Reaguji na Tomáš:
To vím. Moje trenerka je kulturistka a nyní vícemistryně Evropy a její postava se mě opravdu líbí, viděla jsem ty změny jak se na jejím těle odehrály a to finální ten výsledek co vidíme je uplně jiné než v normálu. V tomhle je extrém hlavně v Americe.

Reaguji na Tomáš:
Pokud by byla tak by vypadala jinak. Vím co jedla a jak pravidelně a fakt vypadá žensky. Ta ruska co byla první vypadala mohutněji proti ní ta snad je bere, ale to já neposoudím.

Je pravda že já mám štíhlé svaly, ale ve stravě nejsem tak striktní a dokonalá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dávám příklad fitnessky v soutěžním období a mimo soutěž. Ačkoliv tedy fitnesska, řekla bych, že postavu má parádní a nejedna ženská by taky takovou chtěla (Michaela Podnecká)

Reaguji na Tomáš:
Baví a hodně, ale takového svalového rozsahu nedosáhnu- mám spíše štíhlé svaly.
O zmíněných látkách prakticky nic nevím, jen že existují ale překvapuje mě že lze zajistit čistotu jak popisuješ. Asi jsem v tomhle trochu naivní a myslím si že to lidi nepotřebují brát.

Reaguji na moniiik:
Ano Podnecká má hezkou postavu, ale taky to má vydřené jako spousta fitnessek. Ono není jednoduché vydržet ten dril ve stravě a ve cvičení, proto v mimosoutěžním období naberou cca 3-5kg.

Reaguji na moniiik: předběhla jsi mě také jsem sem chtěla dát Podneckou....je to fakt kočka, má dokonalou postavu

arrow
profile_image
Isabella Martini
od 19. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se to teda naprosto nelíbí a chlapům podle mě taky ne... Myslim, že bysme měli mít vyrýslé tělo, ale jen tak lehce - náznaky svalů, ploché bříško a "nepomerančový" zadeček

Kulturistky (a ještě k tomu v soutěžním období) fakt nejsou hezké. Zato fitnessky jo A myslm, že nejedna ženská by chtěla mít postavu jako ony.

Mě se teda nelíbí fittnesky na soutěžích..to je něco strašného..jakmile to má hodně vypracované ruce a břicho tak je to divné prostě ( ale obdivuju tu vůli a tu dřinu) ale není to ženské... o kulturistice se ani vyjadřovat nemusím..to nejsou ženy to jsou chlapi s vagínou

arrow
profile_image
bono2
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nik23: Stejně nevěřím, že se někomu líbí těla holek z první fotky víc než ta krásná vysportovaná postava slečny z druhého obrázku!

Vám třeba ne, ale chlapům možná ano. Žena na obrázku vpravo by mohla dělat modelku, ale alespoň z mého úhlu pohledu prohrává v přitažlivosti. Ženy obecně mají tu výhodu, že v některých partiích vítězí "přebytečný" tuk nad svalem. Nejkrásnější ženská těla budou vždy tvarovaná estrogenem.

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bono2: Nejkrásnější ženská těla budou vždy tvarovaná estrogenem.

To zní jako by si fitnessky nechali odoperovat vaječníky Ono i jejich tělo je tvarované estrogenem, jinak by ty svaly vypadaly diametrálně jinak (jako u kulturistek, který berou doplňky nebo mají přirozeně vyšší hladiny testosteronu, stačí si všimnout, že fitnessky nikdy nemají tzv. křídla, narozdíl od kulturistek)

Reaguji na bono2: to záleží na každém...jak říkám, já mám ve svém okolí chlapy, kteří po tom šílí samozřejmě jsou i chlapi, kterým se to nelíbí....ženám se také líbí, když chlap nemá pupek a povolené kde co ale chtějí mít pěkného pevného sportovce

arrow
profile_image
Lemonka
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jedno video k tématu

Co je hrozné, tak když má fitness slečna na hrudníku dvě silikonové polokoule nepřirozeného tvaru...

arrow
profile_image
marika.n
od 22. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na nik23: ou ta prvni fotka, to už je moooooc

Cituji moniiik: Dávám příklad fitnessky v soutěžním období a mimo soutěž.

Tak mě se moc líbí v soutěžní formě. Ale ona nemá moc svaly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené