a jedno roční dítě, samozřejmě sebe a ze 4. patra bez výtahu sejít s oběma dolů.....to bys asi už dnes nebyla mezi živými,co?

Cituji veruna: já musela obléknout jedno mimino a jedno roční dítě, samozřejmě sebe a ze 4. patra bez výtahu sejít s oběma dolů.....to bys asi už dnes nebyla mezi živými,co?

Já bych hlavně neměla dvě děti
Nevím proč bych to měla dělat.......dvě nesamostatné jednotky najednou...k čemu?

Cituji Laky: bylo napsáno zimní vycházka......musíš obléknou sebe nejdřív,abys neměla spocené dítě čekající navlečené v kožešinovém pytli.Tím pádem jsi krásně spocená,když nabalená oblékáš dítě........no a když už jsi na odchodu a dítko si blinkne začíná to od začátku.
Pokud tohle považuješ ty a tobě podobné za štěstí,tak je to OK

Prosím tě psala jsem někde, že je to štěstí? Ne, tak si nic nedomýšlej...Ale zase to pro mě není přehnaná katastrofa, kterou bych musela rozmazávat a psát, že kdybych tohle věděla, děti bych nikdy neměla..Myslím, že s jedním dítětem je to ještě hodně velká brnkačka a pokud jsi to nějak moc nezvládala bude chyba nejspíš někde jinde

arrow
profile_image
veruna
od 14. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji hanuliska: Zato ty se z toho rozplyneš samým štěstím

nepíšu, že se rozplývám štěstím, ale beru to jako normální součást života s dítětem, nehrotím se z toho a nepopisuju to tady jako situaci hodnou zbláznění.

Cituji Chaplinka: pokud jsi to nějak moc nezvládala bude chyba nejspíš někde jinde

Zvládala,jen mi to prostě jednou stačilo a dost.
Tím chci říct,že se vůbec nedivím ženám,které dítě nechtějí.Je to jejich volba a nemyslím,že špatná.Prostě nechtějí svých 20 let života věnovat péči o potomka.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Cituji torona3: mohla o vaření,je odbornice.

Jojo, vařila Veruna kašičku pro 40 trpasličku.

veruna

Nehraj si na svatou!! Vše, co je na tobě nějak zavislé, tak tě omezuje - děti, zvířata a i ty kytky. Vše o co se musíš nějak starat. A je jen na každém, jak si tuto zavislost přebere.
Neuč nás žít naše životy.¨
Tahle diskuze je diskuzi o ženách, které nechtějí mít děti. Ne o tom, aby si tu přesvědčovala o nečem, co druzí vidí jinak. Ježíš, to je tak těžký pochopit, že prostě jsou ženy, co tu potřebu nemají. Taky nemám ráda škubánky a nebudu je jíst jen z toho důvodu, že někomu chutnájí a vypráví mi o nich, jak jsou super!!

Chaplinka

Ono je strašně jednoduchý kritizovat někoho jako matku a uvádět příklady, jak to ostatní skvěle zvládají. Zvlášť když neznáš podrobnosti a detaily z jednotlivých rodin, např. jaké se matce dostane pomoci od ostatních, co se týká času i financí. V životě bych si nikoho takhle odsoudit nedovolila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené