Smazat

Akné = niečo nechutné?

Ahojte,
minule som bola s kamošmi na lyžovačke a ani neviem jak, ale o niečom sme sa bavili a niekto zahlásil niečo o akné a všetci hneď : Fúúúúúj, nechutné....Akné, hnus!
Proste brali to, jak keby akné bolo niečo hnusné a mal ho človek, ktorý sa o seba nestará. Trošku ma to zarazilo, lebo ja sama sa trápim s akné už pár rokov - teraz beriem antikoncepciu, tak je to ovela lepšie, ale stále to nie je úplne ono. Každopádne ma to celkom dostalo, pretože je blbosť, aby akné spôsobovala nedostatočná starostlivosť o pleť (ok, možno v pár prípadoch áno) a pre človeka, ktorý sa s tým trápi to je určite velký fyzický, ale aj psychický problém. Sklamalo ma, že sa k tomu takto postavili . Samozrejme to nie je pekná ozdoba na tvári, ale snáď človek s akné nie je menejcenný a hodný vysmievania.
Stretli ste sa tiež s takýmito reakciami? Prípadne tie, čo nemáte problém s pleťou, tiež sa takto pozeráte na ludí s akné?
 
arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tyweee: Jenže jaksi jizvy nemají co společně s hygienou.

No to netvrdím, já napsala, že se má jít s těžkou formou k doktorovi a ten jeden u doktora byl, něco an to dostal, a proto má plet lepší.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Reaguji na Kollyasek: Ok, bylo to psano tak, že jsem to z toho nevytušila, co tím basník chtěl říci

Každopádně já bych si moc prála mít na těle nějaký špunt, který by se dal vyndat a všechen hnus by z těla odtekl

Já mám to štěstí, že akné nemám. Sem tam nějaký pupínek, ale většinou mám pleť v pořádku:
Když někdo má akné a rozhodně mi to nechutné nepřijde. Například mě se akné líbí, na některých lidech.

arrow
profile_image
-Paja- mojeid
od 10. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No já se s akné léčím už 10 let u doktorů. Žádná hitparáda to pořád není. Měla jsem z toho opravdu deprese, nechodila jsem ani ven, aby se na mě lidi nemuseli dívat, pádž já samotná sem si připadala nechutná, i když sem za to nemohla a v podstatě nemůžu doteď, pořád na to trpím.

arrow
profile_image
Lily Evans
od 25. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se s takovou reakcí nikdy nesetkala. Naštěstí. Sama akné trpím, není to sice nijak hrozné, ale vadí mi to. Osobně si myslím, že takovou reakci na normální akné (nemyslím to OPRAVDU ošklivé u kterého je vidět, že se o něj dotyčný nestará) může mít jenom člověk, který tím nikdy netrpěl. To je jako smát se někomu... Já nevím... Že trpí alergií, oparem či zánětem spojivek! Za mě je odpudivé jen akné, o které se dotyčný nestará a má pak tvář plnou velikých nevymačkaných bílých boláků!!

 

Váš příspěvek

Akné = niečo nechutné?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené