Pánské zimní bundy - těmto věcem věnujte pozornost při jejich koupi

Také jste letos při zkoušení své staré zimní bundy přišli na to, že po létě plném grilování bude potřeba si koupit nějakou větší? Nebo jste zjistili, že jakkoliv skvělá je, na další zimní sezónu je jednoduše už moc opotřebovaná? Ať už máte pro koupi nové pánské zimní bundy jakýkoliv důvod, přečtěte si, jakým věcem při jejím výběru věnovat pozornost.

Vyberte si správnou velikost 

Při výběru pánské zimní bundy dbejte na to, abyste zvolili tu správnou velikost. Není totiž moc módních prohřešků, které jsou horší, než když chodíte v bundě jako tučňák, protože je vám malá a v těsných rukávech nemůžete ani zvednout ruce, abyste se chytili tyče v metru. A svršek, jenž na vás bude viset jako neforemný pytel také nevypadá o mnoho lépe. Jako bonus ale budete navíc opticky působit silnější, než ve skutečnosti jste. 

Před koupí si tedy bundu vyzkoušejte nebo se v případě nákupu v internetovém obchodě zaměřte na velikostní tabulku daného e-shopu. A to i v případě, že znáte svou konfekční velikost. Může se totiž stát, že velikosti některého e-shopu nebudou tak úplně odpovídat rozměrům, na které jste zvyklí. Vezměte si tedy krejčovský metr a poznamenejte si své míry dle tabulky. 

Padnoucí střih je polovina úspěchu 

Možná se vám líbí dlouhý kabát až ke kotníkům nebo si na sobě naopak představujete tlustou těžkou péřovku s obrovskou kapucí s kožichem. Jenže bohužel ne každý model zimní bundy sedí každé postavě. I muži proto musí brát ohled na své proporce, aby v bundě nevypadali jako ve spacáku, nebo v kabátu jako trpaslík. Pánské zimní bundy všech stylů a velikostí naleznete například v internetovém obchodě Bolf

Muži menšího vzrůstu by se měli vyvarovat zimních bund v prodloužených délkách. Tou nejlepší volbou pro menší postavy je jednoduše délka do pasu, tedy lehce pod opasek kalhot. Pánové silnější postavy s bříškem by se měli vyhnout naducaným péřovkám a prošívaným bundám. Mohli by totiž působit jako známý panáček z reklamy na pneumatiky. Ideální volbou pro ně je pánská zimní parka v tmavší barvě. Vysocí a štíhlí muži to mají asi nejsnazší, protože na nich vypadá dobře skoro všechno. 

V bundě se musíte cítit dobře a styl vám musí padnout 

Když pomineme poměrně jasné požadavky na zimní bundu, jakými jsou například pohodlnost, schopnost udržet teplo, neprofouknutelnost a někdy i voděodolnost, dalším důležitým faktorem při výběru bundy je styl. Vzhledem k tomu, že bundu budete v zimním období nosit každý den a jakožto svrchní vrstva oblečení bude neustále na očích, je dobré stát při výběru bundy nohama na zemi. 

Jasně, ta prošívaná bunda se vzorem působí cool. Ale budete chtít, aby vás v ní viděl i důležitý klient, s nímž půjdete na oběd? Bude se hodit ke kalhotám a botám, jež obvykle každý den nosíte? Pokud byly vaše odpovědi záporné, nechte bundu v obchodě, nebo si ji kupte jen na volný čas. Bunda, kterou budete nosit každý den a u většiny příležitostí by měla být kombinovatelná s naprostou většinou obsahu vašich skříní. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Zánět spojivek může být zákeřný. Jak s ním bojovat?

Zánět spojivek může být zákeřný. Jak s ním bojovat?

Životní styl komerční článek

Zánět spojivek si lidé často zaměňují s obyčejnou podrážděností očí od obrazovky počítače. Rozhodně byste ho ale neměli podceňovat, oči jsou velmi křehké. Jaké jsou příznaky zánětu spojivek a jak ho léčit?

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.NOVÉ
Marný boj s výživovými mýty nekončí

Marný boj s výživovými mýty nekončí

Životní styl

Ke zdravému stravování vede strastiplná cesta. Alespoň to tak podle všech těch rozporuplných informací kolem vypadá. Kolik jídel za den je vlastně správně? Zhubnu bez toho, abych si vše zapisoval do kalorických tabulek? Podle čeho se řídit?