arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím,
rozhodla jsem se začít si plnit přání a jedno z nich je i úprava prsou. Ráda bych podstoupila modelaci, zmenšení dvorců. Nemám zájem o zvětšování, se současnými prsy jsem spokojená velikostně, jenže - mam mírnou asymetrii, kdy jedno prso je tak o necelé číslo větší. A ráda bych tedy to druhé nějakým nejmenším implantátem dorovnala do velikosti toho většího. Trápí mě ale cena. Po e-mailové konzultaci s jednou klinikou jsem zjistila, že i když by to byl nejmenší a pouze jeden implantát, tak zaplatím cenu plnou za modelaci, jako by oba implantáty a augmentaci - je to možné? Skutečně nechci platit 70 tisíc za dorovnání jednoho prsa. Na druhou stranu nechat si zmenšovat to větší mi přijde uhozené. Má někdo zkušenosti s dorovnáním asymetrie a cenou?

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cena se neodvíjí od velikosti implantátů, je jedno jestli dostaneš 150 ml nebo 400, to je jak s botama, malé velikosti nejsou levnější,jak větší............... ale měla by jsi zaplatit operační výkon tzn.modelaci s augmentací, anestezii + 1 implantát. Cena na různých klinikách se liší....zkus ještě někde jinde, 70 tis. je celkem dost.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji linda 4: + 1 implantát

ahoj, možná blbý dotaz, ale to jde, aby chirurg objednal jen jeden implantát a platila jsi tedy jen ten jeden? A pokud se dá jeden imploš větší a jeden menší, tak je cena jako za normální operaci, že?

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

určitě to jde objednat jen jeden implantát, když jde i objednat např. dva různé implantáty, co se týče velikosti......... a operace vyjde určitě stejně jako by se použily 2 stejné implantáty.....

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

v nemocnici jsem minuly tyden lezela s pani, co mela modelaci plus ruzne velke silikony - řez bradavkou i pod prsem, platila stejnou cenu jako ja, tj. 52.000,-, implantaty mela předpokládám stejnou značku jako já Natrelle, protože p.doktor je doporučoval.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené