Objevte výhody klubu Yves Rocher, vyhrajte balíček a pomáhejte přírodě

Zrychlené tempo života, stres, znečištěné ovzduší… To vše má vliv na naši psychiku a zdraví. A tak často hledáme povzbuzení v přírodě. Procházka mezi stromy a zelení umí pohladit na duši. V posledních letech ale naše lesy strádají vlivem mnoha faktorů. O to důležitější je nyní vracet přírodě, to, co nám dává, jak se snaží už více než 60 let francouzská značka rostlinné kosmetiky Yves Rocher.

img

Již přes 60 let se Yves Rocher věnuje objevování světa rostlin a v jeho bohatství hledá řešení každé nedokonalosti, se kterou se ženy ve snaze být krásné potýkají. Příroda představuje víc než zdroj inspirace, je v samém jádru konání značky. Poznejte Yves Rocher a její závazky, filozofii a způsob myšlení, kterým se aktivně snaží eliminovat dopad výroby na životní prostředí.

Nadace Yves Rocher vysadila 100 milionů stromů po celém světě

S cílem zanechat pozitivní stopu a podporovat projekty, jejichž hlavním cílem je ochrana biodiverzity, byla v roce 1991 založena Nadace Yves Rocher. Právě Nadace převzala záštitu nad programem PLANT FOR LIFE (do roku 2020 Sázejme pro planetu – Plant for the Planet).

Nadšení, které projekt vzbudil, pomohlo mnohonásobně předčít očekávání a v roce 2020 se tak i díky vám vysadilo hned 100 milionů stromů. To už je pěkný počet, nemyslíte? Tím to však nekončí – do roku 2025 má Nadace za cíl zasadit dalších 35 milionů stromů! 

Přispět můžete i vy

Podpořit dlouhodobou iniciativu může kdokoliv a kdykoliv, ať už to má do lesa jakkoliv daleko. Zapojit se do aktivit, kterými vracíme přírodě, co nám dává, lze velmi jednoduchým způsobem. Za každý zakoupený Koncentrovaný sprchový gel nebo šampon je vysazen jeden strom. Další cestou, jak se zapojit, je registrace do věrnostního klubu Yves Rocher. Kromě slev, dárků a bodů ke každému nákupu získáte navíc i dobrý pocit z jednoho nově vysazeného stromu. Až do 31. 3. 2021 navíc probíhá soutěž – každá 100. nově založená kartička vyhrává balíček bestsellerů v hodnotě 2000 Kč. 

img


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Jaro je tady! Vyražte do hor se správnou výbavou. SALOMON sází na univerzálnost

Jaro je tady! Vyražte do hor se správnou výbavou. SALOMON sází na univerzálnost

Oblečení komerční článek

Přichází jaro a s ním i chuť vyrazit ven za sluncem, odpočinout si od všedních starostí a užít si ten tolik potřebný relax a pobyt na čerstvém vzduchu. Díky koronavirovým opatřením jsme se během uplynulého roku naučili znovu poznávat kouzlo hor a výletů do přirody a opět k ní nalezli bližší vztah. Mohlo by to být jedno z pozitiv, které nám tato komplikovaná doba může přinést a které si můžeme uchovat.

ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.NOVÉ
Nafukovací vířivka: domácí soukromé wellness

Nafukovací vířivka: domácí soukromé wellness

Životní styl komerční článek

Milujete relaxaci v tisících bublinek? Víme, jak si ji můžete užívat třeba každý den.