3 důvody, proč nakupovat autodoplňky na internetu

Většina majitelů svých vozů chce pro svého čtyřkolového miláčka to nejlepší. Ostatně není se čemu divit. Díky pravidelné péči a kvalitním autodoplňkům můžete prodloužit životnost automobilu. Kvalitní autodíly přitom můžete nakupovat z pohodlí domova.

V dnešní době seženete na internetu ledacos a týká se to i široké nabídky příslušenství do auta. Proč se vyplatí nakupovat autodoplňky online na webu automobilovedily24.cz a na co si dát při jejich nákupu pozor?

Všechny náhradní díly na jednom místě

Výhodou nakupování autodoplňků na internetu je to, že najdete všechny náhradní autodíly na jednom místě. Zároveň víte, jestli je dané zboží dostupné, případně se můžete o dostupnosti jednoduše informovat. V e-shopu si jednoduše projdete kategorie, které vás zajímají a nemusíte běhat z jednoho obchodu do druhého. Vybíráte v pohodlí svého domova třeba u kávičky či televize.

zoom

Náš tip: Stáhněte si naší mobilní aplikaci Automobilovedily24. Kromě pohodlného nakupování pomocí chytrého telefonu, získáte díky aplikace i mnoho hmatatelných výhod.

Snadno porovnáte cenu zboží u konkurence

Na internetu máte dokonalý přehled o cenách a můžete ceny autodoplňků snadno porovnat. POZOR! Ne vždy je výhodné vybírat si e-shop pouze podle ceny zboží. Zaměřte se také na cenu za dopravu a možnosti platby. Například u nás je při objednávce nad 2 900 korun poštovné zdarma, stejně tak neplatíte poštovné při objednání pneumatik

Rychlá a bezproblémová výměna zboží

Při nákupu autodoplňků, či jakéhokoliv jiného zboží na internetu máte právo do 14 dní odstoupit od smlouvy bez udání důvodu. Možnost vrácení zboží, které si zakoupíte v kamenné prodejně a následně se vám přestane líbit, nebo třeba zjistíte, že něco takového nepotřebuje, zákon neupravuje. To znamená, že například nevyhovující kamera do auta, autokoberec, střešní box či nosič kol, potah na volant, autorádio nebo cokoliv jiného si budete muset pravděpodobně nechat.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

NOVÉ
Chodíte ke kartářce? Karty za vás nerozhodnou

Chodíte ke kartářce? Karty za vás nerozhodnou

Životní styl

Vytvořili jsme si svět, ve kterém máme svobodný výběr budoucnosti a mnoho možností. Jenže současně s tím vším zažíváme větší nerozhodnost, strach z neúspěchu a špatné volby. Jaký to má dopad na naše životy?NOVÉ
Výběry ze všech bankomatů zdarma v Česku i ve světě. Kdo tuto výhodu nově nabízí?

Výběry ze všech bankomatů zdarma v Česku i ve světě. Kdo tuto výhodu nově nabízí?

Životní styl

I přestože platba kartou je v České republice velmi oblíbená, bez výběru hotovosti z bankomatu se občas neobejdeme. Víte, na kolik vás ale takový výběr vůbec vyjde? Máte přehled o poplatcích za svůj běžný účet? Ne nadarmo se říká, že: „Halíře dělají talíře,“ tak vezměte do rukou svůj výpis a spočítejte si, kolik peněz měsíčně vyhodíte z okna.