5 tipů, jak ušetřit při nákupech na internetu

Zvykli jste si na internetu nakupovat všechno od elektroniky přes doplňky a módu až po potraviny? Pak se vám hodí vědět, jak při online nákupech vyzrát nad taktikami obchodníků a opravdu ušetřit. Máme pro vás 5 tipů, jak na to.

img

1. Udělejte si rešerši

Máte-li vybraný konkrétní produkt, který byste si rádi pořídili, není nic jednoduššího než si na jednom z internetových srovnávačů zboží porovnat jeho ceny v jednotlivých obchodech. Pokud narazíte na podezřele levný produkt, obchod si raději ještě proklepněte – jaké má recenze od ostatních zákazníků? Má na svých stránkách snadno dohledatelné kontakty a provozovatele? Vlastní nějaké certifikáty kvality? Pokud obchod vypadá i po kontrole důvěryhodně, nemusíte se u něj bát nakoupit. Jistotu ale budete mít vždy, když zvolíte „zlatou střední cestu“ a nakoupíte u prodejce, který nemá ani nejvyšší, ani nejnižší cenu.

2. Nakupujte najednou

Sháníte drobnost a nechce se vám platit poštovné? Počkejte, až budete mít větší seznam, a nakupte všechno najednou, aniž byste dopravné platili vícekrát. Nebo si najděte tzv. internetovou nákupní galerii, jako je například Mall.cz, kde můžete výhodně nakoupit i produkty denní spotřeby a vše si vyzvednout na jednom místě a mnohdy i bez platby poštovného. Jinou možností je domluvit se s jinými členy rodiny nebo s kamarády a udělat hromadnou objednávku – o jedno poštovné se rozdělíte, a tak bude minimální.

3. Využívejte cashback

Víte, že za nákupy můžete dostat peníze zpět i bez toho, aniž byste produkt vrátili? Stačí umět využívat cashback. Zaregistrujte se na některém z portálů nebo využívejte platební kartu ve smluvních obchodech a z provedených nákupů se vám na účet bude pravidelně vracet až 10 %.

4. Dělejte drahoty

Reklama dnes s internetovými zákazníky umí pracovat. Místo toho, abyste se nechali vodit za nos, toho ale můžete využít. Pokud potřebujete určitý produkt a víte, že si ho pořídíte, pravidelně navštěvujte danou stránku. Je velmi pravděpodobné, že se vám následně na sociálních sítích nebo ve vyhledávači zobrazí reklama se slevovým kódem přesně na váš vytoužený výrobek.

5. Využijte odloženou platbu

Za nákupy nemusíte platit hned. Využijte odloženou platbu MALL Pay a získejte 14 dní na vyzkoušení zboží. Pokud budete spokojeni, za zboží po této lhůtě bez dalších poplatků zaplatíte. Za každý nákup navíc získáváte body, které můžete vyměnit za slevy až 50 %Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
5 důvodů, proč jde ženám hubnutí hůř než mužům

5 důvodů, proč jde ženám hubnutí hůř než mužům

Životní styl

I když se říká že, my ženy to máme v životě v mnoha směrech složitější než muži – menstruace, těhotenství, mateřství, z mého pohledu ani muži nemají vždy snadný život, zvlášť když žijí s námi. Co se ale týká hubnutí, v jisté výhodě oproti nám přeci jenom jsou. Jak je to možné?

ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!