Smazat

Změna je život

Já vím, změna je život.Ale já to nezvládnu! Nesnáším změny,kord změny prostředí.. Domov, jedinné místo, kde se cítím dobře a musím teď pryč.
Anebo prosim raďte, jak překonat změnu?
 
arrow
profile_image
PetraMarilyn
od 20. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Kaaaciii:
Děkuju, snad jo, města nemám ráda, chtěla bych na vesnici, je mi 20 a asi jsem v tomhle výmka potvrzující pravidlo, nemyslím si že by moc lidí mého věku chtělo být na vesnici.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Storm:
Něco na tom bude, uvidíme

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Prskavka:
Ahoj, moc moc moc děkuji!! =* Je pravda, že s maminkou máme krásný vztah,ale jí taky moc trápí, že musíme pryč =( štve mě to i kvůli ní.. chjo..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na PetraMarilyn:
To je pravda, já bych chtěla být něco mezi..
Chci být v malém městě, kde je možnost kdykoli utéct do velké přírody.. miluju přírodu!

arrow
profile_image
PetraMarilyn
od 20. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Kaaaciii:
Já právě taky miluju přírodu a hrozně mi vadí třeba noční ruch. Jsem na to nějaká citlivá =o(

arrow
profile_image
Prskavka
od 22. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě jste silný holky a zvládnete to.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Prskavka:
DOUFEJME

Cituji Storm: Já za poslední čtyři roky 10x

já za poslední rok 14x. (teď jsem se zděsila jak jsem to sečetla). Není to příjemné! Teda většinou.

Kaaaciii, zkus vidět jen to pozitivní! Nádherně si vymaluješ, zařídíš nový pokoj, pomůžeš mamče, poznáš nové lidi, otevřou se další možnosti... Možná budeš ještě koukat.
No a na přírodu nezapomeň určitě. Všude je nějaký park (lepší než nic) atd.

Cituji PetraMarilyn: hrozně mi vadí třeba noční ruch

mě také. Spím lehce, i když jsem se roky vytrénovala, pořád ne do stavu "spím jako dřevo". Vozím si s sebou všude špunty do uší, kdyby bylo nejhůř.

arrow
profile_image
Lejlaaa
od 22. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Sisi1610: do rodné vesničky jezdím každý víkend, je mně tam o hodně líp než ve městě, takže se to dá zvládnout

Cituji Kaaaciii: Reaguji na Sisi1610:
Já bych se sem asi vracet nemohla =( kdybych viděla, že tu bydlí jiný lidi... grrrrrrrr.. ale děkuji za podporu!

Taky mi nedělá dobře se tam vracet...kdybych tam měla jezdit každý týden, tak se z toho nevyhrabu asi nikdy A to v domě zůstal otec, žádní cizí lidé a i tak mi to pořád dělá problém se tam vracet..i po 2 letech

Cituji Kaja555: já za poslední rok 14x

pardon, rok a půl.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kaja555:
Doufám, že máš pravdu Je sice pravda, že se chystám za půl roku pryč,ale ještě nevím,zda to výjde.. uvidíme kočky... NEJLEPÉ BY TO MOHLO DOPADNOUT, KDYBYCHOM MOHLY ZŮSTAT DOMA

arrow
profile_image
tronela
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kaaaciii:

To dáš, hlavně povzbuzuj maminku, když ty to neseš takhle, tak co teprve ona. Je dobře, že si postěžuješ tady, doma buď radši silná. Taky mám na stěhování smůlu, ale chce to být otevřená novému, všude je něco fajn.

arrow
profile_image
Piskot89
od 14. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chápu jak se cítíš. Víš co mi stačilo včera ? Když jsem vlezla se svým přítelem do naší oblíbené pizzerie a lekla jsem se,že jsme vlezli špatně. Je to tam úplně celé změněné,stěny mají různé barvy,stoly jinak postavené prostě jinak zařízené. A tak jsem řekla,že už tam nevlezu,že se mi tam nelíbí a že už se tam necítím dobře. Naštvala jsem se,proč lidi dělají změny když je nemáme rádi ? Na co to vlastně je ? Jo,jasně že se říká "změna je život" ale to co už je zaběhnuté,v tom že žije líp. Vím o čem mluvíš,protože jsem stěhování zažila taky a byla to pro mě pohroma. Sice jsme se odstěhovali do většího ale šli mi do očí slzy když jsem viděla jak nám náš dům bourají a já mám jít do jiného prostředí mezi jiné lidi. Teď už je to 6 let co tady bydlíme a už bych nechtěla odsuď pryč. Beru to jako domov a nechtěla bych aby mi ho někdo zase vzal. Každopádně to musíš zvládnout a podpořit svoji mamku. Určitě ti za to bude vděčná

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Piskot89:
To máš pravdu
díky

 

Váš příspěvek

Změna je život

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené