Vybrat dárek pro muže není jednoduché

V dnešní době je všude plno shonu a spěchu, a tak si mnohdy člověk ani pro samou práci nevšimne datumu v kalendáři, který zrovna říká, že se blíží Vánoce nebo tatínkovy narozeniny. V takových případech většinou každého přepadne panika a zjištění, že vlastně nemá žádné dárky, a co víc, ani žádný nápad. Jak rychle vybruslit s takové situace? Dárkový poukaz není zrovna to, co si pod pojmem originální dárek člověk představuje. Řešením může být například dárkový box od Manboxeo.cz.

img

Co si člověk může pod názvem dárkový box představit?

Všichni jistě dobře znají staré známé dárkové koše. Jsou to takové stálice mezi dárky, které se hodí pro každou příležitost, jsou vhodné jako narozeninový dárek, dárek k výročí nebo k jubileu. Jenže tyto dárkové koše jsou až příliš obyčejné, nemají šmrnc nebo nepřekvapí. Dárky od Manboxeo.cz jsou jiné. Originální dárek v podobě dřevěné bedýnky s páčidlem, která je určena nejen pro muže, je plný překvapení. Je to vlastně box pro muže, který ve svých útrobách ukrývá skvělé laskominy a delikatesy z celého světa.

Takže pokud si oslavenec rád pochutná na něčem delikátním, může najít v bedýnce třeba prémiovou francouzskou kachní paštiku s armaňakem, což je pravděpodobně nejstarší francouzský koňak na světě, nebo dá raději přednost masové lahůdce v podobě trhaného masa, které je vyváženo dokonalou chutí hořčice, koření a švestkových povidel? Tato dárková bedna od Manboxeo.cz ale ukrývá mnoho dalších specialit. Každý si jistě přijde na své.

Dárek pro kafaře nebo dárek pro whiskaře

I takto by se mohla nazývat dárková bedna, která je specifická pro určitou osobu, jenž miluje třeba dokonalé ryze chlapské pití. Zde může v bedně například venezuelský tmavě zlatý rum vynikající kvality Diplomatico, který je známý svou vyváženou nasládlou chutí, je jemný a lahodný. Samozřejmě má e-shop Manboxeo.cz ve svém portfoliu i další světoznámé značky dokonalého pití, které si chlapi jistě rádi vychutnají při skvělých příležitostech. Bedna pro muže s páčidlem může obsahovat třeba Jack Daniel's nebo Tullamore Dew, skvělou whisky Jameson nebo Jack Daniel's Fire, ale také guatemalský rum Zacapa, který právem patří na nejvyšší stupně kvality a oblíbenosti. Tyto dřevěné bedýnky mohou být ale určeny i pro milovníka piva, kde se uvnitř ukrývají světové pivní speciály a může tak každý porovnat pivo holandské, německé či anglické s těmi našimi zlatými chmelovými poklady. Že je je tatínek vášnivý kafař? Žádný problém! Bedna pro muže s páčidlem může být i plná prémiové kávy. Brazilská arabica Santos, etiopská Sidamo nebo Robusta India Kappi, zkuste hádat, kterou ochutná jako první.

Netradiční dárek

Pokud se nyní někdo ptá, v čem je taková dárková bedna originální, zde je vysvětlení. Každý dárek musí být něčím zajímavý, něčím netradiční. Dárkové bedny s páčidlem mají v sobě ukryto nejedno světové překvapení, ale originalitu jim dodává malé ruční páčidlo, které je součástí balení. Díky němu si musí oslavenec bedýnku doslova vypáčit, aby zjistil, co se skrývá uvnitř.

Na výběr je přes 200 originálních obsahů. Box s páčidlem může být rovněž originálně zdobený třeba osobním vzkazem nebo fotografií, která připomíná příjemné chvíle s rodinou a podobně. Zde se fantazii meze nekladou, a tak může každý pořídit skvělý originální dárek, o kterém se bude ještě dlouho hovořit. Navíc při rozbalování takového dárku jistě nebude o úsměvné chvíle nouze. I muži jsou někde uvnitř malí chlapci, kteří rádi objevují nepoznané a zvědavost je tady mnohdy větší, než je ta ženská. 

img


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

NOVÉ
Kolik kosmetiky naše pleť vlastně potřebuje?

Kolik kosmetiky naše pleť vlastně potřebuje?

Kosmetika komerční článek

Každá z nás má nějakou tu pleťovou rutinu. Jenže znáte to. Otevřete magazín a tam se dozvíte, že pro dokonalý vzhled musíte používat nejen pleťové krémy, ale také tonika, peelingy, séra, pleťové masky a zábaly. Opravdu ale znamená že čím více, tím lépe?NOVÉ
Ani si nesedejte, jinak budete litovat

Ani si nesedejte, jinak budete litovat

Životní styl

Snažíte se zmírnit následky sedavého způsobu života tím, že po práci zařazujete pohybovou aktivitu? Pravidelný pohyb je zdraví prospěšný, pro zmírnění následků sedavého způsobu života  však nestačí. Nadměrné sezení má na zdraví negativní dopad bez ohledu na dobu strávenou pohybem. Co s tím?