3 důvody, proč nakupovat autodoplňky na internetu

Většina majitelů svých vozů chce pro svého čtyřkolového miláčka to nejlepší. Ostatně není se čemu divit. Díky pravidelné péči a kvalitním autodoplňkům můžete prodloužit životnost automobilu. Kvalitní autodíly přitom můžete nakupovat z pohodlí domova.

V dnešní době seženete na internetu ledacos a týká se to i široké nabídky příslušenství do auta. Proč se vyplatí nakupovat autodoplňky online na webu automobilovedily24.cz a na co si dát při jejich nákupu pozor?

Všechny náhradní díly na jednom místě

Výhodou nakupování autodoplňků na internetu je to, že najdete všechny náhradní autodíly na jednom místě. Zároveň víte, jestli je dané zboží dostupné, případně se můžete o dostupnosti jednoduše informovat. V e-shopu si jednoduše projdete kategorie, které vás zajímají a nemusíte běhat z jednoho obchodu do druhého. Vybíráte v pohodlí svého domova třeba u kávičky či televize.

zoom

Náš tip: Stáhněte si naší mobilní aplikaci Automobilovedily24. Kromě pohodlného nakupování pomocí chytrého telefonu, získáte díky aplikace i mnoho hmatatelných výhod.

Snadno porovnáte cenu zboží u konkurence

Na internetu máte dokonalý přehled o cenách a můžete ceny autodoplňků snadno porovnat. POZOR! Ne vždy je výhodné vybírat si e-shop pouze podle ceny zboží. Zaměřte se také na cenu za dopravu a možnosti platby. Například u nás je při objednávce nad 2 900 korun poštovné zdarma, stejně tak neplatíte poštovné při objednání pneumatik

Rychlá a bezproblémová výměna zboží

Při nákupu autodoplňků, či jakéhokoliv jiného zboží na internetu máte právo do 14 dní odstoupit od smlouvy bez udání důvodu. Možnost vrácení zboží, které si zakoupíte v kamenné prodejně a následně se vám přestane líbit, nebo třeba zjistíte, že něco takového nepotřebuje, zákon neupravuje. To znamená, že například nevyhovující kamera do auta, autokoberec, střešní box či nosič kol, potah na volant, autorádio nebo cokoliv jiného si budete muset pravděpodobně nechat.



Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.




TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

NOVÉ
K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

Životní styl

Mnozí si nejspíš doteď pamatují neuvážené výroky o tom, že kvůli koronaviru se letos k moři nepodíváme. Později média přišla s tím, že budeme moct jedině do Chorvatska, nebo třeba že na plážích v Řecku nás čekají plexiskla. Z Itálie média udělala masový hrob. Na dovolenou by tam jel jedině šílenec! Jaká je skutečnost?



NOVÉ
8 možností jak zlepšit hormonální rovnováhu a tím i náladu na sex

8 možností jak zlepšit hormonální rovnováhu a tím i náladu na sex

Životní styl

Narušená hormonální rovnováha je často příčinou velkého počtu zdravotních potíží. Může se projevit přibíráním na váze, nespavostí, špatnou náladou a mnohdy i sníženým sexuálním apetitem. Jak si zajistit, abychom měli hormony v rovnováze? Fungují zdravé tuky, cvičení nebo třeba adaptogeny.