Smazat

Alergie na děti po au - pair pobytu

Ahoj,
za týden se vracím domů z au-pair pobytu a jsem zralá na psychiatra (obrazně řečeno). Mám tak příšernou alergii na děti, že pomalu odmítám mít vlastní. Upřímně nikdy jsem neměla děti nějak extra ráda, hlavně ty starší, ale teď...
Stalo se vám, holky aupairky, někdy něco podobného?
 

Cituji Michele: A neboj, vlastní děti, to je úplně něco jiného

To jo, 100x horší protože je nemůžeš vrátit.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji dadabus: dobré přirovnání ...

jo, vzpomněla jsem si hned na tebe

Cituji dadabus: Já po chmelové brigádě třeba neměla alergii na pivo ani na deset minut

Cituji dadabus: Člověk by měl dělat to, co jej (alespoň trochu ) baví , výdělek v zahraničí je super, ale ne za každou cenu - kor když práce nebaví, tak u ní hrozí i víc průšvihů. Au-pair je podle mne dobrá možnost pouze pro takové ty pečovací typy, co už od útlého mládí vědí, že jednou chtějí mít houf dětí.

přesně

Cituji zabvicka: Protože to byl nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak odjet do zahraničí.

Hmm, to je možná ta chyba Chtěla jsi tam za každou cenu...

Cituji Adka: Cituji Michele: A neboj, vlastní děti, to je úplně něco jiného

To jo, 100x horším protože ho nemůžeš vrátit.

Ano, i takhle to někdo může pak cítit...

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

z vlastními to bude úplně něco jiného ale pokud to tak nebudeš cítít tak se do ničeho nenuť, já když jsem neměla malé dítě a přišla ke mně známá s vnukem asi dvouletým tak viděla jak jsem do dvaceti minut z něho na nervy, jak všechno bral a shazoval a byla jsem šťastná, když vypadli, já jsem nikdy nebyla typ, který by se vrhal ke kočárkům, po nazorení dcer to bylo najednou úplně jinak a ty tvoje děti ti lezou na nervy daleko míň , protože je hlavně bezmezně miluješ a tak i děti v jejich věkové kategorii jsem byla schopna akceptovat, teď co u jsou z nich slečny mi malé děti zase nic tak nějak neříkají a rychle od nich prchám.

arrow
profile_image
zabvicka
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Moňas: Hmm, to je možná ta chyba Chtěla jsi tam za každou cenu...

Možná, rozhodně to ale za chybu nepovažuju.

Na druhou stranu mám synovce (2 roky), kterého zbožňuju, vlastně ani děti, které jsem měla na starosti mi až tak nevadily, ale po prázdninách, kdy se tu střídaly houfy a počet neklesl pod 6, permanentní řev a pištění a já jsem trop na nervy.

Cituji Kláruš: musíš děti vést podle jejich zásad,

Jo.. to je pro mě nejhorší.. proto je to podle mě těžké.. vlastní dítě si můžeš vychovávat podle svého, tady můžu tak akortá koulet nenápadně očima co se to tady občas děje a v duchu nadávat

arrow
profile_image
Lasička_
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsi prostě přetažená, třeba to časem přejde a třeba se ti po nich dokonce začne i stýskat A nebo ne a zjistíš, že děti prostě nejsou nic pro tebe - prostě máš další zkušenost.
Já měla skvělou rodinu, ale děti byly vychovávány, ehm, velmi volně a občas jsem žasla, co si všechno dovolí (k rodičům, dospělým, ke mě). A občas jsem si taky myslela, že se mi rozskočí hlava. A když jsem se pak vrátila, říkala jsem si, že na děti mám tedy ještě fůůůůru času A stejně se mi pak po nich občas zastesklo a ráda bych je někdy navštívila.

Cituji Sára2: já když jsem neměla malé dítě a přišla ke mně známá s vnukem asi dvouletým tak viděla jak jsem do dvaceti minut z něho na nervy, jak všechno bral a shazoval a byla jsem šťastná, když vypadli, já jsem nikdy nebyla typ, který by se vrhal ke kočárkům, po nazorení dcer to bylo najednou úplně jinak a ty tvoje děti ti lezou na nervy daleko míň

Přesně. Pokud je člověk normální, vyrovnaný, svoje děti bere úplně jinak. Moje kadeřnice mi říkala, že jinak děcka nesnáší, fakt není typ, co by lezl kámoškám do kočárků a ňuchal mimina, spíš jí děcka lezou na nervy tím, co popisuješ, ale svoje, teď už dospělé, děti naprosto miluje. Je to prostě něco jiného.

arrow
profile_image
Jahůdka_
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji dadabus: Au-pair je podle mne dobrá možnost pouze pro takové ty pečovací typy, co už od útlého mládí vědí, že jednou chtějí mít houf dětí.

nesouhlasím, já jsem taky dělala aupair, ikdyž děti nijak extra nemusím. Práci jsem si vybrala, protože to byl nejjednodušší způsob, jak se dostat do zahraničí a být v kontaktu s jazykem. Naštěstí mé děti byly moc super a musím říct, že po zkušenosti aupair se můj vztah k dětem zlepšil

arrow
profile_image
zabvicka
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Všem děkuju za názory!

Tak já měla silnou alergii už v průběhu . No aspoň vím, jak děti nechci vychovávat

arrow
profile_image
Paci256
od 17. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoji,
já teda děti miluju Ale po mém aupair-pobytu jsem taky nějakou dobu nemohla děti ani vidět. Držela jsem se dál od dětských hřišť a i v autobusu jsem si sedala daleko od dětí
Naštěstí po měsíci to přešlo Žádné strachy
Člověk si musí ve voném času skutečně odpočinout nebo se zabývat svými koníčky Dobře využitý volný čas jako aupair je opravdu důležitý: https://www.aupair-village.com/cz/aupair/behem-aup air-pobytu/volny-cas

 

Váš příspěvek

Alergie na děti po au - pair pobytu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené