Bělící zubní pasta s uhlíkem a částicemi zlata. To musíte vyzkoušet!

White Pearl GOLD bude Vaše nová zubní pasta. Je to balzám pro Vaše zuby a dásně. Je to šetrné bělení zubů a péče o zuby a dásně v jednom.

Má přírodní složení a byla vytvořena přímo pro Vaše zuby. Ne nadarmo s ní vyjadřuje spokojenost více než 98% zákazníků (dle recenzí na facebooku White Pearl). 

Jak vlastně funguje? White Pearl Charcoal Gold používá pokročilou technologii nanočástic zlata a speciálního aktivního prášku z uhlíku, který zubní sklovinu dokonale vyčistí od skvrn na nežádoucího zabarvení způsobeného pitím kávy, čaje, vína, nebo třeba kouřením a konzumací jídel zabarvujících zuby. 

  •  ✅ zvýšená bělící funkce díky aktivnímu uhlíku 
  • obsahuje nanočástice 24 karátového zlata 
  •  extrakt ze zeleného čaje chrání před kazy 
  • propolis pro baktericidní účinek 
  • mentolový extrakt pro svěží dech 
  • xylitol snižuje kazivost zubů 
  • udržuje ústní mikroflóru v rovnováze 
  • 🍀 bez Parabenů, přírodní složení 

 K zakoupení online za 249,- Kč (při objednání 2ks poštovné zdarma) na serveru specializovaném na bělení zubů www.krasnyusmev.cz nebo v každé prodejně DM drogerii, Globusu a hypermarketu Albert. 

Ohlasy reálných zákazníků z facebooku White Pearl: 

 1) Po vašich recenzích jsem si ji koupila a po mě hned další 2 kamarádky 😁😁 rozdíl je opravdu znatelný a úplně vymizela bolest dásní 👏👏👍👍👌😀😀 vřele doporučuji všem - Ájinka F. 

2) Také jsem neodolala a musím říct , že jsem měla strach z "chutě" ...Ale musím uznat že "chutná" skvěle a co mě překvapilo je to, že jsem snad nikdy neměla takhle" hladké" zuby .Za mě je to úžasná zubní pasta 🙂👍 a co se týče bělení tak samozřejmě také 🙂 doporučuji !! - Jullie P. 

3) mám ji doma 14 dní a o 80% se mi zlepšil zánět dásní ...téměř vymizel .... ale děsně pění :) musí se používat opravdu jen trošek ve velikosti hrášku , jinak budete jak bernardýni :D doporučuji - Romana S. 

4)Je super,jsem s ní spokojená,opravdu je po vyčištění vidět rozdíl a to já docela trpím na žluté zuby - Zuzana S. 

5) Dobrý den, také máme a to jak stříbrnou tak zlatou, super pasty 😉všem vřele doporučuji už jiné nepoužíváme - Marcela L. 

6) Musím říct,že jsem tomu moc nevěřila,že bělí zuby a je tomu opravdu tak,jedině doporučuji - Lucie Ch. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Aby vaše děťátko dobře spalo

Aby vaše děťátko dobře spalo

Životní styl komerční článek

Máte doma čerstvě narozené miminko? Pak jistě víte, jak důležité je, aby se klidně a kvalitně vyspalo. Souvisí to také s dostatečnou relaxací a kvalitou spánku ostatních členů rodiny. Mnoho rodičů se ptá, jak to udělat, aby miminko dobře spalo. Proto ve spolupráci s neonatoložkou a moderátorkou Soňou Šulákovou přinášíme zajímavé postřehy, rady a možnosti, které se rodičům v dnešní době nabízejí.

NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.NOVÉ
Navštívit či nenavštívit Ubud?

Navštívit či nenavštívit Ubud?

Životní styl komerční článek

Kdybych se měla charakterizovat v době, kdy jsem začínala cestovat po světě, nazvala bych se „plážovou povalečkou“. Byla jsem vyznavačkou teorie: „Kdo přijede zpět do ČR více opálen, vyhrává :-)“. Mnoho času jsem při cestování trávila právě na všech různých možných plážích světa. Znala jsem častěji více barvu lehátek než danou zemi.