Smazat

Zráta důvěry hned v po prvním měsíci vztahu

Nevím, zda jsem se postavila dobře k situaci s přítelem a k následnému rozchodu, proto by mě zajímal Váš názor, holky, zda byste reagovali stejně nebo ne.

Ahoj holky, chci se Vás zeptat na Váš názor.

Když jsem začínala s přítelem nikdy mě nenapadlo, že by si mohl psát s jinýma holkama a když už jo, tak nic špatnýho. První měsíc našeho vztahu jsme byli 2x na týden na horách, vše super. btw. Jeho přátelé na fb jsou 90% holky. Má pouze 1 kamaráda a jinak kluky od vidění ale žádný: jsem na pivo atd. Řekl mi, že s každou svou kamarádkou něco měl a že jsou to krásný holky Po měsíci jsem zjistila, že když se vrátil z druhých hor, psal min. 8 holkám, jestli s nim nepujdou ven (žádná se nechytla). V tu chvíli, kdy jsem to zjistila, jsem v něm ztratila důvěru, řekl mi, že mě miluje a přitom chtěl jít s jinejma? A to mi tvrdil, že zrovna ten týden po těch horách se nemůžem vidět, že pojede asi s tátou na chatu, a přitom si planoval ty holky. No každopádně všechny si smazal z FB, já jsem to nechtěla, říkala jsem, že to nic neřeší.Dokonce jsem se dozvěděla, že na ty hory chtěl jet se svoji kamarádkou, ale ta očividně neměla čas, tak vzal mě. Z Byli jsme spolu 10 měsíců ale já už jsem mu stejně nezačla nikdy věřit. I když se asi snažil, já nevím, párkrát mi řekl, že ty holky kontaktoval, ale hned to smazal. Po našem prvním rozchodu si hned 5min na to, přidal všechny holky zpět, rozešli jsme se kvůli tomu, že chtěl od jedny kamosky, aby si HNED udelala viber, aby si s ni mohl psat a pak ji psal at za nim prijede do hospody. Klidně si přede mnou psal s 3 holkama, ale nesměla jsem vidět co, hned to mazal. Kdyby to byly vazne jen kamarádky, tak bych to pochopila, ale když vím, že s každou něco měl? V průběhu tý doby jsem byla dost paranoidní, protože pořád říkal, jak je každý holka pěkná, že já mám malý prsa. Pořád jsem plakala, protože se ke mně buď choval hnusně nebo jsem měla strach, že o něj přijdu. Opravdu jsem se bála. Když jsem se s ním rozešla, tak jsem spíš chtěla vidět, jestli o mě fakt stojí (blbost, ted uz to vím), tak mi řekl, že to tak nebere jako rozchod, ale ze ted se muzem kazdej líbat a spat s kym chceme. Tvrdil mi porád, že mě miluje a hned den na to byl s jinou. Dokonce si ji dal na FB a předemnou to skryl a psal mi, jak mu chybím. No a korunovalo to, když jsem se po 3 měsících od rozchodu dozvěděla, že chtěl jet na hory s jinou, ale tvrdil doma, že jede se mnou. Od rozchodu jsem se mu už nikdy neozvala, sice mě asi 2x kontaktoval, ale nereagovala jsem. Něco se ve mě zlomilo, asi poslední kousky hrdosti se probudily. Mou otázkou ale je: "DOkázaly byste tu ztrátu důvěru hned v začátku přejít a důvěřovat mu, jako kdyby se to nikdy nestalo?"
 

No jako sorry, ale co je tohle za model? O toho bych si neopřela ani kolo. O jeho *kamarádkách* si myslím také své. A co se týče tvé otázky, tak já ti říkám, že já ze sebe hadr nedělám a bráním se. Holky, které se nebrání a jsou s takovým pablbem těch mi líto také není. Je to jejich volba. Tak na něj rychle zapomeň a podívej se po lepším modelu

arrow
profile_image
Klara71
od 24. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuju za názor, někdy mě přepadne ten pocit, jestli jsem prostě neudělala chybu, že jsem mu měla věřit, tak mě napadlo se zeptat i Vás, jak to vidíte a jak byste to řešily. Naštěstí už jsem na něj tak nějak zapomněla, už bych ho nechtěla.

arrow
profile_image
girlime
od 14. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to typickej příklad děvkaře, od toho ruce pryč Je dobře, že si v něm ztratila důvěru hned zezačátku, jinak by ten rozchod byl těžší a měla bys tendenci se k němu vracet. A to je pak jak otáčet dýkou v ráně a v pauzách do ní sypat sůl...

arrow
profile_image
Klara71
od 24. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale zajímavé je, že spal pouze s 2 holkama. Přijde mi, že je prostě nějakej zakomplexovanej...

arrow
profile_image
girlime
od 14. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děvkař je všeobecně chlap, kterej se obklopuje ženskejma a vidí je jako potencionální sexuální objekty, nikoli jako kamarádky. Nemusí s nimi spát
Ovšem zakomplexovanej je pravděpodobně taky.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Haha, tak tyhle sexuální loudilové jsou úplně nejlepší .
Buď ráda, že ses zbavila zakomplexovaného týpka a najdi si kluka, co má sebevědomí v pořádku a nepotřebuje si léčit svoje mindráky neustálým namotáváním jiných holek..

Buď ráda, podobný exemplář jsem měla taky akorát jsem na to přišla až hoodně hoodně pozdě, taky pořád něco vypisoval na fb, pak si ho zrušil, ale žaložil si nový kde měl jen holky no prostě blbec na entou, lituju každé holky kterou jen pozdraví Za to teď mám doma velké zlato, teda doufám !

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no já myslím, že tvůj deníček by měl být skoro vzorem pro některé hodně naivní zdejší uživatelky…úplně tě chápu, žes s ním chvíli zůstala, ale jakmile ses utvrdila, že tvůj první dojem byl správný, poslala jsi ho někam a teď ho ignoruješ, udělala bych to stejně…takže jenom tleskám

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

já tě obdivuji, že jsi s ním vydržela tolik měsíců . Neuvěřitelný...

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji NuFF1k: já tě obdivuji, že jsi s ním vydržela tolik měsíců . Neuvěřitelný...

no to já taky...

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Klara71: Ale zajímavé je, že spal pouze s 2 holkama. Přijde mi, že je prostě nějakej zakomplexovanej...

to myslíš, jako že měl jen 2 holky a z toho má komplex? Možná budu znít asi "staromodně" ale mělo by to mýt naopak.. Čím víc holek má chlap, tim (podle mě) vícekrát šlápne vedle.. než najde tu pravou.

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

na to se dá napsat to co tu psali holky, že nechápu, jak si s ním mohla vydržet tak dlouho takových kluků se vyhýbat obloukem, pokud je nemáš jen na to jedno ..

arrow
profile_image
Klara71
od 24. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No měl 2 holky pouze na sex a 1 s kterou chodil, ale k ničemu nedošlo. Byla jsem ráda, protože jsem myslela, že není právě žádnej děvkař, a proto mě ani nenapadlo, že by psal jiným. Zakomplexovanej nějak jinak, prostě mi přijde normální, když má kluk víc klučičích kamarádů než holčičích (nepočítám známý).

arrow
profile_image
Klara71
od 24. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem slepě zamilovaná, první láska, tak jsem věřila, že se to změní. Naštěstí už jsem vyvedena z omylu.

 

Váš příspěvek

Zráta důvěry hned v po prvním měsíci vztahu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené