Smazat

Bydlím sama, cítím se osamělá a jsem přílíš přecitlivělá

Ahoj, píšu abych se trochu vyzpovídala. Odstěhovala jsem se od rodičů a a bydlím sama. Přítel je z jiného města, v prosinci by se měl ke mně stěhovat, ale zatím kvůli práci nemáme moc možnost se vídat. Já se kvuli tomu docela trápím, stýská se mi, chci ho u sebe a občas se mi z toho chce až brečet. Jako třeba teď. Cejtím se vyloženě mizerně, nemam na nic náladu. Chodím z práce kolem 6 večer, lehnu si k televizi a nemam na nic sílu, většinou jím jenom ovoce nebo tousty, vyperu, vyžehlím uklidím a pak jdu spát. A někdy mě prostě přepadne tahle šílená nálada kdy fakt zadržuju pláč a přeju si aby tu byl přítel se mnou. Rozhodla sem se taky změnit antikoncepci, protože si myslim že takový změny nálad a deprese budou i z toho, trpím tim dýl. Žijete některá sama nebo žily ste? Bylo vám taky smutno?
 

No vidíš za měsíc se k tobě stěhuje, tak pokud umíš vařit jen tousty tak trénuj vaření) at je pak spokojenej, já teda žiju sama 3 a půl roku první rok jsem byla bez přítele a nevadilo mi se sem vracet a nikde nikdo pak jsem si pořídila hafana a za dva týdny i přítel, ale s tím se vídáme spíš o víkendu, teď je u mě už měsíc, protože má něco s rukou tak musí být doma, a za 14 dní zase klasika, tak si odpočinu od neustálého vaření obědů a večeří.

Nebo se zkus nějak zabavit, kamarádky, hy na pc, nebo do nějakých kroužků chodit, nějaké zájmy určitě máš) zapni si hudbu zatancuj si, uvidíš že depky hned přejdou.

arrow
profile_image
Martinice
od 24. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Někdo je sám dlouhodobě a navíc třeba přítele nemá, tak se uklidňuj myšlenkou že už za měsíc budete spolu

Cituji karkulkaR: pokud umíš vařit jen tousty tak trénuj vaření

zatim můžeš vařit, třeba i občas chodit cvičit, na únavu pomáhá sport ... o víkendu se věnuj kamarádům

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nicadezuria:
Musíš vidět to pozitivní....přítel se k tobě nastěhuje za měsíc...tak máš ještě jeden jen pro sebe kdy nemusíš honit nákup nebo uklízet ponožky (ber s nadsázkou) Jen počje jak se budeš těšit na chvilku pro sebe a zatím....kamarádky, možnost někam zajít, pejsek, cvičení? nabízí se ti tolik možností. Vymalovat třeba nějak barevně nebo prostě něco změnit doma....přesadit kytky, prostě cokoli..tobě prostě chybí nadšení...tak se zkus nadchnout pro to,že už za měsíc tam budete dva Holka já ti docela závidím...přála bych si byt pro sebe, mít už po škole a práci....

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na karkulkaR:
Jo, tancuju doma a zpívam, ale musim na to mít prostě náladu, kromě toho sem začla i kouřit abych se občas zklidnila a štve mě to. A to vaření to je problém, od jistý doby k tomu mam prostě odpor, ani nevim proč..
Dokonce sem si udělala kalendář, vypsala sem si všechny dny který zbývaj do toho dne kdy mu skončí smlouva v práci a bude se ke mně moc nastěhovat, každej den odškrtávám jak malý dítě když se těší na ježíška ale přijde mi to ještě jako celá věčnost.. Modlim se aby se něco změilo novou antikoncepcí protože tohle je pro mě psycho..

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na tarabell:
Jé já tak miluju skládání ponožek a vůbec jeho věcí, přijde mi to takový hezky domácí. Ale to mě přejde.
Jinak já teď dodělala střední a byl to boj přesvědčit se abych bydlela sama. Měla sem z toho strach, nechtělo se mi od rodičů, ale nakonec sem se tomu postavila a teď mam klid. Jen je to občas takový smutný no...

Cituji karkulkaR: No vidíš za měsíc se k tobě stěhuje, tak pokud umíš vařit jen tousty tak trénuj vaření

Proč? Ta doba, kdy ženská skáče kolem plotny už je snad pryč.

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nicadezuria:
Jo takhle Ono chce se neužírat tou samotou a nelitovat se i když věřím,že na každého by ten msutekl občas padl. Musíš to ale brát tak,že přítele máš a za měsíc už budete spolu....a hlavně se nějak zabavit, najít se nějaké zájmy...případně samotu nebrat jako trápení ale jako výhodu a relax...prostě si na tom najít jen to pozitivní a hezké

Reaguji na Nicadezuria:
Odpor? no to ho moc nepotěšíš, aby ti pak neutekl, tak hod na procházky ven, nebo do kina, bud sama nebo s kamarádkou, člověk přece nemusí mít pořád někoho za zadkem) počkej až se nastěhuje, bude ti chybět soukromí a klid a budeš si říkat, proč sis to období " samoty" neužila)

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Adka: Proč? Ta doba, kdy ženská skáče kolem plotny už je snad pryč.

Souhlasím....vaření by mě tedy z depky smutku nevytáhlo...může přeci vařit přítel ale tak záleží na zakladatelce...pokud by ji to bavilo proč ne

arrow
profile_image
Martinice
od 24. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nicadezuria: myslím, že by ti vážně mohl pomoct nějaký koníček prostě na něco se pravidelně těšit, co třeba joga, aerobik, zumba, nebo nějakej jakozykovej kurz apod.? S tím bys mohla pokračovat i až se s přítelem sestěhujete, je důležité mít vlatsní koníčky Nebo začni sledovat nějakej seriál, prostě něco na co by ses mohla trochu těšit

Reaguji na Adka:
tak rohlíky se salámem nebo studený párky není řešení na každý den, já znám holky co mají kluky, neumí uvařit ani čaj, proto jsou furt jen u rodičů a nechají si vyvařovat ve 23 letech, docela ostuda, já teda taky nějak nevyvařuju ale základy umím a jak mě potěší když přítel mně jídlo pochválí a je spokojenej, než kdybych mu dala párky a on jezdil dom k rodičum aby se pořádně najedl.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na karkulkaR:
On to ví a vaří rád, takže já jen peru, žehlím, uklízím a pak hlavně uklízím ten hroznej nepořádek kterej při vaření udělá, ale jinak je to prostě na něm a jemu to nevadí.
Jinak já jsem právě ráda v jeho společnosti

Cituji karkulkaR: docela ostuda

Nevím proč, každý má talent na něco jiného.
Já sice vařit umím, ale kdybych neuměla, tak by mi to žíly netrhalo.

Cituji tarabell: .může přeci vařit přítel

Přesně tak.

Reaguji na Nicadezuria:
Aha tak to máš dobrýho přítele, já svýho nechala jednou udělat tousty a pak jsem musela ten smrad a kouř 3 hodiny větrat.. ty pereš? to by mě mohlo já to radši naházím do pračky a pak jen vytáhnu na sušák a konec, ani nežehlím přítel košile naštěstí nenosí, a ten úklid je maličkost v malém bytě. To jo ale až spolu budete 24 hodin denně tak ti bude třeba občas lézt na nervy, on je rozdíl vidět ho pár hodin denně těšit se a pak ho mít za zadkem vkuse))

 

Váš příspěvek

Bydlím sama, cítím se osamělá a jsem přílíš přecitlivělá

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené