Smazat

Zkusit to s ním nebo to hodit za hlavu?

Moje dobrá kamarádka mě před pár týdny seznámila s klukem který se jí líbí.. On se ale přiznal, že chce mě. Jít do toho nebo od něj dát raději ruce pryč?

Před třemi týdny, když jsme byli s pár lidma posedět u vínka, pozvala kamarádka i kluka, kterého pár dnů předtím poznala a představila mi ho jak kluka, který se jí moc líbí. Už ten večer jsem postřehla pár flirtovacích náznaků směřovaných ke mě z jeho strany. Od té doby za mnou začal "čistě náhodou" chodit denně na zmrzlinu. Vždy se na chvíli zdržel a popovídali jsme si. Poté si mě přidal na facebooku a jednoho dne se odhodlal mi napsat, Psal, že moji kamarádku nechce, že když potkal mě, tak se vše změnilo. Chtěl, jestli bych s ním nezašla na skleničku. Odmítla jsem ho s tím, že to kamarádce neudělám.. I když to bylo těžké, protože se mi taky moc líbí.
Na druhý den mi napsal a já se zrovna chystala na procházku.. zeptal se jestli se může přidat, a tak šel se mnou. K večeru vzal auto a jeli jsme se projet na jedno místo odkud je krásný výhled.. povídali jsme si, on pustil v přehrávači pomalé zamilované písničky.. atmosféra houstla.. a pak mě políbil. Líbali jsme se, hladili.. chtěl i víc, ale to jsem rázně odmítla. Od té doby nemyslím na nic jiného.. Strašně bych ho chtěla.
Kamarádce jsem hned na druhý den sdělila, že jsme spolu byli venku, ale k polibku jsem neměla odvahu se přiznat. Říkala, že ještě pár dnů předtím se pokoušel o ni, ale že teď už jí vůbec nepíše.. Mám z toho smíšené pocity, co když to hraje na všechny strany. Napsal mi, že kamarádku opravdu nechce, že by moc chtěl mě. Právě prochází porozchodovým obdobím a bojím se, že jen hledá rozptýlení. Je mi s ním moc krásně. Stále píše, že od toho dne nemyslí na nic jiného než na mě a jaké by to asi bylo, kdyby to skončilo jinak.. Nevím jak se v téhle situaci zachovat, jestli dát raději ruce pryč, abych si náhodou nepokazila vztah s kamarádkou. Nebo si s ní o tom promluvit a dál se s ním scházet. Ale bojím se, že tím kamarádce ublížím a on mě nakonec stejně jen využije. Nevím, do hlavy mu nevidím, ale nejsem ke klukům moc důvěřivá..
 
arrow
profile_image
Pidižvíík
od 27. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechci sýčkovat, nebo Ti to nějak kazit...ale z mého vlastního pohledu...asi bych mu moc nevěřila...Za prvé - porozchodová fáze...věc, kvůli které bych se měla na pozoru - jestli nehledá opravdu jen rozptýlení, nebo nějakou nálepku...Za druhé - kamarádka tvrdí, že to předtím zkoušel i na ni...pokud jsi jí neřekla, že o něj máš zájem, tak podle mě neměla kamarádka důvod si to vymýšlet, věřila bych jí to...Za třetí - byli jste spolu venku, a hned chtěl víc...

Nevím no, může to být jakkoliv, ale mně osobně to dost "smrdí" a kamarádství bych neriskovala

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kdyby jsi napsala, že se kamarádce líbí, ale on to zkouší na tebe, je to něco jiného. Ale když to předtím zkoušel i na ní... Kvůli chlapovi se moc nevyplácí riskovat kamarádství. Vídala bych se s ním jako s kamarádem, nic víc. A uvidíš jak moc bude vytrvalý, jestli mu za to opravdu tak stojíš, jak říká.

arrow
profile_image
amtulka
od 19. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli to nejdříve zkoušel na kamarádku a teď na tebe a je po rozchodu, tak si myslím, že hledá typického "převozníka", tj. rozptýlení.

Kluků je spousta, ale dobrých kamarádek jenom pár.... Ruku na srdce, ale jestli je to dobrá kamarádka, tak bych vztah, o kterém nevím co si mám pořádně myslet, neriskovala, že ji ztratím.

Kluci odcházejí a přicházejí, ale kamarádky zůstávají

 

Váš příspěvek

Zkusit to s ním nebo to hodit za hlavu?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené