arrow
profile_image
Tikalka
od 11. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Heh a nevím proč, ale připomělo mi to hlášku jednoho kamaráda. Že by bylo fajn, kdyby měly ženy prsa i vzadu Že by při obejmutí měli na co šáhnout a při koukání by tu krásu viděli ze všech stran Chlapi jsou prostě snílci

arrow
profile_image
lana334
od 4. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tikalka: Reaguji na Jay Jay: Já myslím, že většině chlapů je už dnes jasné, že ty ženy v časopisech atd. jsou retušované.

je im to jasné, ale aj tak stále slintajú a nedokážu si ich predstaviť bez retuše a make-upu a keď ju tak náhodou uvidia neveria skoro tomu..

a Jay Jay piánko! ked som si precitala tvoj prvý príspevok, presne ako keby som čítala svoje myšlienky. Počas svojho dlhoročného vzťahu som prežívala presne,čo popisuješ, zmýšlala ako Ty- ale úplne do bodky a tiež ma to ubíjalo a keď bolo zle tak som si nahovárala, že ak sú si dvaja súdení tak budem tá čo sa mu bude skutočne najviac páčiť.

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Jay Jay: není to v tom že bych nesnášela všechny ženy a byla na ně alergická, ale hlavně mám vztek na ty, kteří se točí kolem mého partnera a na které se koukne nebo s nimi mluví.

no a nejsi jediná. Právě proto mám já a dost ostatních holek docela problém, protože nemůžeme ani pozdravit, nebo pokecat se starým známým, nebo bývalým kolegou, když ho třeba potkáme v obchoďáku. Vždycky kolem něj totiž krouží jeho přítelkyně, která se ani nesnaží předstírat, že je normální a nepokrytě na mě dělá obličeje (možná, že si to ani neuvědomuje). Tak to pěkně děkuju. To se potom povídá jedna báseň, když vím, že mu bude dva dny potom vtloukat do hlavy, jaká jsem nemožná pipka a tak dále.
Tohle si děláme my, ženy.

arrow
profile_image
Bárbr
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

problém 2...souhlasím. Ne jen ze sexuálního hlediska- taky genderovy stereotypy stojí za zmínku- domácnost, "mateřská" dovolená, nerovnost při přijímacích pohovorech (otázky typu kdy plánujeme rodinu, popř. jestli už děti máme a kolik jim je), nižší platové ohodnocení za tu stejnou práci, apod....na toto téma jsem psala také seminární práci. Tímto problémeme jsem se začala zabývat poté, když jsem náhodně narazila na internetu na jedno video. Byl v něm muž (nadsamec), který odsuzoval emancipaci- doteď si vzpomínám na jeho"vysvětlení" problému, proč ženy dostávají za tu samou práci, při stejném vzdělání, méně peněz než muži- je to proto, že žena pracuje míň než muž- má totiž děti na které v práci myslí a tím pádem toho neudělá tolik

A aby toho nebylo málo, je tu ten problém o kterém mluvíš ty...taky už toho mám dost, a to nejsem žádná zakomplexovaná naninka

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak 1. Tohle asi pramení z tvého nízkého sebevědomí, uvědom si, že kdyby tvůj přítel nechtěl být s tebou, tak s tebou nebude. Vykašli se na to, jen si sama znepříjemňuješ život.

2. Tohohle jsem si teda nevšimla V klubech bývají i striptéři, ve filmech je to samý krásný chlap, v reklamách, co si vybavuju, často figurují chlapi a ženské bývají hlavně v reklamách pro ženské, takže tam žádnou nerovnoprávnost nevidím...

Cituji Bárbr: aky genderovy stereotypy stojí za zmínku- domácnost, "mateřská" dovolená

tak domácnost - to už je i o té ženské, když ji baví chlapa obskakovat...ať si skáče. Ale myslím, že tenhle "problém" bude čím dál lepší, teď už je jiná výchova. To, že chlap sedí a nic nedělá, praktikovala moje babička, protože to tak prostě podle ní má být. A taky strašně nechápala co třeba dělají ženy v politice, apod. podle ní se měla ženská starat jen o domácnost - ale to je dobou .... No a mateřská - v dnešní době je už taky celkem normální, že třeba po roce ten chlap tu ženskou vystřídá. Ale je jasné, že ne hned, těžko dítko nakojí.

Ale v ostatní ano, to máš pravdu

Cituji Jay Jay: Ty bordely mě taky štvou,

Nad tím, mě teda nikdy nenapadlo přemýšlet....šla bys tam kdyby byly? Na netu beztak nějaký eskort chlapů dá najít ...

Cituji ILChazz: V klubech bývají i striptéři, ve filmech je to samý krásný chlap

arrow
profile_image
Bárbr
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ano, sice se to pomale upravuje, ale drtivá většina lidí pořád žije ve stereotypech. Souhlasím s tím, že si ale ženy za chod domácnosti můžou samy- "jaký si to uděláš, takový to máš."

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tikalka:
Asi je to zbytečný, že stejně bych tomu nezabránila....teď ještě to nějak vtlouct do hlavy (usmívající smajlík) -- bohužel ještě nemám právo na smajlíky

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla by sis se zamyslet nad svou žárlivostí popřípadě vyhledat psychologa. Je to zřejmě tvým nízkým sebevědomím a nedůvěrou k příteli.

Říká ti, že jsi krásná? Dokazuje ti, že jsi pro něj ta jediná? Usurpovaností, nepříjemností jen se někam podívá a nepříčetnou žárlivostí ho akorát doženeš k tomu, že tě při první příležitosti podvede.

Co se týče bilbordů, reklam, časopisů a pod. , tak to mi vůbec nevadí, ať se podívá, já jsem pro něj stejně ta nejkrásnější já se taky ráda podívám na krásnou ženu. Ber to tak, že ty si taky ráda prohlídneš vypracované mužské tělo a vědu z toho neděláš, tak proč on by se nemohl podívat na krásnou ženskou.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lana334:
Tak to jsem ráda, že aspoň někdo to má/měl taky tak. Doufam, ze se toho brzy zbavím.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na RomanKaS:
Abych to upřesnila, spíš mi vadí ty se kterýma se seznámí na nějaké té akci,kde jsme spolu, které neznám ani já. Ne že by mi vadila třeba jeho kamarádka se kterou si pokecá, to vůbec.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bárbr:
no tak takovýhle chlapy "miluju" (chechtající smajlík) .

Reaguji na ILChazz:
Já vím a tohle všechno si říkám, ale pak ho uvidím jak se baví s nějakou krásnou holkou a mám po sebevědomí i po zábavě.
Striptéry jsem v životě v žádným klubu neviděla, ale to je asi tím, že nechodím do klubů do velkých měst. A na ty filmy a reklamy to nevim jak odůvodnit, já tam pořád vidím jen ženské (chechtající smajlík).

Reaguji na Consuela Banana Hammock:
K těm bordelům - já kdyby byly,tak bych tam nešla, jelikož přítele mám, tak proč chodit do bordelu, ale kdyby o mě nikdo neměl zájem nebo bych byla zvědavá, tak bych nad tím třeba i přemýšlela. Ale myslím, že dnes by se našlo hodně holek, co by tohle i uvítaly. Je to věc názoru.

Reaguji na Malajka:
o psychologovi jsem už taky přemýšlela, ale nemám s nimi zkušenosti, nevím jak to probíhá a co musím udělat, jestli a kolik se platí atd.
Nedůvěrou to spíš ne, příteli věřím a vím, že by mě nepodvedl, ale stejně mi to vadí. To, že jsem krásná a tak mi říkal spíš na začátku, teď už skoro vůbec právě, ale zas mu to nechci říkat, protože bych nechtěla,aby to bral, že mi to musí říkat z donucení(smutný smajlík) a to je taky právě ten důvod, že si nevěřím, čím dál víc to sebevědomí jde dolů a nevím jak ho nabrat zpět.

Cituji Jay Jay: Striptéry jsem v životě v žádným klubu neviděla

Nedávno byla na slevovém portálu akce na dámskou jízdu - striptéři a tak Ostrava

arrow
profile_image
Pepis
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jay Jay:
Jestli sem to správně pochopila, tak ty když někde s přítelem jste, tak když přijdeš ze záchoda, tak se tam baví s uplně cizí holkou? A jak reaguje on když přijdeš? Jako máš pravdu je to takové zvláštní, ale buď ráda, že ony chodí za ním ne on za nima.. Stejně mi to přijde do těch holek divné... Pochybuju, že takle holky chodí za klukama, se kterýma chcou být kámošky, tu se asi jedná spíš o lov a nechápu holku, která ti jde lovit chlapa, když zřejmě viděla, že je tam s tebou. Asi bych se snažila dělat jakoby nic a cítila se spíš "nad ní" protože zrovna "tento frajer je tvůj"

K Tvému druhému příspěvku: přesně chápu o čem mluvíš a co si tím chtěla říct.. Dříve jsem taky takové věci řešila celkem, ale vůbec nevím jak se to stalo, ale teď to nějak nevnímám.. Možná je to i tím, že dříve sem trochu žárlila, ale teď mi přijde, že sem se uklidnila.. Možná to bude tím, že se na konci července budu vdávat a říkám si, že kdyby mě nechtěl, tak by se to nekonalo.. Horší, co bude pak Řekla bych, že Tě to časem přejde Začneš příteli více věřit, budeš si jím více jistá... Držím pěsti

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Jay Jay: To, že jsem krásná a tak mi říkal spíš na začátku, teď už skoro vůbec právě, ale zas mu to nechci říkat, protože bych nechtěla,aby to bral, že mi to musí říkat z donucení(smutný smajlík) a to je taky právě ten důvod, že si nevěřím, čím dál víc to sebevědomí jde dolů a nevím jak ho nabrat zpět.

A přítel ví, že ti to vadí? Bavili jste se o tom? Chtěl to nějak řešit?(Tím rozhodně nemyslím, že by se přestal bavit s ostatními ženami).

Já nějak nechápu tvojí filozofii, to chceš aby se do konce života bavil jenom s tebou? Aby se na jinou ani nepodíval? Aby si o jiné ani nepomyslel, že je krásná?... Svým způsobem ho lituju

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené