Krásný večer, chci se zeptat, zda má tady někdo zkušenost s asymetrií 200-250ml. Včera jsem byla na konzultaci, chtěla bych rovnou i zvětšit. On tedy říkal, že podle jeho pohledu by dal jen těch 200-250ml do jednoho prsu, ale já chci i zvětšit. Do druhého prsa navrhl 430-480ml, kulaté implantáty, nižší profil, ale říkal, že to už budou obrovská prsa. Má někdo zkušenost? Fotky mi nejdou vložit, najdete je v profilu

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě nepřijde,že bys měla až tak velkou asymetrii,to ti chce dát 200 ml rozdíl v impl.? Mě se tvoje líbí,nic bych nezvetšovala.

Reaguji na Tamara79: Ano. 200ml rozdíl. Taky mi to nepřišlo dost, ale když mi do toho menšího dal ten implantát - do podprsenky, tak to bylo opravdu stejné. Pokud bych nezvětšovala, tak budu mít silikonové jen jedno a to nechci. Každé by pak vypadalo jinak. Ikdyž stejně mi řekl, že stejné to nebude nikdy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mirka1986: Máš krásná prsa, maximalne bych upravila dvorce, jinak žádnou výraznou asymetrii nevidím.Kdo ti to navrhnul?Určite bych šla ještě i jinam.

arrow
profile_image
ema111
od 1. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ani mne sa nezdá, žeby si mala nejakú výraznú asymetriu, ja by som tie svoje hneď za tvoje vymenila...ja keď nemám podprdu a pozriem sa do zrkadla, tak jednu bradavku mám asi o 5 cm nižšie ako druhú.....hrozné ale 20teho idem na opku, tak snáď potom už bude dobre ....naozaj si premysli, či sa oplatí do takýchto pŕs rezať...

Byla jsem už u p. doktora Svobody a teď v týdnu u Remeše. Ještě za 14dní jdu k Fibírovi. Na prvni pohled to třeba není tak viditelné, ale při zkoušení/dorovnání to byl opravdu sakra rozdíl.

arrow
Neprodává v Bazaru

Je to těžký,někdo dá rozdíl 50 ml s víc a rozdíl je minimální.Slečna v reálu ví jakou má asymetrii.Máš jedno prso o číslo alespoň větší?

Reaguji na Tamara79: Ano. To určitě mám o jedno číslo. Přikládám fotky z profilu, tady je to vidět lépe.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tady to už jde hezky vidět,rozdíl tam je.Na to bude potřeba profík aby to pěkně dorovnal.Držím palce při výběru.

Reaguji na Tamara79: Děkuji. Uvidíme, co mi řekne ještě ten Fibír.

Reaguji na Quin: jj v tom mám jasno. Do jednoho prsa implantát nechci. Jen do obou a zvětšit o číslo. Pokud dám do většího těch 250ml, bude větší o jedno číslo?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mirka1986:
Máš krásná prsa a ne malá, já bych si nechala, to co máš.

Reaguji na nuri: kdyby byly obě stejné, asi bych to neřešila. Jen se bojím, abych nelitovala

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mirka1986: Prsa máš i tak pěkná, hlavně si z nich neudělej balóny. Určitě prso vycpané silikonem nebude držet více než nevycpané. Gravitace působí u obou stejně (to by silikon nesměl nic vážit)

Reaguji na ilka1: Chci jen zvětšit to větší o jedno číslo a to menší k tomu co nejlépe dorovnat. Nic vulgárního.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené