arrow
profile_image
Verci
od 13. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Bella_Pajuška
Nepamatuju si to možná přesně, ale myslím, že se mi pleť po vysazení horšila postupně - tak 2-3 měsíce. Pak jsem čekala, jestli se to zase zlepší, ale bohužel nezlepšilo A to jsem třeba akné na zádech neměla nikdy - ani před braním antikoncepce.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, když to teď čtu.. nikdy mě nenapadlo, že by to mohlo být z antikoncepce.. ale taky, i když jsem vzrušená, sem jak vysušená poušť, bez gelu to bolí. Ale nechci HA měnit, jelikož sem měla hodně silné akné a rozhodně nechci aby se mi vrátilo

Já beru Chloe přesně rok a jsem s ní velmi spokojená. S akné jsem bezúspěšně bojovala 5 let, až Chloe mi pleť nádherně vyčistila.

Bohužel ji ale budu muset vyměnit. Předtím jsem totiž brala 3 roky Diane (ta mi vůbec nepomohla, což nechápu, když jsou s Chloe stejné), pak jsem asi půl roku brala Lindynette a to byl opravdu horor. Tak mi doktor předepsal Chloe a ta to hodně napravila.Ale zapoměl se mi zmínit, že je to stejné jako Diane. Před týdnem jsem byla na jaterních testech a vše je ok, ale stejně mám trochu strach. Přece jenom brát skoro 5 let tak silnou HA asi není úplně nejlepší...Jen se dost bojím, jak to ponese moje pleť.Mít ve 22 akné jako puberťák je vážně za trest!

arrow
profile_image
kacpo
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak jsem chtěla vysadit chloe a nic nebrat, protože k tomu začínám mít čím dál větší odpor...já vím, že to je dobré a pomáhá to mnoha věcem, ale stejně cítím, jak by bylo tělu bez toho asi líp....jenže asi v tom budu muset pokračovat, protože nechci mít plet jak puberták...ach jo...taky se bojím, že kvůli tomu bude v pozdějích letech problém otěhotnět...mám ted skoro 19 let a chloe beru asi od 16...

arrow
profile_image
Eveline
od 17. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám Chloe tak dva roky a zatím spokojenost.. pleť jsem špatnou nikdy neměla, mě jí gynekolog předepsal (kromě úpravy menstruace - nejednou jsem skoro vykrvácela, takže místo čistýho hormonu po kterém menstruace sice fungovala, ale silná, 14 dní, bolesti, tak mam právě chloe) na vlasy (hormonálně mi kdysi prořídly + taky genetický odkaz z tátovi "plešaté" strany )
Vlasy po Chloe žádný zázrak, ale jsou vcelku pěkné a plešatá nejsem
Ale co se týče té chuti na sex a sucha, musím se přidat.. používáme pokaždé lubrikant..ale to mi tak nevadí..

Chloe je pro mě jednička. Ale od příštího měsíce přecházím na Jeanine. Je o něco slabší (Chloe má 0,035 a Jeanine 0,030) a je také určená na problematickou pleť. Zkusím takhle postupně přecházet na slabší HA, mám špatnej pocit z toho, že už tolik let beru silnou HA. Tak jsem na to zvědavá...Snad se mi z toho zase nezjančí pleť, protože teď ji mám díky chloe vážně jak z časáku

arrow
profile_image
kacpo
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no tak jsem ji vysadila minulý týden ve středu a mám pocit(nebo nemám, vím) že přibírám....asi je blbost, aby to bylo kvůli tomu, když jsem ji vysadila ani ne před týdnem že? ale jinak jsem nezměnila stravovací návyky...pořád jím tak jak předtím, nic tučného nebo kalorického a sem tam se hýbnu...nevím, jestli je to tím, že mám ted menses po dlouhé době bez antikoncepce a že kvůli tomu s emi víc nafouklo břicho než předtím při menses...nevím nevím..doufám, že to je tím, protože jinak budu proklínat tu antikoncepční chemii do konce života (těch kil se nezbavím)

arrow
profile_image
Lety
od 5. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, měsíc beru Chloe kvůli zlepšení pleti, ale zatim žádné změny nevidím. Po jak dlouhé době užívání se vám pleť zlepšila?

arrow
profile_image
cor
od 15. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem brala Chloe 2,5 roku. Ze začátku jsem s ní byla spokojená, ale pak se mi začala kazit pleť a hodně se mi zhoršila kvalita vlasů (začaly se mi strašně vysušovat), a tak jsem ji vysadila. Po vysazení se mi pleť zhoršila ještě víc, ale teď už se to zase dostává do normálu. Po pětiměsíční pauze bez HA přecházím na nízkohormonální YAZ.

Lety
Vydrž, zas tak rychle to nefunguje, ale můžu ti zaručit, že než dobereš třetí platíčko, bude tvá pleť perfektní!

Holky, proč píšete, že Chloe je silná antikoncepce? V příbalovém letáku je jasně napsáno: Vzhledem k malému množství hormonů je CHLOE považována za nízkodávkový přípravek.

arrow
profile_image
Kwinisek
od 24. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi to tak taky vidím . Ale doktorka mi říkala, ať si dávám pozor na papů, že se mi změní chutě, tak jsem zvědavá jestli ještě naberu další kila na hrb, tak jako přes Vánoce

arrow
profile_image
Akinyi
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak Chloe beru asi 3 a něco roku, začala jsem kvůli ochraně a zároveň aby to bylo na pleť (akné mám od 10-11 let). Pleť se mi sice po čase malinko zlepšila, ale rozhodně to nebylo po 3 platíčkách, ale spíš po několika měsících, možná letech. Samozřejmě jsou a byly výkyvy, občas přijatelné, občas hrůza. Ale jsem s ní spokojená, ani vlastně nemůžu soudit, jinou jsem nikdy neměla Ale mám strach, abych někdy otěhotněla; vím, že někdo může brát antikoncepci kolik let a po vysazení do měsíce otěhotní a někdo se může snažit kolik let a ***. Ale i tak, už docela dlouho přemýšlím o změně, jenže nevim za jakou. Akné se mi určo zhorší, přibudou nové jizvičky a opět budu tam kde předtím. Jen si mé tělo trošku ulehčí od hormonů. Jenže experimentovat se mi moc nechce a popravdě, hraje u mě roli i cena (i když bych asi na tomhle neměla šetřit, ale znáte to...) S tím vysycháním a menší chutí na sex jste mi nasadily brouka do hlavy, tu menší chuť až naprostý nezájem pozoruju už dlouho, ale antikoncepcí to být nemusí No nic, uvidim jak to půjde dál, pokud vysadim nebo změnim, tak určo až po létě, ať nemusim trpět když jsou dovči a tak.

arrow
profile_image
chelsinka
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj,já brala chloe 4 rokypo třech platíčkách se mi nádherně zlepšila pleť,neměla jsem ani jeden pupínek..před půl rokem jsem jí ale vysadila,protože mé známé praskla cévka v mozku a měla to z antikoncepce nevím konkretně jakou brala,ale prostě jsem Chloe vysadila,nehledě na to,že jsem si pak přečetla,že by jí nemely brát ženy,které trpí na křečové žíly..a ty já bohužel podědím po mamince,jelikož proti tomu dělám dostatečnou prevenci,tak zatím nemám ošklivé nohy....ale jak jsem vysadila Chloe,začala jsem nabírat,ačkoliv jsem měla úplně stejný jídelníček,nejím tučná jídla,potrpím si na zdravou stravu,pohyb mám také...ale cítím spíš,že jsem zavodněná jak blázen a že se nafukuju jako balon...takže jsem z toho fakt nešt'astná...jinak co se týče pleti po vysazeni se mi pár pupínků sem tam objeví,ale to převáže ,když mám dostat menstruaci a to je normální....jinak se mi pleť docela zlepšila a je to mnohem lepší než před Chloe...

arrow
profile_image
chelsinka
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

a to,e je Chloe silná bude možná pravbda,protože kamarádka brala taky Chloe a když se zeptala doktorky jestli se jí nemůže stát něco podobného jako té mé známé(praskla jí cévka v mozku) tak jí na to řekla,že chloe je docela silná,že jí dá slabší antikoncepci,aby neměla strach....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené