Smazat

Chceme se...a nemůžeme: - (

Já chci jeho, on mě...a nejde to :-( Dlouhou dobu jsme spolu pracovali, ze začátku jsme byli pouze přátelé, ale časem jsme si začínali víc a víc rozumět.

Až mezi náma jednoho dne přeskočila "jiskra". Znáte to... Vypadá to jakoby "nic" a najednou se vám zamotá hlava Krásný pocit! Po prvním nesmělém polibku nastaly trochu rozpaky. Oba jsme věděli, že to nemůže být dobré. Já, rozvedená, on ženatý, mně je 37, jemu 47. Vím, vypadá to jako klišé, ale je to přesně typ chlapa, kterého MUSÍ chtít každá normální ženská. Starostlivý, trpělivý, vždy ochoten naslouchat a navíc čestný.

Přejdu k věci... Chodíme spolu už asi tři roky. Jeho manželka o našem vztahu ví a nijak mu nebrání. Podle slov mého přítele je smířená s tím, že vychovali dvě děti a spolu už pouze žijí v jedné domácnosti. Napadlo mě: idylka!. Jenže přítel z ničeho nic začal "couvat". Nechápu to. Miluji ho, on miluje mě, byli jsme téměř dohodnuti na společném životě. Pak se z ničeho nic změnil. Byl stále milý, stále pozorný, v posteli vše klapalo. Ale čím dál častěji se vyjadřoval v tom smyslu, že takhle už dál nemůže. Zdůvodňuje to tím, že má obavy ze společného soužití (společná finanční situace, věkový rozdíl, různé zájmy). Dal dokonce výpověď v práci, jen aby se se mnou nemusel stýkat. Přesto si stále píšeme SMSky...a opět čím dál víc zamilovanější.

Problém? Mám strach, že jej svým chováním nutím k něčemu, co by jej udělalo nešťastným. Podobný strach má asi i on. Pomalu se oba stáváme schizofrenními. Oba se navzájem chceme a oba z toho máme děsný strach. Vím (jsem dost zkušená, abych to věděla ), tomuhle by se asi dalo říkat láska, ale jak mám přesvědčit přítele, že jsem ochotna "riskovat" život s ním? A mám to vůbec udělat?
Možná je to otázka spíš pro psychologa, ale budu vděčná za jakoukoli rozumnou radu.
 
arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mně to hlava nebere..

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, vím, že tohle nechceš slyšet, ale podle mě je na tohle rada jediná - rozchod. Láska - neláska. On to s Tebou táhne 3 roky a s manželkou "pouze" žije v jedné domácnosti (tvrdí on)? Čestný muž?. Čestný muž by to už dávno rozsekl, byl by budˇs manželkou, nebo s Tebou, tím spíš, že děti jsou velké
Mrzí mě, jestli to zní celé nepříjemně (asi jo), ale mě prostě tyhle paralelní vztahy hlava nebere, já bych takového chlapa už dávno poslala k šípku

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kozenka88: mně to hlava nebere..

právě, mě taky ne

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rexana:
Možná by pomohlo promluvit si s tou jeho manželkou - když o tom ví a je s tím smířená, tak by to neměl být problém - třeba bys získala odlišný pohled na věc - z druhé strany

arrow
profile_image
rexana
od 3. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na eileen11: Ahoj, díky za reakci... Něco podobného jsem čekala. Problém je v tom, že rozhovor s manželkou proběhl už dávno (a potvrdila i to, co říkal přítel-žijí spolu "ze setrvačnosti"), dokonce jsme spolu byli domluveni i na společném životě (se souhlasem všech zúčastněných). Ale pak jakoby se v něm něco zlomilo Přestal si věřit, má strach, že se kvůli němu dostanu do finančních problémů (nevydělává majlant) a taky jej "děsí" věkový rozdíl. Prostě se bojí, že to nezvládne a chce to řešit rozchodem. Takže problém není v jeho manželce, ale v něm-nevěří si.

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě vždycky baví, jak milenky ženatých chlapů nazývají ty chlapy čestnými. Fakt k smíchu.
Kdyby tě miloval a tak strašně chtěl, už je dávno s tebou. Teda na to, kolik je ti let, jsi dost naivní.

" Vím, vypadá to jako klišé, ale je to přesně typ chlapa, kterého MUSÍ chtít každá normální ženská. Starostlivý, trpělivý, vždy ochoten naslouchat a navíc čestný."
Děláš si srandu? Každá normální ženská chce chlapa především svobodného!

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji rexana: -nevěří si

aha, no a když mu řekneš, že se třeba s fin. problémy poperete spolu, nevěřil by Tobě třeba?
Takhle jsem to měla totiž já - pocházím z dobře situované rodiny, od mala jsem měla všeho dost, naopak můj manžel neměl nic (tedy vlastně ano - měl syna ve vlastní péči) a taky s tím měl trochu problém, já mu řekla, že mi to nevadí a že to spolu nějak zvládneme, vzali jsme se a zvládáme už 23.rokem. Jenže to je právě asi ono, ten můj věřil mně,no. A věkový rozdíl bych vůbec neřešila, věkem se stírá a ve vašem věku 10 let není nic přece.
Je to těžké, asi je to i tou dnešní dobou, kde hrají peníze a majetek velkou roli - ale opravdu to není to nejdůležitější v životě, ale to ty asi víš, tedˇještě, aby to věděl on

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Cherish: Fakt k smíchu.Kdyby tě miloval a tak strašně chtěl, už je dávno s tebou.

no, tohle mě tam taky trochu straší, myslím, že když spolu dva lidi chtějí být, tak spolu jsou a nekoukají napravo ani nalevo, ono to vždycky nějak jde

Reaguji na rexana:
Jen malý dotaz.
Jak můžeš nazvat toho svého idola čestným, když zahýbá své ženě?

Teď koukám, že nejsem jediná, koho to bouchlo do očí.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Celý je to divný no

Cituji True: Jen malý dotaz.Jak můžeš nazvat toho svého idola čestným, když zahýbá své ženě?

On jí nezahýbá. Tak čestný je třeba tim, že to žene řekl a když ona to odsouhlasila tak si nemá co stěžovat.

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji rexana: že se kvůli němu dostanu do finančních problémů (nevydělává majlant)

? neuváděla jsi původně, že dal výpověď v práci, aby tě nemusel potkávat?
Asi to nechceš slyšet, ale kdyby chtěl a tebe chtěl, tak to nějak vymyslí. Možná nečekal, že to společný bydlení by mělo přijít už teď. Cuká se teď, cukal by se za 5 let..ztrácíš s ním čas.

Cituji redmary: Tak čestný je třeba tim, že to žene řekl a když ona to odsouhlasila tak si nemá co stěžovat.

To není čestnost, ale jen z nouze ctnost.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: To není čestnost, ale jen z nouze ctnost.

lepší než nic. Na druhou stranu když podvádí a neřekne to je špatnej a když podvádí a přizná to taky. Tak mu nic moc jinýho nezbejvá. To, že je jeho manželka blbá a toleruje mu to je pro něj jenom výhoda. I když si myslim, že ona určitě taky někoho má. Jinak by to nebrala tak s klidem.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

"je to přesně typ chlapa, kterého MUSÍ chtít každá normální ženská. Starostlivý, trpělivý, vždy ochoten naslouchat a navíc čestný."

- no já ti nevím, nějak v něm nevidím ani jedno z toho, co jsi tady popsala... za mě - pokud by s tebou chtěl být, tak už by dávno byl.

 

Váš příspěvek

Chceme se...a nemůžeme: - (

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené