Smazat

Alergie na děti po au - pair pobytu

Ahoj,
za týden se vracím domů z au-pair pobytu a jsem zralá na psychiatra (obrazně řečeno). Mám tak příšernou alergii na děti, že pomalu odmítám mít vlastní. Upřímně nikdy jsem neměla děti nějak extra ráda, hlavně ty starší, ale teď...
Stalo se vám, holky aupairky, někdy něco podobného?
 

Me se to taky blíží ke konci... Po vánocích se vracím jen na sedm týdnu a hurá domu... Alergii nějak nemám a to tu máme teda veselo ... Strašně de těším jak odjedu a už je nikdy nebudu muset krmit, neb to je tady velký problem.... Jinak v poho, ale zopakovat bych si to nechtěla ale rozhodne me opustila myšlenka mit 3 děti leda s větším věkovým odstupem což ale nestihnú

Cituji zabvicka: Upřímně nikdy jsem neměla děti nějak extra ráda, hlavně ty starší,

Tak proč jsi šla dělat au-pair?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji True: Cituji zabvicka: Upřímně nikdy jsem neměla děti nějak extra ráda, hlavně ty starší,

Tak proč jsi šla dělat au-pair?

taky nějak nechápu. To je jako jít řídit autobus a nemít řidičák

Ale jinak k tématu... je možné, že to člověka trochu změní

Cituji True: Tak proč jsi šla dělat au-pair?

Cituji Moňas: taky nějak nechápu. To je jako jít řídit autobus a nemít řidičák

Dovedu si to představit... Hlavně pořád je příjemnější, když už třeba pracovat v zahraničí, dělat au-pair, než třeba někde uklízet, dělat nějaké pomocné práce apod.

Cituji zabvicka: jsem zralá na psychiatra (obrazně řečeno).

Ale na návštěvě psychologa, se kterým si popovídáš, nevidím nic špatného a myslím, že by se ti při nejmenším ulevilo...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Sunfish: Hlavně pořád je příjemnější, když už třeba pracovat v zahraničí, dělat au-pair, než třeba někde uklízet, dělat nějaké pomocné práce apod.

To si nemyslím. Raději bych drhla hajz.lík na nádraží, než dělat něco, co nemám ráda. Ne že bych WC zbožňovala

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já přestala mít ráda děti po 14 dnech na táboře, takže ti celkem rozumím Alergii na ně vyloženě nemám, ale jakmile někde vidím uřvaný dítě, tak bych ho zadupala hluboko pod zem.

arrow
profile_image
HankaCake
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že to je normální a nemusíš se tím nijak znepokojovat. Já chodím každý pátek dělat asistenku do MŠ, kolikrát když ječí, perou se, brečí a páté přes deváté, mám chuť je zadupat teď tam jdu na tři týdny a myslím že pak budu taky "alergická" Ale podle mě je to přechodné, jsi z těch dětí unavená, navíc jsou "cizí".

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Moňas: jít řídit autobus a nemít řidičák

dobré přirovnání ...
Já po chmelové brigádě třeba neměla alergii na pivo ani na deset minut . Člověk by měl dělat to, co jej (alespoň trochu ) baví , výdělek v zahraničí je super, ale ne za každou cenu - kor když práce nebaví, tak u ní hrozí i víc průšvihů. Au-pair je podle mne dobrá možnost pouze pro takové ty pečovací typy, co už od útlého mládí vědí, že jednou chtějí mít houf dětí.

arrow
profile_image
Wanila
od 10. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To mi něco připomíná. Já jela, po vzájemné dohodě, domů dřív. A děti jsem nemohla ani vidět! Hlídala jsem 2 slečny 4 a 8 let, v Dublinu. Se starší jsme jen bojovaly, když jsem jela na letiště, brečela a chtěla letět se mnou... Říkala jsem, že na to nemám nervy. Každý rok se do Dublinu vracím, město ksem si zamilovala. A po roce jsem opět začala přemýšlet o práci au-pair a nemůžu se dočkat i vladtních dětí.., Toť rychlý souhrn

já myslím, že to přejde taky děti moc nemusím celkově, ale synovce zbožňuju počkej na vlastní, uvidíš, že se to změní.. chce to trochu odpočinku od těch dětí

arrow
profile_image
Kláruš
od 25. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Před tím, než jsem jela na au pair, měla jsem děti moc ráda, po tom, co jsem se vrátila ( v září) už míň. Prožívala jsem něco podobného jako ty a myslím, že je to dáno postavením au pair v rodině, i když máš milou rodinu a děti tě mají rády. Musíš se podřídit představám rodiny, musíš děti vést podle jejich zásad, musíš být vždycky milá a očekává se od tebe, že děti budeš obdivovat, což vyvolává tenzi...u vlastních je to potom jinak

arrow
profile_image
zabvicka
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na True: Reaguji na Moňas: Protože to byl nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak odjet do zahraničí.

Takové ty otázky typu "proč jsi teda jela na au pair".... Mladí lidé prostě zkouší, zakladatelka tématu si to prostě vyzkoušela, zjistila, že to není pro ni a život jde dál. Na pajdáku taky kdekterá řekne, že se bojí mít dítě, když se vrátí z praxe mezi dětmi s handicapem. A pak to zase přejde.
A neboj, vlastní děti, to je úplně něco jiného

 

Váš příspěvek

Alergie na děti po au - pair pobytu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené