Smazat

Chodíme spolu, ale neumí mi napsat

Chodíme spolu krátce, ale neumí/nechce mi napsat. Ještě mi sám od sebe NIKDY nenapsal nějakou hezkou sms, třeba jen tak na dobrou noc/dobré ráno, nebo že mu prostě chybím..

Zdravíčko,

jsem 3 měsíce s přítelem. Když jsme spolu, je snad nejhodnější na světě, udělal by první poslední, pořád by se mazlil, známe navzájem své rodiče, přátelé,... Jednoduše vím, že je opravdu zamilovaný..

Ale.. Jakmile si řekneme "ahoj" a jde si každý svou cestou, tak jakoby zapomněl, že snad žiju. Za celou dobu, co jsme spolu jsem od něj nedostala žádnou milou sms "jen tak", nebo sms na dobrou noc či dobré ráno...ANI JEDNU. Prostě někdy o něm nevím třeba i 5 dní absolutně nic. Občas přes fb se zeptá, jak se mám, ale opravdu jen občas a tak nějak "chladně".

Jsme od sebe daleko, takže momentálně se vidíme většinou jen o víkendech, i proto se lehce uvažuje dokonce nad společným bydlením (On by chtěl). Je pravda, že on nepíše nějak ani kamarádům či kamarádkám, jen většinou, když něco potřebuje. Na psaní údajně není. Neměl žádný pořádný vztah - max. 3 měsíce, kdežto já ano.

To NEpsaní mě opravdu mrzí. Nepotřebuji si psát každou minutu "ahoj jak se máš", ale jedna taková pěkná sms na dobrou noc alespoň obden by mi udělala obrovskou radost a necítila bych se "sama". Pak se po týdnu vidíme, jsem zakřiknutá kdežto on je štěstím bez sebe, že mě může konečně zase vidět. Když mu napíšu milou sms já, tak mi taky moc milé odepíše.

Nepsal mi ani když mě "lovil", toho jsem si ulovila spíše já. Byl to takový oříšek. Nesmělý.

Přemýšlím, jestli to prostě nemám přestat řešit a být ráda, že je nám fajn, když jsme spolu, ale jen přece.. Vám by nevadilo o vašem miláčkovi několik dnů vůbec nevědět a to pravidelně? Doteď jsem opakovala to, co on - taky jsem mu nepsala. Ale on je stále mrtvý brouk. Tak zkouším opak. Píšu mu teď každý večer něco milého a pak prostě přestanu psát a jestli ho třeba nenapadne tu roli převzít. I když si moc naděje nedávám. Ale už teď si připadám divně, když mu píšu první jen já.. To není můj styl, vždycky jsem já ta mrška)).

Setkal se někdo z vás s tím? Je nějaká rada, co by se s tím dalo případně dělat? Myslíte si, že je to normální a zbytečně řeším hloupost? Děkuji za případné rady).
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Tak tohle by mě taky zajímalo, zažila jsem něco podobné. Ještě když jsme se jenom ,,poznávali´´ mi skoro vůbec nepsal, ovšem jsem si myslela, že to proto, že nemá zájem. Ale vždy, když jsme se viděli mi dokazoval, že ten zájem má. Taky vím, že ani na FB si s nikým nepsal, jenom sem-tam s kamarádama, když něco řešili. Taky jsem nevědela, co si o tom myslet, u chlapů jsem zvyklá, že když mají zájem, vypisují až moc.
Vůbec se ti nedivím, že ti to vadí a trápí tě to, ale někteří chlapi na tohle vypisování bohužel nejsou. Důležité jsou činy

arrow
profile_image
djanettka
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

můj nynější přítel (32) na to psaní taky moc není ale zase já dostávám sms na dobrý ráno na dobrou noc a občas i sms během dne..zkusila ses ho zeptat?nebo mu říct že ti je smutno že ti nenapíše

arrow
profile_image
3bit
od 17. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji djanettka: zkusila ses ho zeptat?nebo mu říct že ti je smutno že ti nenapíše

Možná jednou jsem mu tak nenápadně dala najevo.. Chtěla jsem, aby ho prostě napadlo samotného mi udělat radost, ale to asi doufám marně.. Hrozně nerada se nějaké pozornosti "doprošuju". Jsem hrozně tvrdohlavý člověk

arrow
profile_image
Luci18
od 11. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chápu, že není na psaní, ale co se třeba zavolání? připadá mi normální, když se vidíte jen o víkendu, tak si třeba každý den zavolat

arrow
profile_image
3bit
od 17. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Luci18: tak si třeba každý den zavolat

Bez toho se klidně obejdu, jo bylo by to taky moc hezké, kdyby ho napadlo mi prostě zavolat jak se mám atak. Volá jen když se domlouváme. Ale nějak na tom nelpím.. Ta sms, či dvě by mi stačily.. Ať o sobě vůbec víme.. Ale on tu potřebu nějak nemá..

arrow
profile_image
Luci18
od 11. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 3bit:
Tak v tom případě si myslím, že to asi moc nezměníš. Někdo si opravdu píše nerad. Znám spoustu chlapů, který radši zvednout telefon a zavolají než aby naťukali smsku . Ale přijde mi divný, jak píšeš, že o sobě prostě těch pár dnů nevíte vůbec.
Mám taky vztah, kde se vidíme většinou jen o víkendu a já sama na smsky teda nejsem, ale třeba večer se sejdeme na skypu a píšeme si. Někdy je to prostě jen jak jsme se celej den měli, jindy propíšeme celou noc. Ale asi bych nepřekousla nevědět o tom druhém několik dnů . Chápu, že se nechceš "vnucovat" pořád první. Asi mu to budeš muset říct líp než jen naznačit, jestli tě to trápí (což se vůbec nedivím).

arrow
profile_image
djanettka
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji 3bit: Možná jednou jsem mu tak nenápadně dala najevo..

nestačí naznačovat,musíš říct narovinu třeba si myslí že to ani nechceš že nepotřebuješ aby ti psal..

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Někdo na psaní moc není. Nicméně když tobě to chybí, tak mu normálně řekni, že by tě potěšilo, kdyby ti občas sám napsal něco milého. Nic na tom není a když bude vědět, že ti na tom záleží, tak to snad občas rád udělá.

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když to do teď nezačal dělat sám, tak nenápadným naznačováním ho k tomu nedostrkáš. Budeš mu muset jasně vysvětlit, že by ti to udělalo radost, bez výčitek (To mě nemáš rád/nestýská se ti po mě?), s pozitivní motivací (Když mi napíšeš aspoň třikrát za týden, bude tě o víkendu čekat překvápko.) a třeba i za pomoci technických prostředků (Nastavit mu v mobilu budík na desátou večerní se zprávou, že má dokonalou přítelkyni a právě teď dostal chuť jí to sdělit.)

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Esemesky bych ani neřešila, ale přijde mi divné, že si za celý týden ani nevoláte - nemám na mysli výměny nějakých nicneříkajících přisládlých cintů po telefonu, ale podle mne je přirozené, že dva blízcí lidi mají potřebu spolu komunikovat, sdělit si navzájem své postřehy a zážitky apod. - i když jen přes mobil. Komunikace je ve vztahu velice důležitá, víc než mazlení a poznání rodičů toho druhého

arrow
profile_image
lenka_m1
od 27. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: přijde mi divné, že si za celý týden ani nevoláte

Cituji dadabus: Komunikace je ve vztahu velice důležitá, víc než mazlení a poznání rodičů toho druhého

Byla bych na pozoru, jak je to doopravdy s jeho city k tobě a všímala si, co pro mě dělá, co je schopný kvůli mě obětovat apod.

arrow
profile_image
3bit
od 17. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lenka_m1: Byla bych na pozoru, jak je to doopravdy s jeho city k tobě a všímala si, co pro mě dělá, co je schopný kvůli mě obětovat apod.

Taky že na pozoru jsem.. Vždycky když si myslím, jak na mě dlabe, z ničeho nic mě překvapí a stojí přede dveřmi s kytici a to nic neslavíme..

Cituji kopaj: Budeš mu muset jasně vysvětlit, že by ti to udělalo radost, bez výčitek

Asi ano, přes víkend to s ním zkusím probrat.. Ta komunikace mi opravdu chybí... Ale jinak zavolá někdy třebas ve čtvrtek jak to bude s víkendem a jen tak mimochodem se zeptá, jak se mám atd... Ale je to slabší no...

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To ho fakt vůbec nezajímá, jak se přes týden máš? Divné... zvlášť při dnešní snadnosti komunikace skrz mobily a internet, snadnější už to být nemůže. Já bych mu to řekla, že o něm přes týden nic nevím a mrzí mě to, protože mě zajímá i jak si žije když se takovou dobu nevidíme. Nechci nějak zbytečně nahlodávat, možná jsem jen zbytečně podezíravá, ale není možný, že by měl přes ten týden jaksi jinou výplň času a myšlenek?

Cituji eM.X: Ještě když jsme se jenom ,,poznávali´´ mi skoro vůbec nepsal, ovšem jsem si myslela, že to proto, že nemá zájem. Ale vždy, když jsme se viděli mi dokazoval, že ten zájem má.

ježiš, to je jako bych to psala já!!

Tenhle typ kluků vůbec nechápu, ten, se kterým mám tuhle zkušenost, je přitom v "normálním životě" hrozně komunikativní...a pak se měsíc sám od sebe neozve, i když očividně zájem má

Já bych mu to na rovinu řekla, mohli byste si třeba volat přes skype...Jako není to podle mě bůhví jaký problém, ale určitě tak budeš spokojenější a opadne taková ta bariéra, když ho uvidíš po týdnu ticha.

 

Váš příspěvek

Chodíme spolu, ale neumí mi napsat

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené