arrow
profile_image
lili09
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ccarmen: Ale neozve se jak je den dlouhý

no a to ti musí desetkrát za den volat? Toto nechápu, my s přítelem si dříve psali hodně sms, v počátku vztahu, ale pak jsme si řekli, že je to zbytečné a ani už nebyla tolik chuť když se ten vztah přenesl z fáze zamilování. Teď třeba když se dýl nevidíme, voláme si jednou za dva dny, nebo jen sms ob den. Taky nevím co přítel třeba zrovna dělá, když už není v práci. A když mi nevezme telefon, tak za tím hned nevidím, že je s jinou. Prostě mi nepřijde normální, že některé holky vyžadují smsky několikrát denně, a ani já bych tolik příteli nepsala, mám svůj život, běžné starosti a nemám třeba prostě čas. A on to taky nebere jako že někoho mám

arrow
profile_image
Agatha
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ccarmen: Pri tom, predtim mi volal porad kdyz nekde byl

lili09
Nechci mluvit za Ccarmen, ale viz. text výše.. To, že už jí nevolá a nepíše se změnilo ze dne na den, proto jí to asi trápí a řeší to..

Cituji Agatha: už jí nevolá a nepíše se změnilo ze dne na den, proto jí to asi trápí a řeší to.

Přesně tak..
Nemusí mi volat 10x za den. Já jen narážim na tu změnu. Všechno se změnilo od dne kdy u něj byla právě ta " kámoška ". Tehdy mi nebral telefon, ale na sms mi odepisoval no takovým stylem, že jednu větu mi psal asi 15 minut, takže mobil měl u sebe ale nezvednul to..Jen mi psal, že teď nemůže že koukají na film,a jestli je to důležité když mu tolik volám.Když ano, mám mu to co chci říct napsat To jsem na 100% věděla že tam s ním je holka.A to byl takovej bezmocnej pocit.Víte že váš partner tam má cizí slečnu a ten mobil vam neveme ani za nic.. Pak to chytne, a mluví s vámi jako by ste byli cizí Večer mi ještě volal a to bylo nejvíc zvláštni, protože asi 20 krát mi řekl jak mě miluje, a jak jsem užasná.Připadalo mi to že se tam něco stalo, a má pocit viny nejen z toho jak se před ní ke mně zachoval..
A od té doby sme nebyli spolu, už mi přestal volat, jenom mi psal..i to jen třeba ráno..a pak v jedenact večer jenom " Dobrou noc lásko "
Sem jen koukala.. Předtím mi volal večer, ráno, přes den mi psal kde a s kým je..Protože nebydlíme zrovna kousek od sebe..

Cituji Agatha: Znala si ho předtím? Víš, jak probíhaly jeho předchozí vztahy?

Neznala neznala Jenom znám trošičku jeho ex přitelkyni, se kterou sem si chvíli psala.Teda přesněji ona mi jednou něco napsala. Oni jak se rozešli, tak zůstali kamarádi.. Tak sem si s ní chvíli povídala a psala něco v tom smyslu že On jí o mně říkal, a ted nám to ona přeje..
Pak mi psala že ona s ním byla ta nejštastnější ale potom zjistila že to není až tak skvělej kluk jak si myslela..no ale že ho pořád miluje.Tak jsem to nebrala jako varování, ale spíš aby mě to odradilo..Pak jsem to vypustila z hlavy protože i když byl se mnou, i tak mu nechtěla dát pokoj..To mi přišlo že vážne mi to řikala jen proto aby zustal sam, popř. měla ona ještě šanci,když to byla její první velká láska..Teď vidím že mi to nepsala jen tak..
Abych tady nepsala opět román, ješte napíšu že předtím to byl takovej normální kluk..typickej bych řekla.Měl dva vztahy za sebou.Líbili se mu holky, zvlášť černovlásky, co já nejsem, ale to mi po čase řekl že kašle na černé vlasy, já jsem tá " nej ".A černovlasý holky ho nezajímají..hlavně že včera jsem mu koukla na FB, a tam bylo jak označil fotky černovlasých slečen jak se mu líbi. Nechci tady řešit internet ale musela sem to napsat..že najednou je všechno jinak.Jako bych už nebyla.

arrow
profile_image
lili09
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Agatha: že už jí nevolá a nepíše se změnilo ze dne na den

aha, tak to se omlouvám to mi nějak uniklo

Cituji ccarmen: u něj byla právě ta " kámoška ". Tehdy mi nebral telefon, ale na sms mi odepisoval no takovým stylem, že jednu větu mi psal asi 15 minut, takže mobil měl u sebe ale nezvednul to..Jen mi psal, že teď nemůže že koukají na film,a jestli je to důležité když mu tolik volám.Když ano, mám mu to co chci říct napsat To jsem na 100% věděla že tam s ním je holka.A to byl takovej bezmocnej pocit.Víte že váš partner tam má cizí slečnu a ten mobil vam neveme ani za nic.. Pak to chytne, a mluví s vámi jako by ste byli cizí

no tak toto by mě tedy také naštvalo, co má vůbec co s nějakou holkou koukat na film
a jemu je 22, to už by se nemusel chovat jako nějaký puberťák, asi na vztah není ještě dost zralý
a jste teda rozejítí a on tě chce zpět? Měla bys mu to dát pořádně sežrat

Cituji lili09: má vůbec co s nějakou holkou koukat na film

To si myslim taky.Celých 6 měsícu si domu nepozval žadnou kámošku..a teď najednou. Kdyby mi to normálne zvednul a řekl že je u něj ta kamarádka, že nemůže tak bych to vzala..I když by mě to šokovalo..ale takhle

Cituji lili09: a on tě chce zpět?

Právěže nevím..On se od toho dne co byl s tou holkou,změnil.. Jak sme tu psali, ze dne na den to přestalo. Najednou jen ty sms,žádny volání..Pak už jen sms ráno a něco ve smyslu na dobrou noc, čím mi chtěl nepřimo naznačit že nezavolá a já taky nemám volat protože jde spát
Prostě jsem si přišla jen na obtíž, tak sem to ukončila, protože jsem nevěděla co se stalo..co jsem udělala že nastala ta změna. On mi to neřekl ale tam není co řešit když se to všchno seběhlo po té co byla u něj ta holka. A po tom rozchodu,mi pak ješte psal sms ale to bylo takový,že za všechno můžu já..a nic jiného než obviňování ale pokaždé ty sms ukončil tím že mně " miluje "..

Včera jsem celý den i noc měla vypnutý mobil, co jsem předtím neměla snad nikdy..A dnes ráno jsem byla zvědavá jestli mi volal, a byl tam zmeškaný hovor od něj i od jeho kamaráda.Navrch ke všemu psal mému kamarádovi se kterým v živote nemluvil,nepsal.. aby mi řekl " že se mu mám ozvat ".Přitom včera se znovu aktivoval na jedny stránce, naházel si tam všechny fotky. A je to " taková seznamka jako libimseti "
Takže nechápu už celkově ničemu.

Ale jak si napsala, že ještě snad není zralý na vztah..Došla jsem k tomuto konci také Protože takhle se jeden zralej 22 letej člověk nechová..

arrow
profile_image
lili09
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ccarmen
a tobě je kolik jestli se můžu zeptat?

lili09

mně teď bude 20. Já vím že mě ještě čeká hodně toho čemu nebudu rozumět ale tohle nepochopim snad nikdy, protože nic z toho co děla nebo udělal mi nedává smysl..

arrow
profile_image
lili09
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ccarmen
tak jediné řešení vidím v tom, že si spolu promluvíte. Prostě až ti příště napíše nebo zavolá, tak mu napiš nebo řekni, že si s ním chceš vážně promluvit a že chceš vysvětlení toho, proč se takto začal chovat. Jinak že se s ním nemáš dál o čem bavit a ať už tě nekontaktuje. Pokud tě chce zpět, tak na to přistoupí, sejdete se a vysvětlí ti to. Pokud ne a napíše ti něco v tom smyslu, že je to tvoje vina, že nemá co vysvětlovat, že se nic nestalo apod. tak se na něj normálně vykašli, řekni prostě že je konec, ať ti nepíše a kdyby napsal, tak neodpovídej. Třeba si časem uvědomí, že udělal chybu, ale pak už záleží na tobě, jestli ho vůbec budeš chtít zpět. Hlavně se před ním neponižuj.
Já bych rozhodně neskousla to, že u něj byla nějaká holka, ikdyby fakt jen koukali na film. A to jak ti nezvedal telefon a že se divně chová, to už je další kapka navíc. Takže máš rozhodně právo, žádat od něj vysvětlení

arrow
profile_image
lili09
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ccarmen: zmeškaný hovor od něj i od jeho kamaráda.Navrch ke všemu psal mému kamarádovi se kterým v živote nemluvil,nepsal.. aby mi řekl " že se mu mám ozvat ".

teďka jsem si toho ještě všimla. tak mu mužeš zkusit rovnou napsat, když si to přál

Já to teda vidím úplně jinak.Ta proboha, pokud má kámošku doma a čuměj na film, tak je jasný že asi nechce, abys mu volala a rušila je a že jestli něco chceš, měla bys to napsat. To se nemůže ani v klidu kouknout na film? Tys následně ho nejspíš bombardovala sms..no prostě vycítil, že ty si z toho nějak vedle, tak ti zavolal, že tě má rád. A ty to znova překroutíš - on má přece pocit vinny. Nakonec ho necháš, jemu se to nelíbí a napíše ti, že tě miluje..a dělá z tebe blbce?

K těm sms - psal ti "jen ráno a pak večer, žě tě miluje"??Pane jo, měla jsem už x vztahů, ale kdyby mi každý den večer kluk napsal,že mě miluje, jsem v sedmým nebi a nebudu řešit, že mi nepíše co hodinu...Já si kolikrát s přítelem nenapíšu tři dny, prostě jdeme do školy, do práce a pak dáme přednost popovídání naživo

Tím nechci říct, že tě nepodvádí....třeba jo a já jsem zcela vedle. Ale takhle vyvádět, to si myslím i do budoucna budeš akorát ubližovat

Mimochodem, napadlo tě, že divně se mohl po té kámošce chovat taky proto, že divně ses evidentně začala chovat i ty?

Cituji Lisa: pokud má kámošku doma a čuměj na film, tak je jasný že asi nechce, abys mu volala a rušila je

Cože? Myslím že holka je víc než kamarádka, a když už spolu koukali na ten film, normálně mi to mohl řict a ne s tím dělat takový dusno.. Jak tady psala lili09 že by to neskousla,já to mám na stejno.Ale určitě bych mu nedělala scény. Jenomže on byl jako vyměněnej při ní. Já ho pak nebombardovala, jenom sem měla obavy co tam asi spolu dělají,když mi to nevzal jednou..ani po druhé Až na třetí pokus a to se taky choval jako bych byla člověk kterého zná týden. Nevím, četla si to tady celý i když je to dlouhý?

Cituji Lisa: měla jsem už x vztahů, ale kdyby mi každý den večer kluk napsal,že mě miluje, jsem v sedmým nebi

Vidíš ale nemůžeš srovnávat tvé vztahy s tím mým. Taky jsem psala že mi nemusí psát pořád, ale byl to náš zvyk ze když jsme nebyli spolu, psali sme si přes den co děláme a tak. Kdyby to předtím bylo jinak, nič by mi nepřišlo zvláštní..
A celé to mé " vyvádení " je z toho jeho chováni při kámošce,následně to, jak se začal vzdalovat, pak třeba i to že si obnovil účet na seznamce kde jsme se spoznali..Vlastně,nenazvala bych to vyvadenim, spíš nic nechápu.

Cituji Lisa: tak ti zavolal, že tě má rád. A ty to znova překroutíš

Nepřekroutila. Mi řekl tehdy milion krát v uvozovkách, že mě miluje, jaká jsem úžasná..Proste mi to přišlo nepřirozený a přehnaný..

Abych to uzavřela protože mám takový pocit že každý den se stane něco čemu neporozumim a bude to nekonečná diskuze Tak jen napíšu že dnes mi volal na druhé číslo, ktere nevím odkud vzal, ale říkal že chce abych se k němu vrátila, a neví proč se tak divně choval před tou kámoškou..že prý on prostě NEVÍ. A pak, že se vzdálil proto aby viděl jestli mi chybíVůbec nevím co teď..
To že ho mám ráda je jedna věc ale pořád mám pochybnosti co se stalo..Ta důvěra je taková narušená. Takže to nevidím pozitivně..Ale děkuju holky za všechny rady,názory a že jste si dali námahu přečíst ty moje romány, dlouhý.

arrow
profile_image
Kolemjdoucí
od 7. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z toho co tu píšeš mi přijde,že tvůj bývalý partner evidentně neví co chce a chová se tak,aby to vyhovovalo jeho potřebám-mít nějakou jistotu-což jsi byla ty,a v záloze mít i nějaké to povyražení-"kamarádka".Samozřejmě je to v každém vztahu trošinku jiné,ale přijde mi už samo o sobě divné,že v přítomnosti "kamarádky" se chová jakoby mluvil s cizím člověkem.Kdyby to byla opravdu jen kamarádka nechoval by se přece takto a neměl by důvod tě odbývat v telefonu.To vysvětluje i tu změnu chování..ženským stačí nepříjemná prodavačka v obchodě,menstruace,otravná kolegyně v práci,urvaný podpatek-a jsou celý den protivné.Chlapi přece jen tolik emotivní nebývají a k jinému chování mají pádnější důvody,napřiklad "kamarádky".Proto jsi udělala víc než dobře že jsi to ukončila,věř že za tím jen věta "nevím proč jsem se tak choval" nebude.Skrátka si teď uvědomil,že přišel o tu svoji jistotu..ne nadarmo se říká,že až něco ztratíme,poznáme jakou to mělo hodnotu.Přeju ti aby jsi našla někoho,kdo ti za to bude opravdu stát

Kolemjdoucí

Děkuju za takový příspěvek To jsem si potřebovala přečíst..Myslim že jsem udělala opravdu dobře, jenom si přeju aby co nejdřív skončila tahle doba co na něj myslím.

Cituji Kolemjdoucí: neměl by důvod tě odbývat v telefonu

Přesně.I když to je pro mě menší šok že u sebe s kamarádkou koukali na film, ale kdyby mi to zvednul a normálně řekl, tak by to bylo jiné. Taky neporozumim tomu, proč se to změnilo všechno ze dne na den. No na druhou stranu to ani nechci vědět..

Cituji Kolemjdoucí: chová se tak,aby to vyhovovalo jeho potřebám

Vystihla jsi to. Jak jsem tomu dala konec, dva dny jsem měla vyplej telefon..To psal kamarádovi, aby mi řekl abych se ozvala..Tak na druhý den jsem mobil zapnula, to mi psal že už " mu tohle nemám nikdy udělat ", jak nevědel o mně 2 dny nic.
Sme spolu mluvili, ale žádne promiň jenom to jedno vysvětlení že neví proč, a pak mi říkal abych se k němu vrátila..Já na to nic neřekla,jen sme si povídali, potom mi slíbil že pak, za chvíli zavolá aby mě znovu slyšel. A kdy se ozval? O 8 hodin,a to mi jenom napsal jednu větu,kde se nachází.. Takže vidím jak mu na tom všem záleží.

Ale dále to neřeším, opět mám vypnutý mobil, už to jinak ani nebude..

arrow
profile_image
jabima
od 2. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na svůj věk působíš rozumně to se mi líbí, ale škoda že se musíš trápit kvůli takovýmu .... co si tě očividně ani nezaslouží. Já osobně bych žádnou rádoby kamarádku nepřekousla. Ať si třeba dou (ve více lidech) někam na akci ale aby se s ní díval v posteli na film? To se nedívám pomalu ani já se svým nejlepším kamarádem. Opravdu chování chlapů kolikrát nechápu, ale myslím, že kdyby ses k němu vrátila, jednou by jsi toho moc litovala že jsi neměla tehdy hrdost a neposlala ho někam. Já se taky dost naponižovala ve vztahu doteď si to vyčítám, ale na druhou stranu jsem za tu zkušenost vděčná protože vím, že stejnou chybu už nikdy neudělám. Tak hlavu vzhůru a ať najdeš nějakýho novýho šikovnýho mládence

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené