arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já to mám přesně naopak, když vidím, že se přítel někomu líbí (třeba na párty), tak i poodejdu a dělám, že tam nejsem s ním, aby ho ta holka chtěla zbalit. No a potom si nakráčím jako že já jsem jeho přítelkyně, jsem v tom mrcha ale zvedá mi to sebevědomí. Jde o to, že to chce mít v příteli naprostou důvěru a být si jistá. Já si tohle dovolím, protože vím, že mě miluje, že jsem pro něj nejkrásnější a že by mě nepodvedl. Za 7 let jsem neměla důvod žárlit.

Další otázka proč ty slečny jen tak chodí za tvým přítelem, když ty jsi na záchodě. Spíš bych přemýšlela, jestli na ně nedělá oči, nemrká a nedává jim najevo, že můžou přijít. Protože mi přijde divný, že jste spolu v restauraci a jen tak nějaká holka za ním přijde.

K chlapovi to prostě patří. Chlap je jednoduchý tvor, kterému stačí vidět hambaté obrázky nebo holky v sukních, tak je to prostě nastavné. Já se nechci dívat na chlapy na billboardech. Problém není ani tolik v reklamě jako v lidech samotných. Kdyby lidé uznávali jiné priority jinak by se k sobě chovali. Reklama dokáže hodně ovlivnit styl života. nakecá ti, že budeš brána mezi rovné jen když budeš hubená, vyholená, s bílými zuby a když se namažeš krémem skáčeš do výšky a máš úspěšný den. Jde o to brát tyhle věci s nadsázkou. Člověk, který je starší a má v hlavě srovnané co v životě chce a nechce si tyhle věci tolik nebere.

Chlap se rád podívá na jinou ženskou stejně tak jako se ženská ráda podívá na jiného chlapa, ale chlap potřebuje zkontrolovat všechno. To že nějaká holka vypadá dobře a podívá se na ní nic zlého neznamená. Kdyby ho ty jiné zajímali není s tebou takže se mu asi líbíš ty a má tě rád. Na světě budou vždycky hezčí ženské než jsi ty samotná, ale krása není všechno. A krása z časopisů už tuplem ne. Je to práce grafiků a chlap je blbej, když mu to nedojde. Horší je, když se podle časopisů ovlivní ženské. Upřímně nečtu časopisy jako je cosmopolitan apod. kde mi radí jak mám být krásná a jak se chovat k příteli a jakou vymýšlet romantiku apod. Ženská, která si přečte tenhle časopis začne blbnout. Z obrázků začne hubnout a chce vypadat jako modelka. Jenže ta modelka je buď ve skutečnosti nezajímavá myška nebo nemá tak dokonalé proporce jako na obrázku. A muži si těchto komplexů žen všímají a dělají takové naschvály. Ty se musíš naučit v tomhle chodit a nenechat se vyprovokovat..Že chlapi myslí, že je dobré někoho ošoustat. Oni jsou tak nastavení myslí na to pořád. V tom je ta výhoda, kdy si pak ženská s chlapem může mávat, když se to naučí.

Upřímně chlapi by se takhle najisto nechovali, kdyby holky nebyly tak rozdavačné. Pardon slyšim kolem jak támhleta ojela skupinku kamarádů, vidim opilou holku na baru s chlapem jak pak jdou na záchod nebo k němu...dokud ženské nezačnou mít hrdost nic se nezmění.

Reklamy atd jsou zaměřeny na se.x a to právě proto, že ty lidi to chtěj. Kolikrát je to i v hudebních klipech. Zpěvačka skoro nahá předvádí se.x i když ne úplně a všichni žerou a kupodivu hlavně ženy někde hraje písnička sex sex rozjeď to bejby holko holko natřásej se...a holky na to paří a je to jejich nejoblíbenější písnička...možná jsem na tohle zaujatá, ale dokud lidi nepřestanou poslouchat takové ptákoviny bez textu, tak se to bude produkovat dál...všechno je to jen o davech..

A hezké ženské to taky nemají jednoduché. Kolikrát modelky dřou, nejí rvou se davem aby dostaly zakázku a osobní život téměř vůbec nemají. ( Teď se nebavím o českých modelkách se silikony), ale o modelkách, které pracují pro velké kampaně. Kolikrát jsou tak krásné, že je ani chlap nechce a když už tak jen do postele. Není to žádná výhra. Hodně lidí si myslí, že hezká holka to má automaticky lehčí a všichni po ní šílí. Jenže jsou i takové hezké ženy, které vztah najdou a po čase toho dotyčného stejně přestane bavit a podvádí i jí i když může být nádherná a kdo ví jaká. Všechno je to o chování, chemii a hlavě. Takže přestaň kňourat, ber to jako fakt, nebuď na svém příteli závislá, protože z toho co píšeš očividně jsi a hlavu vzhůru

Mě samotné se líbí ženské tělo ráda se na ženy dívám víc jak na muže. Upozorňuji, že jsem heterosexuál. Ale pánské tělo mi nepříjde tak sexy abych u jeho koukání zůstala víc jak 5 minut. JInak doporučuji podívat se na tento odkaz: http://video.google.com/videoplay?docid=-913671757 0350831427

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Consuela Banana Hammock:
To jsou ty větší města no My z těch menších nemáme šanci

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pepis:
Když zůstane sedět u stolu, tak za ním spíš přijdou nějací známí, to mi nevadí. Ale když jde třeba na bar mezitím něco objednat, tak skoro vždy se tam baví s nějakou neznámou. On je totiž trochu výřečnější, takže dokáže rychle navázat kontakty vtipným komentářem, tak se ani nedivím, ale prostě mě to mrzí, pak se tam třeba zakecá a já už jsem dávno u stolu....a už jen vidím jak druhý den si ho určitě ta holka přidá a žárlím zase nanovo a takhle je to pořád. Ale zas to není tak, že bych jak chudinka čekala u stolu, jdu třeba na parket když je tam někdo známý nebo s někým pokecat, ale ne vždy se někdo najde.
A JAK REAGUJE ON KDYŽ PŘIJDEŠ?--->(pardon, ještě neumím citaci ) , on právě reaguje úplně v pohodě, když za ním příjdu, když se s ní baví, tak mě normálně představí a už je to dobrý, protože už vím, že ta holka ví, že je můj, takže se s ní i dokážu normálně bavit, když z ní necítím nějakou obavu nebo když mi je nesympatická.
K tomu druhému --> Myslím, že to je asi taky tím věkem, že to teď moc řeším (18let) Jéje tak to gratuluju k nalezení toho pravého, ať vám to dlouho vydrží A děkuji

Reaguji na Malajka:
Přítel ví, že žárlím. Jestli ví to, že mi vadí, že se baví s nějakou holkou, to nevím, ale myslím si, že asi jo...občas na něj udělám obličej nebo dám oči vsloup (ale to jen, když vím, že on se jí chce co nejrychleji zbavit ) Víc jsme se o tom asi nijak nebavili, protože tím bych ho ještě víc ujistila v tom, jak moc na něj žárlím a to zas nechci... on myslím ani neví, že je to až tak extrémní, ale fakt jsi mi teď nasadila brouka do hlavy, že ani já nevím, jak to vidí on To by chtělo jít na něj nějak oklikou, abych se to dozvěděla a přitom se nepráskla

Mojí filozofii taky nechápu, abych pravdu řekla....já například se taky bavím s klukama, ají si občas zaflirtuju, což on tohle nedělá. Já v podstatě dělám horší věci jak on a to ho nechává v klidu, nechápu to. Když si představím, že by dělal to, co dělám já ( i když se dá říct, že občas to dělám i naschvál, aby si taky trochu zažárlil), tak to už bych se asi odpráskla Já bych tak chtěla, abych tolik nežárlila, ale nevím jak na to Přitom bavení se s holkama to jsou úplně běžný věci, ale já nevím co v tom vidím tak hroznýho Jenže já jsem taková normální holka, ani tlustá, ani hubená, malá postava, kulatý obličej a pak když se kouknu na něj, tak on krásnej, černovlasej, svalnatej kluk s očima, kde jen jiskří ohníčky....a pak se nemám bát, že mi ho nějaká lepší odloudí . Takže asi takhle.

No a potom si nakráčím jako že já jsem jeho přítelkyně, jsem v tom mrcha --> Taky jsem to myslím jednou zkusila, ale už vůbec nevím reakci....myslím, že bych to měla vyzkoušet znovu Já jako v příteli mám taky naprostou důvěru, vím, že by mě nepodvedl, že mě miluje, ale už mi to prostě nedává tak najevo, takže v tomhle trochu ztrácím to, být nad věcí jestli chápeš A u toho dalšího: já jsem to špatně napsala --> kdyžtak mrkni na začátek tohohle příspěvku u Pepis, tam jsem psala, jak to je s těma holkama

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jay Jay:
Já taky flirtuju s chlapa a nesnesla bych, aby můj přítel dělal to co já, ale jsem klidná, protože vím, že on takový není. On je ve vztahu ten klidnější, málomluvný. Možná se podvědomě bojíš, aby nedělal to co ty.

Cituji Jay Jay: malá postava, kulatý obličej a pak když se kouknu na něj, tak on krásnej, černovlasej, svalnatej kluk s očima, kde jen jiskří ohníčky....a pak se nemám bát, že mi ho nějaká lepší odloudí

Ale on není zamilovaný do malé postavy a kulatého obličeje, to si musíš uvědomit. On miluje TEBE, to jaká jsi, jak se chováš, jak se směješ, jak ho dokážeš rozesmát, jak si rozumíte, jak si povídáte........................ musíš si uvědomit, že na tu "dlouhonohou nádhernou barmanku" se velmi rád podívá, ale doma by ji mít nechtěl, protože má TEBE.

Chlapi jsou sice v tomhle jednodušší, ale ty vyspělý už nezajímá jenom krásná prdelka, velká prsa a dlouhé nohy. Kdyby si pro něj nebyla dostatečně dokonalá, tak s tebou není.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods:
Ano máš pravdu, hezky napsáno Mimochodem na svém příteli závislá nejsem...to je spíš on na mně Zrovna dneska jsem chtěla mít den pro sebe a kámošku, tak jsem mu psala, ať nejezdí, že se dnes neuvidíme, že jdu ven s kamarádkou. A jasně, že přijel, takže jsem ho zase poslala domů, protože to takhle udělal už několikrát a já jsem ho teda vždycky vzala k nám, když už tu byl, ale já nechci, aby mě nerespektoval, tak jsem si řekla dost a prostě jsem mu řekla, aby jel domů, že jsem mu jasně napsala, že dneska chci mít den pro sebe, tak se zas sbalil a šel...pak mi psal, že chtěl být se mnou, protože mu chybím (jsme spolu každý den) a že se na mě těšil. Tak doufám, že jsem to aspoň udělala správně.
Na odkaz jsem se dívala, na začátku to bylo přesně ono, prostě ženy jsou všude, pak už se to začalo spíše ubírat k váze a dokonalosti a nakonec k násilí. Ale líbilo se mi to, díky

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Malajka:
No asi máš pravdu Pokusím se s tím něco dělat a až zase se budu pokoušet žárlit, tak si vzpomenu co jste mi tu psali a hned bude určitě líp Díky

Cituji Consuela Banana Hammock: Nedávno byla na slevovém portálu akce na dámskou jízdu - striptéři a tak Ostrava

Jo jo - přítel přišel domů s očima na vrch hlavy s tím, že jeho spolupracovník vezl svou přítelkyni do klubu kousek od nás, že tam budou mít chlapi stritpýz .. prý se ho ptal, jestli mu to nevadí, že jeho ženská se bude dívat na jiné a on, že ne.. ten můj na mě samozřejmě, že bych to mohla zkusit jednou a letěla bych!

Jinak krásní chlapi jsou na nic, pořád samé stresy, ať ti ho nějaká neukrade - to mi mamka vtloukala do hlavy od dětství a zjistila jsem, že má pravdu.. proto se mi ani krásní chlapi nelíbí (myslím tím na vztah), mozek a smysl pro humor, to je moje ..

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Všimla jsem si, že píšete většinou něco v tom smyslu : Strašně žárlím, přitom vím, že ten můj by mě NIKDY nepodvedl..
Já jsem dřív taky měla pocity méněcennosti z toho, že se kolem mého muže motají slečny. Trápila jsem se a moje sebevědomí bylo na nule, přitom mi většina z nich nesahala zjevem ani osobností ani po kotníky. A taky jsem se utěšovala tím, že by mne určitě nikdy nepodvedl. Omyl ! Zahýbal mi kde mohl Tak jsem ho opustila. Teď mám skvělého chlapa, ale už vím, že se TO může stát komukoliv a to mi paradoxně pomohlo k tomu, že jsem přestala žárlit a představovat si bůhvíco. Hledím si sama sebe, abych dobře vypadala, vím, co na manžela funguje a v tom se zdokonaluju a protože náš vztah funguje skvěle, nic neřeším. Ať si povídá s kámoškama nebo si s nimi píše na FB, a´t jde občas na flám, to je jeho svobodné právo. Nevěru budu řešit, až přijde, ale proč si kazit život malováním čerta na zeď?

arrow
Neprodává v Bazaru

Nemám s tím problém,když si chce pokecat,tak proč né..To že ta druhá žena v mých očích vypadá líp,neznamená,že se víc líbí mému manželovi...Přeci se ostatní ženy nepřestanou bavit s muži,jenom proto že jejich partnerka žárlí..a nebo se nebudou upravovat?Máš nejspíš nízké sebevědomí,jinak moc nerozumím tomu,proč bys měla žárlit,když si povídá s jinou ženou.
Co se týče reklam,tak to je jenom photoshop!Na ten se snad žárlit ani nedá!Ve photoshopu se upravují jak ženy tak muži a na reklamách jsou oboje pohlaví!Jestli je žen o trošku víc,tak je to nejspíš proto,že je víc reklam na šampony,sprcháče (prostě drogerii a kosmetiku),dietní jídla atd. pro ženy...Jestli ten tvůj je takové tele, že věří,že tak vypadají skutečné ženy,tak mu na youtube ukaž pár uprav modelek na photoshopu ,pak ti bude věřit...

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marki86:
Jojo s hezkýma chlapama to je boj. Horší je to, že on má i mozek a smysl pro humor Prostě takovej chlap do nepohody, kterej tě vždycky dokáže rozesmát a kterýmu můžeš věřit a o to mi jde

Reaguji na amelie1111:
já ani neříkám, že mu to zakazuji, taky si píše s kámoškama na FB, kecá s nimi, občas jde někam sám. To mi nevadí, když jsou to kámošky, mě spíš ty cizí holky, ale s tím nic nenadělám, to je prostě žárlivost a sama si musím říkat, ať sem v klidu Jinak tím, že by mě nepodvedl se neutěšuju, dá se říct, že to vím, jelikož jsme každý den spolu, takže on by ani neměl kdy podvést A máme spolu takový zvláštní vztah, že kdyby to přece jen někdy někdo z nás udělal, tak toho druhého úplně zavrhneme a příjdeme o něj a to by ani jeden z nás nechtěl
Ono se to lehce řekne, proč malovat čerta na zeď, jenže jak už to máš v hlavě a v sobě, tak si nejde říct, nebudu malovat čerta na zeď a ono to přejde, snad víš, jak to myslím

Reaguji na siminči:
Nízké sebevědomí mám, proto žárlím No myslím, že ten můj ví, že jsou upravovány, ale to máš i na cokoliv jiného, třeba reklama na koupelnu, alkohol a je tam ženská, stejně jako by tam i mohl být chlap (alkohol je přeci jen spíš pro muže ne? ) Žen je mnohem víc. Přesně jak jsem četla v jedné diskuzi, kdyby se to otočilo a byli všude jen chlapy jako jsou teď ženské, tak by to chlapy nerozdejchali a furt by jen nadávali....ale, že ženský teď furt koukají na prsa, zadky atd... to už jim je jedno.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jay Jay: Jinak tím, že by mě nepodvedl se neutěšuju, dá se říct, že to vím, jelikož jsme každý den spolu, takže on by ani neměl kdy podvést A máme spolu takový zvláštní vztah, že kdyby to přece jen někdy někdo z nás udělal, tak toho druhého úplně zavrhneme a příjdeme o něj a to by ani jeden z nás nechtěl

Pak je opravdu asi zbytečné žárlit, když si uvědomuješ, že nevěra je ve vašem vztahu nepravděpodobná. Chce to jenom zapracovat na vlastním sebevědomí. Jestli Ty spíš nežárlíš na ty holky, že jsou , jak píšeš, krásné vysoké a štíhlé, a Ty ,zase tvá slova, malá kulatá.. Máš na ně vztek a cítíš, že jim nemůžeš konkurovat. Ale to je přece všechno tak individuální ! Znám několik ženských, které májí do ideálu tedy hooodně daleko, ale doma jim od malička vtloukali do hlavy, jak jsou nádherné a vyjímečné a ony o tom vůbec nepochybují. Podle toho se taky sebevědomě chovají a ty chlapi to vycítí a přitahuje je to.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené