Smazat

Chodíme spolu, ale neumí mi napsat

Chodíme spolu krátce, ale neumí/nechce mi napsat. Ještě mi sám od sebe NIKDY nenapsal nějakou hezkou sms, třeba jen tak na dobrou noc/dobré ráno, nebo že mu prostě chybím..

Zdravíčko,

jsem 3 měsíce s přítelem. Když jsme spolu, je snad nejhodnější na světě, udělal by první poslední, pořád by se mazlil, známe navzájem své rodiče, přátelé,... Jednoduše vím, že je opravdu zamilovaný..

Ale.. Jakmile si řekneme "ahoj" a jde si každý svou cestou, tak jakoby zapomněl, že snad žiju. Za celou dobu, co jsme spolu jsem od něj nedostala žádnou milou sms "jen tak", nebo sms na dobrou noc či dobré ráno...ANI JEDNU. Prostě někdy o něm nevím třeba i 5 dní absolutně nic. Občas přes fb se zeptá, jak se mám, ale opravdu jen občas a tak nějak "chladně".

Jsme od sebe daleko, takže momentálně se vidíme většinou jen o víkendech, i proto se lehce uvažuje dokonce nad společným bydlením (On by chtěl). Je pravda, že on nepíše nějak ani kamarádům či kamarádkám, jen většinou, když něco potřebuje. Na psaní údajně není. Neměl žádný pořádný vztah - max. 3 měsíce, kdežto já ano.

To NEpsaní mě opravdu mrzí. Nepotřebuji si psát každou minutu "ahoj jak se máš", ale jedna taková pěkná sms na dobrou noc alespoň obden by mi udělala obrovskou radost a necítila bych se "sama". Pak se po týdnu vidíme, jsem zakřiknutá kdežto on je štěstím bez sebe, že mě může konečně zase vidět. Když mu napíšu milou sms já, tak mi taky moc milé odepíše.

Nepsal mi ani když mě "lovil", toho jsem si ulovila spíše já. Byl to takový oříšek. Nesmělý.

Přemýšlím, jestli to prostě nemám přestat řešit a být ráda, že je nám fajn, když jsme spolu, ale jen přece.. Vám by nevadilo o vašem miláčkovi několik dnů vůbec nevědět a to pravidelně? Doteď jsem opakovala to, co on - taky jsem mu nepsala. Ale on je stále mrtvý brouk. Tak zkouším opak. Píšu mu teď každý večer něco milého a pak prostě přestanu psát a jestli ho třeba nenapadne tu roli převzít. I když si moc naděje nedávám. Ale už teď si připadám divně, když mu píšu první jen já.. To není můj styl, vždycky jsem já ta mrška)).

Setkal se někdo z vás s tím? Je nějaká rada, co by se s tím dalo případně dělat? Myslíte si, že je to normální a zbytečně řeším hloupost? Děkuji za případné rady).
 
arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Se docela divím, že o tebe třeba nemá strach, když tě tak strašně miluje. Přítel by lítal po Praze a hledal mně v odpadkáči, kdybych mu třeba jen dva dny nenapsala/nezavolala ani ťuk, a to si píšeme tak jako normálně, žádný smskový turnaj. Nevím no, zkoušela jsi se mu prostě vůbec neozývat a počkat, až se ozve on sám a pak být třeba i lehce zpruzelá, kdyby to bylo třeba fakt hodně dlouho "no to je dost, už jsem myslela, že jsi na mně zapomněl" ? Mně by to třeba vadilo...

Chápu, že někdo nerad píše zprávy, ale když mám přece přítele/přítelkyni, tak se o ni zajímám a tu jednu krátkou zprávu/telefonát za den vypotím, abych věděla, jestli je všechno v pořádku...Asi bych mu to naznačila, protože takhle to ani nevypadá, že máte vztah...to vypadá, že spolu prostě jen spíte a pro něj je to výhodné. Taky jsem kdysi měla milence (nebyla jsem zadaná, ale nebrala jsem tohle jako vztah), nepsali jsme si, vždycky jsme se jen domlouvali kdy/kde a pak to bylo skvělé, romantické, choval se jako by byl můj manžel, chodili jsme do kina/divadla/akce/oslavy takže bych o tom asi trošku pouvažovala..

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: Esemesky bych ani neřešila, ale přijde mi divné, že si za celý týden ani nevoláte - nemám na mysli výměny nějakých nicneříkajících přisládlých cintů po telefonu, ale podle mne je přirozené, že dva blízcí lidi mají potřebu spolu komunikovat, sdělit si navzájem své postřehy a zážitky apod. - i když jen přes mobil. Komunikace je ve vztahu velice důležitá, víc než mazlení a poznání rodičů toho druhého

tak to jsem se málem udusila
lépe bych to nenapsala..

arrow
profile_image
3bit
od 17. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Johanita: Nechci nějak zbytečně nahlodávat, možná jsem jen zbytečně podezíravá, ale není možný, že by měl přes ten týden jaksi jinou výplň času a myšlenek?

Ano, má hodně školy a do toho práci, nevidíme se, protože bydlíme od sebe hodně daleko. Ale občas se zadaří a někam spolu výjdeme.. Nemá čas ani na své koníčky či přátele pořádně...

arrow
profile_image
3bit
od 17. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Aleopa: zkoušela jsi se mu prostě vůbec neozývat a počkat, až se ozve on sám a pak být třeba i lehce zpruzelá, kdyby to bylo třeba fakt hodně dlouho "no to je dost, už jsem myslela, že jsi na mně zapomněl" ?

Ano ano, zkoušela.. Většinou se třeba po 2-3 dnech ozve. Nějaká klasická otázka přes fb. Ale někdy se ozve třeba až den předtím, než se máme vidět, aby zjistil, co bude s víkendem.

Cituji Aleopa: takhle to ani nevypadá, že máte vztah...to vypadá, že spolu prostě jen spíte a pro něj je to výhodné.

Jo, přesně tak si taky někdy připadám, že spolu chodíme jen o víkendu Každopádně jen milenec to není. Takový hloupý argument.. Kluk co by chtěl mít holku jen na sex si jí přece nedá do vztahu na fb, aby to všichni věděli, no ne? Prostě jen nemá tu potřebu.. Ale jak jsem psala výše, on by se mnou bral i společné bydlení.. Jen mi to příjde ještě moc brzy

Zajímavé, že má facebook, mobil a nezajímá ho, co s tebou je. Žádné projevy stesku. Bude to exot. Co sex? Není to ten typ, co přes týden práce a o víkendu rozptýlení, aby se neřeklo?
Každý má školu a nebo pracuje, ale každý má také zájem o svého partnera. Nesnesla bych, že jsem v žebříčku hodnot někde úplně jinde. Působí to na mě tak, aby někoho měl. Sama nejsem na vypisování, ale v době technických vymožeností mi to přijde neomluvitelné. Pokud ví, že tě to trápí a nepracuje na tom, tak je mu to asi fuk a to by mě štvalo, že mám vedle sebe partnera, kterému jsem fuk a to už v začátcích vztahu..Osobně umí být každý chlap milý, když loudí sex.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 3bit: No já spíš narážela na to, jestli nemá přes týden jinou bytost, která by mu vyplňovala čas a znemožňovala komunikaci s Tebou. Já teda taky nejsem vypisovací typ, facebook a zbytečný smskování mě vyloženě obtěžuje, ale se svým milým bych komunikovat rozhodně chtěla, nejde o kontrolování toho člověka, ale o čistej upřímnej zájem o to, jestli je v pořádku a jak si ten den zrovna vedl. Přeci každý máme přes den na pilno, ale většinou ten shon vyplňujou myšlenky na danýho partnera. Myslíš že přes týden nekomunikuje ani s kamarády? S rodinou? Třeba mu křivdíme, ale mě by to asi smrdělo. Dej pak vědět, jestli se ledy pohnuly

arrow
profile_image
3bit
od 17. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: Co sex? Není to ten typ, co přes týden práce a o víkendu rozptýlení, aby se neřeklo?

Ne, to rozhodně není

Cituji EleanorWoods: Pokud ví, že tě to trápí a nepracuje na tom, tak je mu to asi fuk a to by mě štvalo, že mám vedle sebe partnera, kterému jsem fuk a to už v začátcích vztahu

On zatím neví, že mě to nějak trápí... Zkoušela jsem počkat, jestli se to časem z jeho strany prostě "nezlepší" a ono nic, ale už mám v plánu mu to dát najevo.. Dost najevo.

Reaguji na Johanita:

Chápu, že se ti zdá, že by v tom mohla být jiná bytost, ale to není, jsem si tím jistá. Není ten typ a opravdu nevím, kdy by to stíhal. Jasně, když se chce, jde to, ale on by to zapotřebí neměl. Tento týden jsem otočila, zkouším mu psát já první a ono to vypadá, že je docela rád.. Jak kdyby na to čekal.. Pač jsem taky dělala předtím mrtvého brouka.. Ale co já vím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak né každého baví mobil a vypisování SMS ...Dříve mobily/facebook nebyly a nikomu nechyběli..Byl jeden telefon v domácnosti a nikdo se nepozastavoval kdo ho zvedne,teď je vše soukromé....teď je snad povinnost být pořád na mobilu a PC ...
K tématu,asi ho vyťukávání SMS nebaví ...Já sama nerada ťukám SMS a když už ,tak opravdu stroze,žádné dlouhé vypisování..

arrow
profile_image
3bit
od 17. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na siminči:

Asi co člověk to jiný postoj.. Někdo si píše 60 sms denně a je pro něj nepředstavitelné, že by na tom byl podobně, jako já. Já taky nepotřebuji 60 sms denně. Takového kluka jsem již měla a děkuji. Nechci. Ale jde o to, aby jsme o sobě věděli, že vůbec žijeme.

Každopádně holky, už to vypadá, že se to začíná pomalu, ale jistě otáčet

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji 3bit: Každopádně holky, už to vypadá, že se to začíná pomalu, ale jistě otáčet

nakonec ho to esemeskování ještě začne bavit

arrow
profile_image
djanettka
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji 3bit: Každopádně holky, už to vypadá, že se to začíná pomalu, ale jistě otáčet

tak paráda

Cituji 3bit: n zatím neví, že mě to nějak trápí... Zkoušela jsem počkat, jestli se to časem z jeho strany prostě "nezlepší" a ono nic, ale už mám v plánu mu to dát najevo.

Tak to je dost. Víš oni se chlapi neumí tolik vcítit do žen, jako my ženy navzájem. Jim se musí věc říct co nejdříve a jasně. Náznaky nepomáhají a do hlavy ti nikdo nevidí. Třeba si myslí, že ti to tak vyhovuje, ale i tak je to divné, že sám od sebe nedá vědět. Každý pracuje atd., ale také za ten den ty myšlenky nějak ventilujeme a komunikujeme s ostatními..tak uvidíš jak dlouho mu to vydrží

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji siminči: Tak né každého baví mobil a vypisování SMS ...Dříve mobily/facebook nebyly a nikomu nechyběli..Byl jeden telefon v domácnosti a nikdo se nepozastavoval kdo ho zvedne,teď je vše soukromé....teď je snad povinnost být pořád na mobilu a PC ...

Přesně SMS na dobrou noc čtu zpravidla druhý den odpoledne a občas na mobil nekouknu třeba 2 dny, takže toho přítele docela chápu. To nemusí mít nic společného s city k druhému...
Vážně ti udělají radost vynucené sms?

arrow
profile_image
andela11
od 3. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj ex taky na psaní moc nebyl. Ale v porovnání s tvým přece jen psal, napsal tak 1 denně, někdy ani jednu...Trápilo mě to, viděla jsem, že je se mnou rád, ale pořád jsem pochybovala, jestli do mě byl zamilovaný..vztah skončil po dvou měsících a ani do teď nevím, jestli se zamiloval nebo ne. Sice jsi tvrdohlavá, ale zkus mu to říct. Náznaky nic nezmění - je to chlap. A do hlavy ti nevidí, když to v sobě budeš dusit, akorát budeš čím dál víc nepříjemná a váš vztah to naruší. Ven s tím.

arrow
profile_image
3bit
od 17. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji všem za rady. Navrhla jsem mu občasný skype a ihned souhlasil, takže už skypujeme a začal občas i sám psát. Není to sice bůh ví co, ale pohlo se to a to je hlavní. Hold musím si zvyknout, že v tomto vztahu jsem ta iniciativnější ..

 

Váš příspěvek

Chodíme spolu, ale neumí mi napsat

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené