arrow
profile_image
Payzer
od 8. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,je mi sice teprve 15,ale už od cca 14 let si začínám všímat velké asymetrie prsou.Levé je o minimálně číslo menší,v podprsence se ztrácí a nebo pravé vytéká.Vím,že se prsa ještě změní,ale nemyslím si,že by se to zpravilo,navíc prsa mám i povyslá,to menší není tak špatné,ale to větší je opravdu ošklivé nedokážu si představit,že bych se ukázala před klukem,strašně se za ně stydím,jak jste to řešili vy?Řešil to vůbec někdo takhle mladý?Vím,že modelace je vhodná až ve vyšším věku,ale určitě by mě potěšilo,kdyby mi někdo napsal,kolik vás to stálo děkuji

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Presne toto mám aj ja , jedno je o dobré číslo väčšie a tým je aj trochu nižšie položené. Je mi už 21 takže nepredpokladám, že sa mi to zmení. Keď sa vyzlečiem strašne mi to lezie na nervy a trápi ma to. Priateľa mám a tomu to vôbec nevadí o úprave nechce ani počuť, ale v budúcnosti určite plánujem nejakú úpravu.

arrow
profile_image
valja77
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Payzer: Ahoj, myslím, že prsa se vyvíjejí až do 18ti let a až od tohoto věku se provádí augmentace a modelace. Asi bych ti doporučila, pokud tě to tak moc trápí, tak vyhledat nějakého plastického chirurga a poradit se přímo s ním. I když tě nebude hned operovat, nastíní ti možnosti, aby jsi měla představu. A před ním se určitě stydět nemusíš. Jsou to profesionálové.
Pokud sem napíšeš odkud jsi, určitě se tu najde nějaká holčina, která ti nějakého šikovného doktora z tvého okolí doporučí.
Přeju hodně štěstí.

arrow
profile_image
Payzer
od 8. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veruška123: A ty si se nikdy nestyděla před přítelem odhalit?Já si prostě nedokážu představit,že bych si sundala podprsenku a vytáhla na něj tenhle hnus...
Reaguji na valja77: Děkuji za radu,ale já to nechci nikomu říkat,nikdo to neví a chci to tak uchovat.Na operaci bych šla klidně po 18 letech,ale nejspíš bych to nikomu neřekla...

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Payzer:
Tak v tme to vidieť nebolo . A ono časom som si zvykla aj keď je mi to nepríjemné a cítim sa zle, ale to je len v mojej hlave. Priateľ do mňa stále hučí , že ma miluje a takou blbosťou sa nemám zaťažovať a umárať . Nikto nie je dokonalý a určite sa pred priateľom nehanbi. On ťa neprestane milovať pre to, že sa ti prsia pobláznili a nie je to nič čo sa nedá zmeniť .

Cituji Veruška123: Nikto nie je dokonalý a určite sa pred priateľom nehanbi. On ťa neprestane milovať pre to, že sa ti prsia pobláznili a nie je to nič čo sa nedá zmeniť .

Ahoj holky souhlasím s Veruškou, ale současně Payzer chápu v jejím studu. V tomto věku všechno okolo těla řešíme velmi emotivně. Co se týče prsou, řešíme to některé skoro neustále, protože chceme být pro sebe i okolí krásné. Často svoje nedokonalosti vidíme jen my samy a zbytečně se jimi trápíme. Jestli je to pro tebe tak strašné, zajdi na konzultaci. Se mnou v nemocnici byla 17 letá holčina, takže se souhlasem rodičů to jde i dřív. Určitě to neudělají dříve, než je dokončen vývoj prsů, ale to je fakt lepší se poradit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené