Smazat

Bydlím sama, cítím se osamělá a jsem přílíš přecitlivělá

Ahoj, píšu abych se trochu vyzpovídala. Odstěhovala jsem se od rodičů a a bydlím sama. Přítel je z jiného města, v prosinci by se měl ke mně stěhovat, ale zatím kvůli práci nemáme moc možnost se vídat. Já se kvuli tomu docela trápím, stýská se mi, chci ho u sebe a občas se mi z toho chce až brečet. Jako třeba teď. Cejtím se vyloženě mizerně, nemam na nic náladu. Chodím z práce kolem 6 večer, lehnu si k televizi a nemam na nic sílu, většinou jím jenom ovoce nebo tousty, vyperu, vyžehlím uklidím a pak jdu spát. A někdy mě prostě přepadne tahle šílená nálada kdy fakt zadržuju pláč a přeju si aby tu byl přítel se mnou. Rozhodla sem se taky změnit antikoncepci, protože si myslim že takový změny nálad a deprese budou i z toho, trpím tim dýl. Žijete některá sama nebo žily ste? Bylo vám taky smutno?
 

Reaguji na Adka:
tak já jelikož jsem doma, tak vařím pochybuju že by přítel po 10-12 hodinách došel z práce a chtělo se mu ještě vařit, ale ikdyž je ted doma tak radši nechci aby vařil, když vím, že spálí i vajíčka, a mně nedělá problém něco naplácat do hrnce a nechat to hodku na plotně)

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nesmutni, za měsíc ho máš u sebe Mě samostatné bydlení teprve čeká, během měsíce bych se měla odstěhovat do svého malého bytečku. A budu tam sama napořád, protože přítele nemám! A docela se na to těším...doteď jsem bydlela s našima a třema sourozencema, tak budu mít konečně klídek...

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji karkulkaR: proto jsou furt jen u rodičů a nechají si vyvařovat ve 23 letech,

Tak tohle je opravdu trapné....znám i starší co si nechaj navařit a zabalit jídlo sebou ale každého věc....
Já sama umím zaklady..hlady bych neumřela co neumím třeba někdy vyzkouším ale nebaví mě to raději budu uklízet. Občas ten párek a nebo salám s rohlíkem neuškodí a pokud by se to příteli nelíbilo může sám předvést co umí....nemůže odemě čekat co sám neumí jen protom,že jsem holka
Hlavně, že to má zakladatelka vyřešené s přítelem a že se shodnou

arrow
profile_image
Anette001
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jeeeeeeeeee měsíc uteče jako voda . Můžeš s eted upnoutna vánoční dárky atd, než ten den D přijde .

Jinak my se s přítelem ve vaření střídáme .

A když je přítel služebně mimo ČR, tak jsem taky na ovoci atd, nechce se mi vařit.

Reaguji na tarabell:
je to o výchově osoba, která mě porodila to měla taky tak, žádný vaření,ať si chlap uvaří sám, úklid, na jídlo jen max. kuře, nepamatuju že bych někdy měla něco teplýho jinýho po svůj život než toto, nebýt babiček, tak rohlíky a chleby s máslem mi lezly ušima, takže už jen proto ho moc ráda obskakuju, protože nechci být taková ... , pokud by uměl vařit tak budu ráda když občas uvaří on, ale když ten můj umění nemá a vyhořet nechci.

To je fakt když jim to tak bude vyhovovat, ne ženská je vždy doma a stará se o domácnost, někdy je to chlap a žena ta co nosí peníze dom)

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na karkulkaR:
U nás se vaří o víkendu a nejíme jen kuřata v týdnu se nevaří....jen vyjímečně..i mamka chodí do práce , vstává ve 4...pokud někdo chce něco teplého má vlastní ruce.......
Spíš je to o mé osobě já prostě nehodlám obskakovat někoho kdo pro mě nedokáže udělat stejně a to co dělám by bral jako samozřejmost...prostě se mi toto příčí...tak to mám nastavené ani nevím proč.

Uvařím když přítel udělá něco jiného nebo když mi pomůže nebo umyje nádobí...prostě dělba práce...
Tak hlavně aby tě to bavilo i za 10, 20 let nebo při dětěch...

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mroskvicka:
Ty jsi můj člověk....myslím, že jednou to budu mít podobněTaky neustále a ráda uklízím ale vaření prostě ne...k tomu nemám vztah..

Reaguji na tarabell:
je to o způsobu života no já jsem ponaučená z rodiny z dětství a nechci takhle dopadnout a pokud máš chlapa kterýmu vyhovuje něco za něco, tak je to fajn, toho se drž) Já to jak ho obskakuju dostávám oplaceno jeho láskou, mít člověka jako jsem já rád, to dokáže opravdu jen on, tak mu za to tímto děkuju a naznačuju mu, že si ho vážím.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měsíc uteče jako voda To bych si ba právě naopak užívala toho, že mám byt na měsíc jenom sama pro sebe. Já přítele ani nemám a taky v podstatě bydlím sama a ještě k tomu v zahraničí. Na smutnění nemám čas, pořád něco dělám - chodím do školy, plavat, do knihovny, učím se, plavu, podnikám výlety, trajdám po městě... Je toho hrozně moc.

Cituji tarabell: Cituji karkulkaR: proto jsou furt jen u rodičů a nechají si vyvařovat ve 23 letech,

Tak tohle je opravdu trapné....znám i starší co si nechaj navařit a zabalit jídlo sebou ale každého věc....

A co je na tom trapného? Když mám možnost vzít si uvařené jídlo od mamky, tak je mi to příjemné a rozhodně si trapně nepřipadám, a to ani když si jídlo nechám zabalit, abych si ho mohla vzít s sebou. Proč bych si měla vařit sama, když se doma vaří pro všechny...?Nepotřebuju si dokázat, že to zvládnu, když vím, že bych to zvládla.

Reaguji na DanielaM: však neříkám, taky jdu jednou za měsíc k babičce na oběd, ale spíš pokecat a ne se najíst, jídlo je jen doplněk, nebo když jsem bydlela s tátou, taky jsem si občas dala polívku když uvařil, ale radši jsem se starala sama.( komu by chutnala jídla s 0% tuku)

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na karkulkaR:
Jinak já to nemám rozdělené tak,že když chlap vydělá tak žena se musí starat o domácnost..Jednou spolu žijí dva lidé ve společné domácnosti a tak by se o ni měli společně starat...samozřejmě záleží kdo co dělá a v kolik chodí domů ale rozhodně by to mělo být nějak rozděleno. Systém já (chlap) vydělávám víc tak ty uklízej, vař, atd....to fakt ne. Na to jsem alergická. Ale záleží na každém...jak si to kdo zařídí takové to bude mít...tohle je jen můj názor a nemám v úmyslu to někomu podsouvat

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na karkulkaR:
Aha, tak to jsem asi špatně pochopila. Ale i tak když jednou za čas přijdu k mamce, tak se u ní najím ráda Mně to jídlo od jiných (a hlavně od mamči) chutná víc než když si vařím sama

Reaguji na tarabell:
já pracuju doma zabere mi to 4 hodky denně, nenadřu se narozdíl od přítele, který dojde dom a padne do postele únavou, bylo by hnusný si válet šunky doma nic nedělat a říct si, však at se pak obslouží.

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji DanielaM: A co je na tom trapného?

Mě osobně to přijde trapné...pokud žiji nebo chci žít sama tak se vším všudy....Dám si třeba jídlo u rodičů pokud mě pozvou ale domů bych si ho zabalit nenechala. Je to jen můj názor tak to vidím...snad na to mám právo...

Mě opravdu fascinuje jak se někteří div nezblázní jen proto,že někdo má jiný názor.

Reaguji na DanielaM:
to tak mám s babičkou u ní chci vždycky omáčky ty já neumím tak si je ráda dopřeju, a když mi jednou udělala svíčkovou luxus, tu jsem měla domácí jen 3x v životě jinak na ni chodím do závodky a tam je taky fajn)... od babičky se za pár let chci vše naučit, přece si ty skvělé recepty nevezme do hrobu.

 

Váš příspěvek

Bydlím sama, cítím se osamělá a jsem přílíš přecitlivělá

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené