Smazat

Žít přítomností

Pořád se za něčím honím. Neumím žít teď a tady,ale to je pořád samé až....až.....až..... . Až budu mít svůj byt (přitom v nejbližší době neplánuju), až budu mít pořádného přítele, až budu na škole která mě bude bavit, tak pak si budu užívat život. Jsem mladá a mám strach,že ve 30 zjistím,že nic nemám,nic jsem nedokázala,protože všechno bude až.... a ono nic. Docela cítím to, že život utíká a já jen koukám, čekám, protože si života začnu užívat až.... Už jsem z toho celkem nešťastná. Jak se naučit žít a užívat si života teď a ne až...?
 
arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem měla v poslední době takové temné období, nic se mi nedařilo, nebyla jsem šťastná. Do toho všeho ještě rozchod s přítelem, fakt hrůza. Ale pak se najednou něco otočilo a já zničehonic začala být hrozně šťastná. Zjistila jsem, že bez něj je mi lépe, že mám kolem sebe spoustu lidí co mě podrží, když budu potřebovat, že mám skvělé přátele, navíc jsem znovu zamilovaná. A i když v rodině stojí všechno za ***, ve škole mě čeká maturita a moje známky ani vědomosti nejsou nic moc, i přesto všechno jsem neskutečně šťastná a věřím, že všechno zvládnu. Sama tomu nemůžu uvěřit, ale je to krásné!

arrow
profile_image
Nickyx
od 26. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jako bych tvůj příspěvek psala já..úplně se v tom vidím..

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Nikoletka2: Neumím žít teď a tady,ale to je pořád samé až....až.....až...

možná by stačilo od života tolik neočekávat. Přílišné ambice a očekávání od budoucnosti podmiňované něčím ........ti nikdy neumožní žít přítomným okamžikem.
.

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jaké myslíš, že máš sebevědomí?
Souvisí tvůj problém s AŽ ...AŽ s tím, že se dlouhodobě necítíš šťastná?

Dokonalé sebevědomí máte:

* když neochvějně věříte, že dokážete uskutečnit svoje sny, cíle a přání.
* když jste přijali zodpovědnost za svůj život a na nikoho a na nic se nevymlouváte (na nemoc, na špatné dětství, na kolegy v práci, na rodiče, na partnery, na ekonomickou situaci atd.)
* když jste šťastní, i když ještě nemáte věci, po kterých toužíte.
(Štěstí je věc životního rozhodnutí, ne důsledek životních okolností)

Sebevědomí budete mít:

Až přijmete myšlenku, že si všechny události ve Vašem životě vytváříte sami.
Sebevědomí máte pokud:

* nežijete v minulosti, netrápíte se nad chybami, které jste udělali
* a pokud nežijete v budoucnosti – sněním, že jednou budete šťastní.

arrow
profile_image
yellowapple mojeid
od 30. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky jsem si říkala "budu šťastná až vypadnu ze školy", pak jsem si říkala "budu šťatná až si najdu práci", pak jsem říkala "budu šťastná až vypadnu od rodičů", pak jsem vypadla od rodičů a furt říkala až až až... Až jsem takhle jednou seděla v kanceláři a řikala jsem "už se těším až bude léto" a kolega mi na to odpověděl "ale i tak je ten život hezkej ne?" a v tom jsem si uvědomila, že jsem šťastná, že jsem dodělala školu, že mam práci, že bydlim sama, že... a je spoustu důvodů proč být šťastná právě teď. Snít, těšit se na něco, to je skvělá motivace, ale je důležité uvědomit si, že žijeme v přítomnosti na kterou jednou budeme vzpomínat jako na minulost. Žádný štěstí nám do klína nespadne. Štěstí nepříde s novou prací, s novým přítelem. Štěstí je životní styl, je to pohled, jakým se díváme na svět a na věci okolo nás.

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud se nedokážeš těšit z maličkostí a máš samé až tak se těš an své velké cíle, ale raduj se i z malých krůčků kterými k těm cílům přistupuješ blíž a blíž. Nauč se těšit na to co bude zítra, třeba před spaním si řekni jo ten dnešek za něco s tál, mile jsem si s někým pokecala, venku bylo hezky, prošla jsem se, něco jsem si koupila a zítra to bude taky super, protože mě něco skvělého určitě čeká a navíc mám v plánu to a to. Nežij v minulosti ani v budoucnosti, to ti štěstí nezaručí, naopak.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lilliana: když jste přijali zodpovědnost za svůj život a na nikoho a na nic se nevymlouváte (na nemoc, na špatné dětství, na kolegy v práci, na rodiče, na partnery, na ekonomickou situaci atd.)

Cituji Lilliana: Až přijmete myšlenku, že si všechny události ve Vašem životě vytváříte sami.
Sebevědomí máte pokud:

* nežijete v minulosti, netrápíte se nad chybami, které jste udělali
* a pokud nežijete v budoucnosti – sněním, že jednou budete šťastní.

 

Váš příspěvek

Žít přítomností

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené