Bazar Omlazení 2.0 - ověřování uživatelů

Spustili jsme UserVoice a stala se zajímavá věc. K jádru Omlazení, tedy diskuzi, kolem které vyrůstá vše ostatní, už není příliš připomínek. Zato Bazar... Tam je toho tolik co zlepšovat, že ho raději postavíme znovu.

img

Bazar Omlazení 2.0 - naprosto zásadní novinkou bude možnost ověření identity (druhá a třetí ikonka zleva ve spodní řadě).

Pracujeme na úplně jiném způsobu zobrazování seznamu inzerátů, i na zcela jiném zobrazení detailu inzerátu. Změníme způsob jak reagovat, pokud o nějaký předmět budete mít zájem, a mnoho dalších věcí. Prakticky nic z toho, co jste ohledně Bazaru v UserVoice navrhly, nezůstane bez naší odezvy. Ale to není všechno...


zoom

Ikonky budou výmluvné, přesto nezůstanou bez jasného popisu.

Naprosto zásadní novinkou bude možnost ověření identity. Znáte to z Aukra (kde je to povinné) - náš způsob ověření bude velmi podobný. Tím nejzásadnějším krokem bude obdržení dopisu s vaším jedinečným kódem na adresu vašeho bydliště.

Ověřovaní identity nebude povinné (a také nebude nic stát), nicméně ověření uživatelé budou oproti neověřeným ve výhodě. Když nic jiného, tak nikdo nebude pochybovat o tom, že existují. Naproti tomu neověření uživatelé, stejně jako teď, se mohou schovávat za anonymitu internetu a pokoušet se vás podvést. Někteří, samozřejmě.

Ověřování uživatelů ještě nemáme hotové, programátoři by ho měli zprovoznit každým dnem, tedy několik týdnů před spuštěním Bazaru 2.0. Proč o tom všem tedy píši už teď?

zoom Zvětšit

Místo "Nick" může být váš nick...

iPad mini pro každou padesátou z vás

Chci vás připravit na naprosto nevídanou akci. Akci s velkým A  a malým i. Takovým mini i. Pokud vše klapne tak, jak si představuji, tak každá padesátá z vás (ověřených) dostane Apple iPad mini. A pokud můj odhad není úplně mimo, tak to nebude ani jeden iPad ani dva, ale možná několik desítek. (A ještě k tomu s věnováním :-) )

Jak to máme konkrétně vymyšlené se dozvíte hned, jak ověřování uživatelů Bazaru spustíme...

Hmm?


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Revoluce v péči o pleť. Objevte kosmetickou řadu Oriflame NovAge+, která funguje v dokonalé synchronizaci s vaší pletí

Revoluce v péči o pleť. Objevte kosmetickou řadu Oriflame NovAge+, která funguje v dokonalé synchronizaci s vaší pletí

Životní styl komerční článek

Každá z nás touží po krásné a zdravé pleti. Avšak různé faktory, jako je stres, znečištění, špatné stravovací návyky a stárnutí, mohou způsobit různé kožní problémy. Společnost Oriflame přináší novou kosmetickou řadu s názvem NovAge+.

TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!NOVÉ
Jak kombinovat bílé sandály s jinými druhy oblečení?

Jak kombinovat bílé sandály s jinými druhy oblečení?

Životní styl komerční článek

Jestliže chcete jít letos tzv. s dobou, zařaďte do svého šatníku i pohodlné bílé sandály. Pokud nevíte, jak je kombinovat s dalším oblečením, nezoufejte! My vám to totiž na následujících řádcích prozradíme. S dámskými sněhovými balerínami se díky tomu letos blýsknete na sváteční i na volnočasové akci. Čtěte a inspirujte se.