Jak oslavit Valentýna originálně

Valentýn je téměř za dveřmi! Možná se Vám do slavení chce, možná k tento svátek nemusíte a váháte, jak to vlastně pojmout. Ať tak či onak, přinášíme Vám inspiraci, jaká překvapení můžete přichystat Vaší milé nejen o Valentýnu!

img

Valentýn kulturní

Rádi si dopřáváte podněty, které Vás obohatí? Pak si na Valentýna naplánujte kulturní zážitek, který povznese duši.

Skvělou atmosféru mívají koncerty v malých klubech, živá hudba v dobrém podniku a nebo noční prohlídky galerií, architektonicky významných vil a nebo zámků v okolí měst. Mnohá města nabízí na Valentýna zvýhodněné vstupy na historické věže, radnice nebo třeba i slevu na vstup do zoo. 

Zkuste letos něco jiného než osvědčené kino a vyberte si dle zálib i fantazie!

Valentýn gurmánský

Delikatesní večeře nadchne každého, nicméně kvůli oblíbenosti tohoto typu oslavy je třeba rezervovat si stůl ve vybraném podniku včas. A neomezujte se jen na klasické restaurace, kavárny a bistra - některá města nabízí také večeři při vyjížďce lodí. Každé jídlo chutná skvěle, pokud je součástí nádherného zážitku!

Nemusíte zůstat jen u pasivní konzumace - co takhle společně navštívit kurz, kde se naučíte, jak připravovat vaše oblíbená jídla, moučníky, sushi a nebo různé omáčky? Co si uvaříte, to ochutnáte a ještě si užijete spoustu legrace!

Valentýn sportovní

Milujete sport, pohyb a akci? Pak si naordinujte společnou sportovní výzvu. Vynikající možnosti nabízí třeba lezecké stěny, jejich zdolání dodají vašemu Valentýnu ty správné grády.

Wellness centra a saunové světy nabízí na Valentýna tematické ceremoniály, které Vás pobaví i odreagují. Stejně tak jsou v provozu i bruslařská kluziště, po jejichž návštěvě se můžete zahřát třebas horkou čokoládou. Šanci můžete dát i společnému nočnímu lyžování - i tak může vypadat příjemně akční Valentýn!

Valentýn romantický

Valentýnský zážitek nemusí být o drahých darech. Rozhodně se ale neobejde bez symbolického vyjádření lásky. Nemusíte bádat, jak to udělat - vsaďte prostě na krásné květiny, které vykomunikují Vaše vyznání tím nejkrásnějším způsobem!

Ty nejhezčí Valentýnské kytice najdete zde: https://www.fleurop.cz/valentynske-kytice. Kytici si můžete objednat přímo na místo, kde budete Valentýna trávit - takže vše podstatné budete mít zařízeno předem.

Stejně tak můžete vaši polovičku překvapit a nechat jí zaslat kytici před tím, než se uvidíte. Nejen že ji potěšíte, ale ještě se bude na večer s Vámi těšit celý den! Přejeme, ať si užijete parádní den, a nebo večer, který vás stmelí a na který budete rádi vzpomínat! Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!

ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.