Objevte výhody klubu Yves Rocher, vyhrajte balíček a pomáhejte přírodě

Zrychlené tempo života, stres, znečištěné ovzduší… To vše má vliv na naši psychiku a zdraví. A tak často hledáme povzbuzení v přírodě. Procházka mezi stromy a zelení umí pohladit na duši. V posledních letech ale naše lesy strádají vlivem mnoha faktorů. O to důležitější je nyní vracet přírodě, to, co nám dává, jak se snaží už více než 60 let francouzská značka rostlinné kosmetiky Yves Rocher.

img

Již přes 60 let se Yves Rocher věnuje objevování světa rostlin a v jeho bohatství hledá řešení každé nedokonalosti, se kterou se ženy ve snaze být krásné potýkají. Příroda představuje víc než zdroj inspirace, je v samém jádru konání značky. Poznejte Yves Rocher a její závazky, filozofii a způsob myšlení, kterým se aktivně snaží eliminovat dopad výroby na životní prostředí.

Nadace Yves Rocher vysadila 100 milionů stromů po celém světě

S cílem zanechat pozitivní stopu a podporovat projekty, jejichž hlavním cílem je ochrana biodiverzity, byla v roce 1991 založena Nadace Yves Rocher. Právě Nadace převzala záštitu nad programem PLANT FOR LIFE (do roku 2020 Sázejme pro planetu – Plant for the Planet).

Nadšení, které projekt vzbudil, pomohlo mnohonásobně předčít očekávání a v roce 2020 se tak i díky vám vysadilo hned 100 milionů stromů. To už je pěkný počet, nemyslíte? Tím to však nekončí – do roku 2025 má Nadace za cíl zasadit dalších 35 milionů stromů! 

Přispět můžete i vy

Podpořit dlouhodobou iniciativu může kdokoliv a kdykoliv, ať už to má do lesa jakkoliv daleko. Zapojit se do aktivit, kterými vracíme přírodě, co nám dává, lze velmi jednoduchým způsobem. Za každý zakoupený Koncentrovaný sprchový gel nebo šampon je vysazen jeden strom. Další cestou, jak se zapojit, je registrace do věrnostního klubu Yves Rocher. Kromě slev, dárků a bodů ke každému nákupu získáte navíc i dobrý pocit z jednoho nově vysazeného stromu. Až do 31. 3. 2021 navíc probíhá soutěž – každá 100. nově založená kartička vyhrává balíček bestsellerů v hodnotě 2000 Kč. 

img


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.

NOVÉ
Jak si udržet klid v situacích, které se zdají osobní. Praktické tipy

Jak si udržet klid v situacích, které se zdají osobní. Praktické tipy

Životní styl

Dělá vám potíže vypořádat se s kritikou na vaši osobu? Zraňuje vás to či dokonce na několik dní rozhodí? Zkuste naše tipy, jak se nenechat vtáhnout do negativních emocí a nebrat si urážky či podlosti od druhých osobně.DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?