Dobrý den, máte některá zkušenosti s asymetrií dlouho po zákroku?(Jsem teď 9 měsíců po.) Po operaci jsem měla krásná prsa, ale nedávno mě bolela a všimla jsem si, že mám každé jiné. (Dřív jsem si toho nevšimla, nějak jsem se nepozorovala.) Byla jsem u svého doktora, nasadil antibiotika, doporučil tvarohové zábaly a poslal mě na sono. Podle doktora je vše v pořádku, jeho názor je, že jsem si prsa namohla nebo to vzniklo kvůli chřipce. Bohužel je to měsíc a stálé nevidím zlepšení. Doma už nechci chodit bez podprsenky, natož bez trika

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pet90: Je možné, že máš v jednom tekutinu nebo kapsulaci. Na sonu by to měli poznat. Pokud je prso tvrdé je to kapsula, která se musí řešit reoperací.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, pokud Ti doktor řekl, že je vše v pořádku a Tobě se to nezdá, což chápu vzhledem tomu, že je to poměrně znatelná asymetrie, a pokud to dříve nebylo, tak určitě zajdi ještě k jinému doktorovi! Řekni, že se chceš slyšet více názorů a vše kolem. Držim palce!

arrow
profile_image
Elajka
od 10. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sono vše bohužel neodhalí, například kapsulaci neodhalí. Já bych zašla na kontrolu jinam, vždyť jde o výsledek operace a o zdraví. Bude to stát zřejmě tolik, kolik stojí konzultace.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elajka: Doporučuji nezmiňovat se o tom, kdo augmentaci provedl. Většina se zná a nebudou shazovat úsudek primárního lékaře. Mohl se ti hnout i implantát, každé prso se zapouzřit jinak. Je hodně příčin. Jestli doktor doporučil tvaroh, nejspiš se tam usadil zánět, ale dle všeho to tvůj doktor nepodceňuje. Věřím a doufám, že nebudeš mít žádné zásadní problémy. Já to štěstí neměla, jsem po vyjmutí implantátů.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené