Bělící zubní pasta s uhlíkem a částicemi zlata. To musíte vyzkoušet!

White Pearl GOLD bude Vaše nová zubní pasta. Je to balzám pro Vaše zuby a dásně. Je to šetrné bělení zubů a péče o zuby a dásně v jednom.

Má přírodní složení a byla vytvořena přímo pro Vaše zuby. Ne nadarmo s ní vyjadřuje spokojenost více než 98% zákazníků (dle recenzí na facebooku White Pearl). 

Jak vlastně funguje? White Pearl Charcoal Gold používá pokročilou technologii nanočástic zlata a speciálního aktivního prášku z uhlíku, který zubní sklovinu dokonale vyčistí od skvrn na nežádoucího zabarvení způsobeného pitím kávy, čaje, vína, nebo třeba kouřením a konzumací jídel zabarvujících zuby. 

  •  ✅ zvýšená bělící funkce díky aktivnímu uhlíku 
  • obsahuje nanočástice 24 karátového zlata 
  •  extrakt ze zeleného čaje chrání před kazy 
  • propolis pro baktericidní účinek 
  • mentolový extrakt pro svěží dech 
  • xylitol snižuje kazivost zubů 
  • udržuje ústní mikroflóru v rovnováze 
  • 🍀 bez Parabenů, přírodní složení 

 K zakoupení online za 249,- Kč (při objednání 2ks poštovné zdarma) na serveru specializovaném na bělení zubů www.krasnyusmev.cz nebo v každé prodejně DM drogerii, Globusu a hypermarketu Albert. 

Ohlasy reálných zákazníků z facebooku White Pearl: 

 1) Po vašich recenzích jsem si ji koupila a po mě hned další 2 kamarádky 😁😁 rozdíl je opravdu znatelný a úplně vymizela bolest dásní 👏👏👍👍👌😀😀 vřele doporučuji všem - Ájinka F. 

2) Také jsem neodolala a musím říct , že jsem měla strach z "chutě" ...Ale musím uznat že "chutná" skvěle a co mě překvapilo je to, že jsem snad nikdy neměla takhle" hladké" zuby .Za mě je to úžasná zubní pasta 🙂👍 a co se týče bělení tak samozřejmě také 🙂 doporučuji !! - Jullie P. 

3) mám ji doma 14 dní a o 80% se mi zlepšil zánět dásní ...téměř vymizel .... ale děsně pění :) musí se používat opravdu jen trošek ve velikosti hrášku , jinak budete jak bernardýni :D doporučuji - Romana S. 

4)Je super,jsem s ní spokojená,opravdu je po vyčištění vidět rozdíl a to já docela trpím na žluté zuby - Zuzana S. 

5) Dobrý den, také máme a to jak stříbrnou tak zlatou, super pasty 😉všem vřele doporučuji už jiné nepoužíváme - Marcela L. 

6) Musím říct,že jsem tomu moc nevěřila,že bělí zuby a je tomu opravdu tak,jedině doporučuji - Lucie Ch. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Domácí mazlíček: Radost nebo starost?

Domácí mazlíček: Radost nebo starost?

Životní styl komerční článek

Nechováte-li zatím domácího mazlíčka, ale jenom dítě, počítejte s tím, že jednou ten okamžik přijde. Okamžik, kdy začne vaše dítko žadonit o čtyřnohého chlupáče nebo roztomilého křečka. Povolit či nepovolit? Přečtěte si, co vás s pořízením různých mazlíčků čeká, ať si na sebe neušijete bič.

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.NOVÉ
Lepším spánkem ke zdraví

Lepším spánkem ke zdraví

Životní styl komerční článek

Trh je plný matrací, které jejich výrobci propagují jako zaručeně  nejlepší. Náš názor je, že jde o zboží, jež je potřeba volit podle potřeb každého jedince.