Smazat

A co teď? ? ?

S přítelem jsme se po dlouhém uvážení a po roce společného bydlení v Praze přestěhovaly do jeho rodného kraje ( malého města ). S tím, že se budeme mít lépe finančně a budeme mít jisté bydlení atd. zrovna jsme oba končily v našich dosavadních prací, já jsem teda kvůli tomu stěhování odmítla jednu dobrou nabídku v Praze, ale doufala jsem, že vše bude v pohodě i tu.

Už tu žijeme přes rok, byt jsme si krásně zařídily, přítel má super práci, ale já.....
momentálně už mám 4 práci zde, kde je to opět hrůza. v nějaké co mi slíbily nedodržely atd. teď jsem v kolektivu, kde na mě se na mě dívají přes prsty, že jsem holka z Čech, že jsem žila v Praze atd, Chovají se ke mě uplně otřesně, některé mě ani nezdraví a nevím proč, protože nic jsem tam žádné neudělala.
Nejhorší je, že tady s prací ani není na výběr, každý je rád za to co má, ale já v takovém kolektivu prostě nemůžu ani nechci dělat pokud je tam člověk s nimi 12hod zavřený, tak je to opravdu o nervy.
A další věc nemám tady žádné kamarády.
Snažila jsme se s přítelem o tom bavit, jestli by jsme se nevrátily zpátky žít do Prahy, kde máme kamarády lepší prac.příležitosti, ale on nechce, on tu má dobrou práci, máme zařízené bydlení, tak on už se stěhovat nebude. a přijde mi, že mu je uplně jedno, že jsem tady nešťastná... za kamarády mě samotnou nechce pouštět do Prahy, tak si tady občas přijdu jak ve zlaté kleci. Nechci od něj jít, ale občas mi přijde, že mi asi nic nezbude, protože si tady přijdu zahrabaná a bez nikoho... jedině na kom jsem tady závislá je můj přítel.
Ale mě přijde, že on vidí jen to, že se máme dobře, žijem si tady nadstandartně a to ostatní nechce vidět. Vidí to podle materiální stránky, ale ten zbytek....
Jak by jste takovou situaci řešila některá z vás?
 
arrow
profile_image
Mia06
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

By jsi se divila....

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mia06: Souhlasím

arrow
profile_image
nanny1
od 23. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já být Tebou, ještě bych to tam zkusila, rok není žádná dlouhá doba. Vytáhni přítele po práci někam ven - neseďte doma, najdi si tam koníčky, které Tě budou bavit, jednak je velká pravděpodobnost, že si tam najdeš kamarádky, jednak budeš celkově spokojenější a i do té práce budeš chodit radši. K tomu se můžeš porozhlížet po jiné práci. Kámen úrazu vidím právě v Tvém mlčení - já to úplně chápu, sama jsem introvert a dlouho mi trvá, než se s někým spřátelím, ale na druhou stranu si okolí mlčení často vykládá jako nějakou povýšenost, jako že se s nimi nechceš ani bavit. Možná bys byla překvapená reakcí svých kolegů, kdyby ses na ně občas usmála, prohodila něco milého... Nebo aspoň prohodila NĚCO. Jsem přesvědčená o tom, že většina kolegů bude reagovat pozitivně a časem se vaše vztahy zlepší. Za zkoušku to podle mě stojí.
Mám jednu kamarádku, která pár let žila ve Francii, byl to její sen. Nezvykla si tam, pořád nadávala na kolegy, na to, že tam nemá přátele, že tam nemá co dělat.. Tak se přestěhovala zpátky do rodného města a co myslíš? Nadává na kolegy, moc přátel opravdu nemá ani tady a většinou jen po práci sedí doma. Popřemýšlej, jestli ta Tvoje nespokojenost opravdu pramení z pracovního prostředí.

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přítel by měl být minimálně ochotný o tom s tebou mluvit a ne se urážet. Na jednu stranu Ti zajištění od partnera závidím (v dobrém), na druhou stranu vím, že ve zlaté kleci by mě to bavilo max. pár dní. Je jedno kdo to považuje za vesnici a kdo za velkoměsto, důležitý je tvůj pohled a tvoje pravda. A z toho co píšeš tohle tvoje cesta nebude. Život můžeš změnit každý den, můžete třeba i vyjet do zahraničí!

 

Váš příspěvek

A co teď? ? ?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené