Objevte výhody klubu Yves Rocher, vyhrajte balíček a pomáhejte přírodě

Zrychlené tempo života, stres, znečištěné ovzduší… To vše má vliv na naši psychiku a zdraví. A tak často hledáme povzbuzení v přírodě. Procházka mezi stromy a zelení umí pohladit na duši. V posledních letech ale naše lesy strádají vlivem mnoha faktorů. O to důležitější je nyní vracet přírodě, to, co nám dává, jak se snaží už více než 60 let francouzská značka rostlinné kosmetiky Yves Rocher.

img

Již přes 60 let se Yves Rocher věnuje objevování světa rostlin a v jeho bohatství hledá řešení každé nedokonalosti, se kterou se ženy ve snaze být krásné potýkají. Příroda představuje víc než zdroj inspirace, je v samém jádru konání značky. Poznejte Yves Rocher a její závazky, filozofii a způsob myšlení, kterým se aktivně snaží eliminovat dopad výroby na životní prostředí.

Nadace Yves Rocher vysadila 100 milionů stromů po celém světě

S cílem zanechat pozitivní stopu a podporovat projekty, jejichž hlavním cílem je ochrana biodiverzity, byla v roce 1991 založena Nadace Yves Rocher. Právě Nadace převzala záštitu nad programem PLANT FOR LIFE (do roku 2020 Sázejme pro planetu – Plant for the Planet).

Nadšení, které projekt vzbudil, pomohlo mnohonásobně předčít očekávání a v roce 2020 se tak i díky vám vysadilo hned 100 milionů stromů. To už je pěkný počet, nemyslíte? Tím to však nekončí – do roku 2025 má Nadace za cíl zasadit dalších 35 milionů stromů! 

Přispět můžete i vy

Podpořit dlouhodobou iniciativu může kdokoliv a kdykoliv, ať už to má do lesa jakkoliv daleko. Zapojit se do aktivit, kterými vracíme přírodě, co nám dává, lze velmi jednoduchým způsobem. Za každý zakoupený Koncentrovaný sprchový gel nebo šampon je vysazen jeden strom. Další cestou, jak se zapojit, je registrace do věrnostního klubu Yves Rocher. Kromě slev, dárků a bodů ke každému nákupu získáte navíc i dobrý pocit z jednoho nově vysazeného stromu. Až do 31. 3. 2021 navíc probíhá soutěž – každá 100. nově založená kartička vyhrává balíček bestsellerů v hodnotě 2000 Kč. 

img


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Pořiďte si obal na mobil podle nejnovějších trendů

Pořiďte si obal na mobil podle nejnovějších trendů

Životní styl komerční článek

Obaly na mobil už dávno nejsou nutným zlem. Stává se z nich dokonalý módní doplněk, který zároveň musí být funkční. Buďte in a inspirujte se nejnovějšími trendy.

DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.NOVÉ
Chytrá domácnost, co to vlastně je? 
Dnes už to chodí trochu jinak.

Chytrá domácnost, co to vlastně je? Dnes už to chodí trochu jinak.

Plastická chirurgie komerční článek

Pojem chytrá domácnost už jste nejspíš zaslechli.  Ale co to vlastně znamená? Jak vám může chytrá domácnost usnadnit život a jak si ji vlastně pořídit? Možná vás překvapí, že už to dávno není tak složité, jak si třeba myslíte.