Děkuju Já teda věřím že tohle období už dlouho trvat nebude.No lepší se to..Celé dny se teď snažím něco dělat abych neměla čas moc nad tím vším přemýšlet..

Cituji jabima: kdyby ses k němu vrátila, jednou by jsi toho moc litovala

Také si to myslím..Hlavně už mu nevěřim a když tady není ta důvěra tak by to šlo jen těžko.. Prostě už bych k němu nešla zpátky, a jak nad tím uvažuju,tak tím jak se ke mně zachoval,mi to zapomínání usnadnil..Jako kdyby.

Cituji jabima: Já se taky dost naponižovala ve vztahu doteď si to vyčítám, ale na druhou stranu jsem za tu zkušenost vděčná protože vím, že stejnou chybu už nikdy neudělám

Taky taky.Alespoň jsem se stejně poučila, že tohle už nikdy dělat nebudu..Máme přece svou hrdost..i když tehdy to bylo to poslední na co sem myslela.

Cituji jabima: ať najdeš nějakýho novýho šikovnýho mládence

Taky děkuju..Ja doufám že dřív nebo později potkám někoho, s kým tohle určitě nezažiju.

arrow
profile_image
jabima
od 2. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ccarmen
Je zajímavý, že jiné holky co tu píšou o rozchodech tak pořád fňukají a že ho chcou zpátky že neví co bez něho budou dělat a pořád dokola ale u tebe obdivuju jak se držíš. Určitě to není teďka příjemné období, ale zvládáš ho dobře jak koukám Teda alespoň podle toho co píšeš.

jabima

Chtít zpátky? Můžu ale jen chtít..
Protože mu už nevěřím tak by to nemělo ani smysl.Když si ještě vezmu tu odpověd proč se tak choval, že on neví to mi i příště může cokoliv podobného udělat a řekne mi na to že neví, nemusí mít tedy důvod..Ale já vim stejně co za tím je..

Taky si myslím že to zvládam líp než jsem čekala ale to je i proto, protože fakt s ním nejsem v kontaktu ani jen přes sms,nevyhledávam nic o něm,neptám se..Stačilo jak se den po rozchodu hned hodil na netovou seznamku..Proč bych se měla trápit já, když jeho to neštve ani nebolí jak se zdá..
tohle si hlavně říkám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené